Wello Opublikowano 9 Czerwca 2021 #26 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Całe szczęście, że tak to się skończyło, a nie gorzej. W Twoim przypadku najważniejsze są oczy, ręce i mózg, a to jak widzimy po wypowiedziach nienaruszone ? Reszta się zrośnie i zagoi. Dobrze, że rodzina nie straciła swojej głowy, a my fachowca, bez którego to forum wyglądałoby zupełnie inaczej. Zdrowiej! Cytuj
robert1991 Opublikowano 9 Czerwca 2021 #27 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Dramat. Współczuję. Taka sytuacja pokazuje jak mało trzeba aby doszło do tragedii. Cytuj
pawelll Opublikowano 9 Czerwca 2021 #28 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Dołączam się życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Cytuj
FAFAŁ Opublikowano 9 Czerwca 2021 #29 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Życie chodź piękne Tak kruche jest . Kto pamieta ten utwór . Kurcze aż strach pomyśleć jak wiele razy Tak mogło się skończyć i to nie tylko jeżdżąc rowerem ? wracaj do zdrowia bo co Ci można jeszcze życzyć . Cytuj
plasticfun Opublikowano 9 Czerwca 2021 #30 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.