Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

No nie bo to przeczy zasadzie tego ze aitomatycznie sterownik ma za Ciebie dostosowywac prace wg programu. Jesli chcesz klikac rozne programy to tak samo mozesz sobie definiowac za kazdym razem t1 na nowo. Moze napisz dlaczego tak masz a moze uda sie znalezc inne rozwiazanie.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem co chcesz uzyskać. Ale to komplikowanie sprawy.

Skoro i tak przełączałbyś manualnie między np. T1 a T3 w zależności od tego czy ktoś jest lub nie w domu, to równie dobrze możesz wybrać TRYB PRACY -> STOP na ten czas a potem przywrócić TRYB->PROGRAM CZASOWY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to się cieszę ze zrozumiał mój zamiar .

W sumie tak manualnie rzeźba to wykonać , dzięki za poświęcony czas.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem i u mnie się włączają Wszstkie Ale kurczę nie pamiętam czy na 2.09 to robiłem czy na 2.10 już albo jeszcze na testowym 2.10

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może sterownik ma zaokrąglanie liczb typu floor() więc temp. którą wskazałeś na wykresie nie spowoduje jeszcze załączenia pomp.

Ale pompę CWU załączyło.

Na obwodach co1 i co2 doszly opcje regulatora zewnętrznego. Może tam trzeba posprawdzać.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Chłopie co ty masz za sterownie

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Tak sobie w wolnej chwili zrobiłem bo nie chce by ster.sie kurzył i wisi na ścianie i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie w wolnej chwili zrobiłem bo nie chce by ster.sie kurzył i wisi na ścianie i jest ok.

A wyłącznik główny ,różnicówka itp gdzie?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje ster szwankuje najpierw wyświetlacz zrobił się biały potem dwa pionowe ciemne pasy później zgasł całkiem po wyłączeniu z sieci i ponownym włączeniu działa normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-u mnie stało się dokładnie to samo!Za pierwszym razem udało się ster przywrócić do normalności,ale dzisiaj stało się to samo i po wył. z sieci ekran nie reaguje na dotyk ani nie przygasa-generalnie wygląda że poza tym działa normalnie-ktoś coś?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam-u mnie stało się dokładnie to samo!Za pierwszym razem udało się ster przywrócić do normalności,ale dzisiaj stało się to samo i po wył. z sieci ekran nie reaguje na dotyk ani nie przygasa-generalnie wygląda że poza tym działa normalnie-ktoś coś?![/quote. U mnie stało się tak drugi raz też dotyk nie reagował zrobiłem kalibrację wyświetlacza i dotyk ozyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić kalibrację skoro ekran nie reaguje?Wyłączyć też nie idzie

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że się tak dzieje jak szybko przelaczasz między funkcjami i oknami na wyświetlaczu jestem elektronikiem najprawdopodobniej wiesza się elektronika wyswietlacza ciężko powiedzieć z jakiego powodu .może pan Tomasz się wypowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też często przechodzę między ustawieniami i szczerze przez 1.5roku nie zauważyłem takiego błędu prawdopodobnie są to jednostkowe przypadki

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że się tak dzieje jak szybko przelaczasz między funkcjami i oknami na wyświetlaczu jestem elektronikiem najprawdopodobniej wiesza się elektronika wyswietlacza ciężko powiedzieć z jakiego powodu .może pan Tomasz się wypowie .

u mnie się to stało przy próbie zmiany mocy nadmuchu,tzn szybkie klikanie strzałką +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie się to stało przy próbie zmiany mocy nadmuchu,tzn szybkie klikanie strzałką +

potwierdzam tak się dzieje. Miałem wymieniony na nowy i ten który dostałem ma tę samą przypadłość. Zbyt szybkie klikanie wiesza wyświetlacz. odłączenie od zasilania pomaga i wraca wszystko do normalności. Tylko czy tak powinna wyglądać normalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.