Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam koronawirusa i nikt o tym nie wie


Agni

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że niektórym się nudzi, zapraszam więc do zapoznania się z poniższym materiałem.

"Wskazówki Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące stosowania masek w opiece domowej, w placówkach opieki zdrowotnej i poza nimi podczas epidemii COVID-19"
źródło:
https://www.mp.pl/covid19/zalecenia/231381,wskazowki-swiatowej-organizacji-zdrowia-dotyczace-stosowania-masek-w-opiece-domowej-w-placowkach-opieki-zdrowotnej-i-poza-nimi-podczas-epidemii-covid-19

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze zabraniają lekarzom udzielania informacji o stanie faktycznym ( podobnie jak w Chinach) 

źródło:

https://gazetawroclawska.pl/to-on-leczy-zakazonych-koronawirusem-minister-zabrania-mu-mowic/ar/c1-14889103

 

A tu o kreatywnych wynikach osób zakażonych koronawirusem:

https://lekarski.blog.polityka.pl/2020/03/30/juz-oficjalnie-wiemy-dlaczego-zgonow-jest-malo-pis-opublikowal-mechanizm-swojej-kreatywnej-statystyki-medycznej-wobec-covid-19-zwiezly-podrecznik-analizy-danych-epidemicznych-dla-niezorientowanych/

ps. proszę moderatora o zcalenie posta z poprzednim (  po 1 godzinie brak edycji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz jest od leczenia a nie od paplania po facebookach czy twitterach swoich mądrości !

Teraz,gdy sporo czasu upłynęło każdy z nich wytyka błędy a gdzie byli miesiąc/dwa miesiące temu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Agni napisał:

...zaraz będzie ogłoszony stan wyjątkowy...

 Jest to jeden z prawnych sposobow do odlozenia wyborow i zeby zostac medialnym "bohaterem" narodowym. Nie wynika to z sytuacji ale kalkulacji politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja mocno przycichła, chyba wszyscy są już trochę zmęczeni i przytłoczeni całą tą sytuacją, ale nie martwcie się jutro jest 1 kwietna, może okaże się, że te obostrzenia to tylko żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ryni napisał:

jutro jest 1 kwietna, może okaże się, że te obostrzenia to tylko żart.

Oby pomoc dla firm też nim nie była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chceałem tyklo rozluznć napiętą sytuacje, ja też jeszcze nie rozpocząłem sezonu, a już się zwijam, taka branża, ale to nie koniec świata, no może mały rest, a żyć trzeba i nie ma sensu biadolić jak to jest żle, bo całkem zdziadziejemy i po wszystkim nic nam nie będzie się chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jamjestcichy napisał:

Teraz,gdy sporo czasu upłynęło każdy z nich wytyka błędy a gdzie byli miesiąc/dwa miesiące temu? 

Tu.

Lichocka-gest-1024x576.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koronawirus. Raport z frontu, dzień dziewiąty. Jesteśmy zatykani "zrzutami odpowiedzialności"

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-raport-z-frontu-dzien-dziewiaty-jestesmy-zatykani-zrzutami-odpowiedzialnosci-6494810078131841a

Na koniec warto się zastanowić dlaczego nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności, czy to przez wirusa, czy są jednak inne przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc/dwa wstecz byliśmy "na zielonej wyspie" (medialnej) nie skażonej wirusem - bo jesteśmy tacy szczególni że wirus nas nie dotyczy. Wszystkich naokoło tak, ale nie nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O aktualizacji "zakupow" i nie tylko:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Piecuch19 napisał:

Miesiąc/dwa wstecz byliśmy "na zielonej wyspie" (medialnej) nie skażonej wirusem - bo jesteśmy tacy szczególni że wirus nas nie dotyczy. Wszystkich naokoło tak, ale nie nas.

Tak i dlatego Ukrainka, która zmarła na początku marca wróciła do domu właśnie z Polski, by nie psuć tej sielanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Animus

Otóż to.

Każdy miał ten palec w doopie a teraz profesorki i doktorki się mądrzą.

Jeszcze będzie czas na rozliczanie a teraz niech zajmą się teraźniejszością i przyszłością.

@Piecuch19

Racja.W ogóle Europa myślała,że problem Chin to będzie tylko ich problem.

Pamiętasz co pisałem na początku? Pisałem,że unia nie zda tego egzaminu i Wy swoimi wpisami tylko to potwierdzacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wirusie będzie jakiś reset, jak duży nie wiadomo.

Po pierwsze dywersyfikacja produkcji bo teraz Chiny zamknęły granice i okazało się, że świat zdycha. Może to wyjść na dobre jak przeniosą część produkcji do krajów macierzystych. Niestety na krótszą metę ceny pewnie wzrosną.

Kolejna rzecz to wzrośnie opodatkowanie będą tłumaczyć funduszem na wypadek pandemii czy coś w podobnym tonie taki ZUS bis, raj dla ciemnych interesów mafii partyjnych.

Potem pewnie trwałe zmiany prawne dalej ograniczające wolności obywatelskie.

Jak znam życie to do poziomu życia sprzed zarazy będziemy dochodzić około 10 lat tak samo jak po kryzysie 2008. Juz teraz głosno mówią, że o wzroście gospodarczym w tym roku możemy zapomnieć pewnie będzie ujemny w przyszłym roku mówią o 2% ale pewnie będzie 0 lub 1 dopiero za 3 lata coś się zacznie ożywiać.

Poza tym będzie jak zwykle unijna papka w stylu bicie kobiet, ZUS dla psów i kotów bo słyszałem już coś takiego, prawa do małżeństw ze zwierzętami i takie tam bzdety żeby było co w TV puszczać. No może Węgrzy zaczną krzyczeć o wzrośnie znaczenia państw narodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agni za jakiś czas pewnie będziesz mógł powiedzieć, a nie mówiłem, usuń tylko pierwszy akapit i wychodzi z tego gotowy plan ja to będzie wyglądać po epidemii.

Teraz trzeba się zastanowić czy można coś zrobić by było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócić uwagę na Szwecję i Maltę. Tam inaczej do tego podchodzą i tragedii na razie nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się temu przyjrzał jednak muszę przyznać, że jetem już zmęczony przekopywaniem się przez ten gąszcz informacji i wyłuskiwaniem faktów. może jesteś w stanie to jakoś krotko streścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja walczy tak, że olała sprawę no i teraz mają gorszą zapaść niż w 2008 roku będą drugie Włochy ale czy to źle? Czas pokaże.

Teraz pytanie czy rząd po wyborach skonfiskuje nam kasę z kont bankowych, bo przepisy na to pozwalają. Będzie zapaść ekonomiczna więc będzie to "usprawiedliwione". Kilka lat temu rząd już raz ukradł pieniądze bez słowa sprzeciwu obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piecuch19 napisał:

Zwrócić uwagę na Szwecję i Maltę. Tam inaczej do tego podchodzą i tragedii na razie nie widać.

Przy czym na wnioski przyjdzie zaczekac, ale slusznie zauwazyles inne podejscie/rozwiazania. Nie wiem czy bym je osoboscie poparl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Agni napisał:

Teraz pytanie czy rząd po wyborach skonfiskuje nam kasę z kont bankowych, bo przepisy na to pozwalają. Będzie zapaść ekonomiczna więc będzie to "usprawiedliwione". Kilka lat temu rząd już raz ukradł pieniądze bez słowa sprzeciwu obywateli.

W takim przypadku gotówkę należy zdeponować w "Banku rolnym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.