tadziomaru1 Opublikowano 14 Listopada 2019 #701 Opublikowano 14 Listopada 2019 Hmmm... Rdza wpieprza, aż miło... Zaczynają wychodzić kwiatki z naszymi "Hit ósmymi cudami". Drugi sezon. Już chyba wiadomo czemu toto nie jest w oficjalnej ofercie i czemu jest tak okrojone menu w sterowniku, zapewniające maksymalną możliwą ochronę pieca. To po prostu po pięciu latach gwarancji przerdzewieje, o ile dotrwa do tego czasu. Cytuj
Paablo Opublikowano 15 Listopada 2019 #702 Opublikowano 15 Listopada 2019 (edytowane) Witam To mój pierwszy post na tym forum. Jestem użytkownikiem czerwonego cudu drugi sezon, też z dotacji. Ta rdza to normalne. U mnie też tak było. Wilgoć która jest w powietrzu naplywajacym z zetki poprostu osiada na kotle i jest rdza. Powietrze przecież przez całe lato sobie śmigało przez kocioł do komina i na zewnątrz. Edytowane 20 Listopada 2019 przez Ryszard Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu Cytuj
saabik Opublikowano 17 Listopada 2019 #703 Opublikowano 17 Listopada 2019 Te rdzawe naloty to nic nadzwyczajnego.. u mnie także po dwóch sezonach wygląda to podobnie przy czyszczeniu. Cytuj
Gość Visitor1230 Opublikowano 17 Listopada 2019 #704 Opublikowano 17 Listopada 2019 W dniu 14.11.2019 o 07:28, koyot napisał: W długi weekend zabrałem się wreszcie za czyszczenie pieca i kanału kominowego. No i taka oto sytuacja… Piec ma dopiero drugi sezon. Przy pierwszym sezonie piec praktycznie nie był wyłączany, poza okresem przejściowym (wiosna). Przed zamontowaniem pieca (lipiec 2018) zostały położone płytki i doprowadzona wentylacja, więc nie ma wilgoci w piwnicy… Czyściłem go przynajmniej raz na miesiąc. Czy to mogło być spowodowane zaniedbaniem z mojej strony, ze piec nie został starannie wyczyszczony na koniec sezonu Powies cos w kotlowni co zmierzy wilgotnosc. Jezeli jest sucho, to gratuluje HT wypuszczenia takiego HITa na rynek. Rdza odchodzi platami. W drugim sezonie. Brak slow. Moj kociol stal podobnie cale lato. I nie byl jakos szczegolnie wyczyszczony. a Rdzy nie ma na nim grama. Cytuj
koyot Opublikowano 18 Listopada 2019 #705 Opublikowano 18 Listopada 2019 (edytowane) Też o tym myślałem. Dzięki za sugestię. Tak analizowałem jeszcze ten okres bezczynności kotła i zastanawiam się czy czerwcowa burza nie przyczyniła się do tej rdzy w kotle. Przez luft do piwnicy dostało się trochę wody na posadzkę, ale po godzinie wszystko było zebrane i w upalne lato intensywnie wietrzone... Sprawę mojego kotła zgłosiłem do UM. Teraz tylko online a nie jak wcześniej na telefon. Zobaczymy kiedy i kogo przyślą. Edytowane 20 Listopada 2019 przez Ryszard Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu Cytuj
marekrokit Opublikowano 19 Listopada 2019 #706 Opublikowano 19 Listopada 2019 (edytowane) Panowie ten kocioł powinien chodzić na okrągło cały rok ,czy my tego potrzebujemy czy nie ,to mało ważne ..ważne że kocioł tego potrzebuje ....przedstawiciel producenta w osobie "serwisu " , wcale nie ukrywa że ten kocioł jest przeznaczony do pracy ciągłej i z tego co pisze wynika ewidentnie że ten kocioł nie powinien być używany "dorywczo " bo to spowoduje jego przedwczesną korozje .Co widać przy kazdym starcie zimnego kotła ,gdzie na sciankach wymiennika wewnątrz kotla ,podczas rozgrzewania skrapla się i płynie woda w nie małych ilosciach . "Wykastrowanie " ze sterownika mozliwosci wylaczenia się kotła od termostatu ,pozbawienie go możliwosci pracy w harmonogramie czasowym , dobitnie tylko to potwierdza .Nawet zaprogramowanie grzania CWU na okreslone godziny nie jest możliwe ....ma cały czas chodzić w trybie rozpalanie ,wygaszanie ,ponowne odpalanie po spadku temp do ustawionej histerezy.Eksploatacja go w tzw.okresie "przejsciowym " gdzie np u mnie wystarczy że odpali się raz czy dwa ,podniesie temp w domu i nie musi pracować przez następne kilkanaście godzin ,jest np dla mnie koszmarem.....muszę pilnować zeby go wylaczyć zanim sam się ponownie odpali Edytowane 19 Listopada 2019 przez marekrokit Cytuj
searcher888 Opublikowano 19 Listopada 2019 #707 Opublikowano 19 Listopada 2019 Współczuję ....koszmaru...ech ludzie mają gorsze problemy niż samo uruchamiający się kocioł c.o....a wracając do tematu ...skoro to taki problem znajdź rozwiązanie by ułatwić sobie życie...wystarczy kilka zł by rozwiązać taki problem np korzystając z rozwiązań sonoff z pomiarem temp np kotła...oraz automatyzacji i powiadomień na smartfon...pozdroWysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Cytuj
marekrokit Opublikowano 19 Listopada 2019 #708 Opublikowano 19 Listopada 2019 (edytowane) Pewnie że można sobie wykombinować własne rozwiązania problemu ....ale czy o to tu chodzi żeby wyręczać producenta ? ....chyba nie po to kupuje się kocioł "automatyczny " ,bo za taki można uznać kocioł typowo pelletowy ,żeby samemu kombinować jak go wyłaczyć ,kiedy jego praca nie bedzie nam potrzebna przez najblizsze kikanascie godzin .....bo przecież sam się nie wyłaczy .Żadne dodatkowe rozwiazania ,zeby wylaczyć kocioł w interesujacym nas momencie ,nie były by potrzebne ,gdyby producent dostarczył normalny sterownik z wszystkimi funkcjami jakie mają sterowniki do kotłów typowo pelletowych....czyli chocby z najzwyklejsza opcją wyboru trybu pracy kotła ciągłej i auto ....albo możliwscią pracy czasowej w okreslonych godzinach.Wedlug producenta to funkcje "zabójcze " niestety .... Edytowane 20 Listopada 2019 przez Ryszard Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu Cytuj
saabik Opublikowano 19 Listopada 2019 #709 Opublikowano 19 Listopada 2019 A co ze sterowaniem kotłem przez internet przy uzyciu modułu na wifi instalowanego do kotła, macie? używacie? ja mam ale nie połączony z siecią w domu i muszę z tym ruszyć...:) Cytuj
searcher888 Opublikowano 19 Listopada 2019 #710 Opublikowano 19 Listopada 2019 Macie macie...działa...apka aktualizowana w miarę często....Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Cytuj
marekrokit Opublikowano 19 Listopada 2019 #711 Opublikowano 19 Listopada 2019 (edytowane) 17 minut temu, saabik napisał: A co ze sterowaniem kotłem przez internet przy uzyciu modułu na wifi instalowanego do kotła, macie? używacie? ja mam ale nie połączony z siecią w domu i muszę z tym ruszyć...:) To podłacz i sprawdż bo mozesz mieć niespodziankę jak ja ....czujnik temp zewn. atrapa ,bez elementu pomiarowego w środku .Z modulem też byla "niespodzianka " bo nie dzialał i został wylsany do serwisu ...a ze nie dalo się go naprawić ,to przysłano drugi .Niestety ten drugi potrafi się co najmniej dwa razy na dzień rozlaczyć i sam się już nie "polaczy " bo żeby to zrobił trzeba mu wyłaczyć i włączyć recznie zasilanie .Takze czesto bedąc poza domem nie mogę "podejrzeć " pracy kotła ,bo akurat moduł sie "rozlaczył" ...i dzieje się to mimo podłaczenia modułu kablem do rutera.Można by powiedzieć "cieszcie się z tego co macie ,i nie marudzcie bo zaplaciliscie grosze " ....tyle ze producent slono sobie policzył za to wszystko biorąc kasę z dotacji ... Edytowane 19 Listopada 2019 przez marekrokit Cytuj
saabik Opublikowano 19 Listopada 2019 #712 Opublikowano 19 Listopada 2019 Prolem jest taki, że nie wiem właśnie czy w piwnicy nie łapie mi sygnału z routera w domu czy moduł jest wadliwy co jak widzę po postach zdarza się często. ,ten drugi potrafi się co najmniej dwa razy na dzień rozlaczyć i sam się już nie polaczy" - to już lekka przesada.. Cytuj
marekrokit Opublikowano 19 Listopada 2019 #713 Opublikowano 19 Listopada 2019 (edytowane) Do sprawdzenia zasiegu wifi ,masz aplikacje na androida ,sam korzystam bo jest bardzo przydatna w sprawdzaniu zasięgu wifi .Zawsze można też zrobic tzw."most " podlaczajac drugi ruter ,gdzieś bliżej piwnicy .Wtedy ten drugi ruter łaczy się z tym "głównym " i sam również działa jako ruter bo ustawia się go na tym samym kanale . Wracajac do pytania ,to z moim modułem ,mimo ze przysłali mi drugi,jest coś nie tak ,bo nie moge go pdlaczyć po wifi ,zebym stal z nim nawet obok rutera ,próbowalem kilka razy tak jak w instrukcji i lipa ....smartfon wykrywa sieć wi fi nadawaną przez moduł ,ale za nic nie mozna przejsć na strone konfiguracyjną ....i żeby nie było że nie potrafie tego zrobić ,bo akurat "te rzeczy " to dla mnie nie problem i robię dokładnie tak jak w instrukcji ...pewnie wyslę go ponownie do serwisu ,bo to że nie dziala po wi fi to bym jeszcze przeżyl ....ale samoczynne rozlaczanie mimo wpiecia kablem do rutera ,jest niedopuszczalne ,bo uniemozliwia normalne korzystanie.Ogólnie to ta cała dodatkowa "elektronika " w moim przypadku ,to jakaś porażka ....moduł nie działał ,czujnik temp zew okazal się atrapą ....takie "atrakcje " tylko przy "dotacji " Edytowane 20 Listopada 2019 przez Ryszard Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu Cytuj
tadziomaru1 Opublikowano 20 Listopada 2019 #714 Opublikowano 20 Listopada 2019 Moi drodzy, a może jakiś pozew zbiorowy, czy coś? Zgłosić te wszystkie projekty do jakiejś ochrony konsumenta, czy gdzieś, niech przyślą inspektorów, niech zbadają blachę pod kątem norm, czy to blacha kotłowa, czy rdzewiejące badziewie, niech sprawdzą wszystko inne, jeśli nie spełnia norm, zażądajmy globalnie wymiany kotłów i oprzyrządowania. Cytuj
Benton661 Opublikowano 20 Listopada 2019 #715 Opublikowano 20 Listopada 2019 Ho, Ho... Grubo :-) Cytuj
Gość Visitor1230 Opublikowano 20 Listopada 2019 #716 Opublikowano 20 Listopada 2019 (edytowane) Jakby mi tak kociol zgnil. A producent wyparl sie i mial wymiane gleboko w … ( wulgaryzm)… to zwolalbym media natrabil ze w takiej i takiej to gminie czy w miescie w ramach dotacji wcisnieto uzytkownikom buble. Zaladowalbym to na pake i w blyskach fleszy wywalilbym to producentowi przed brame udzielajacjednoczesnie obszernego wywiadu. Edit: A tak wogole. Jak to jest mozliwe, ze w ramach dotacji otrzymujesz produkt z jedynym slusznym i obligatoryjnym producentem? Czesto slychac o takich akcjach na Kaszubach. I zastanawiajacym jest miedzy jakimi kieszeniami wystapil gruby cash flow Edytowane 20 Listopada 2019 przez Visitor1230 Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu Cytuj
eliks Opublikowano 20 Listopada 2019 #717 Opublikowano 20 Listopada 2019 Może być jak z przetargami na auta. Takie warunki że tylko jedna firma je spełnia, chociaż przy kotłach to większy problem. Cytuj
Paablo Opublikowano 20 Listopada 2019 #718 Opublikowano 20 Listopada 2019 W dniu 19.11.2019 o 20:06, searcher888 napisał: Współczuję ....koszmaru...ech ludzie mają gorsze problemy niż samo uruchamiający się kocioł c.o....a wracając do tematu ...skoro to taki problem znajdź rozwiązanie by ułatwić sobie życie...wystarczy kilka zł by rozwiązać taki problem np korzystając z rozwiązań sonoff z pomiarem temp np kotła...oraz automatyzacji i powiadomień na smartfon...pozdro Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Witam A gdzie podłączyć tego sonoffa i jak to ma działać? Można więcej informacji? Cytuj
searcher888 Opublikowano 20 Listopada 2019 #719 Opublikowano 20 Listopada 2019 Pewnie że można sobie wykombinować własne rozwiązania problemu ....ale czy o to tu chodzi żeby wyręczać producenta ? ....chyba nie po to kupuje się kocioł "automatyczny " ,bo za taki można uznać kocioł typowo pelletowy ,żeby samemu kombinować jak go wyłaczyć ,kiedy jego praca nie bedzie nam potrzebna przez najblizsze kikanascie godzin .....bo przecież sam się nie wyłaczy .Żadne dodatkowe rozwiazania ,zeby wylaczyć kocioł w interesujacym nas momencie ,nie były by potrzebne ,gdyby producent dostarczył normalny sterownik z wszystkimi funkcjami jakie mają sterowniki do kotłów typowo pelletowych....czyli chocby z najzwyklejsza opcją wyboru trybu pracy kotła ciągłej i auto ....albo możliwscią pracy czasowej w okreslonych godzinach.Wedlug producenta to funkcje "zabójcze " niestety ....Kolego...masz przecież tryb pracy lato/zima...uzależniony od temp zewnętrznej.. da radę to ustawić jeśli masz czujnik temperatury zewn...wtedy kocioł grzeje albo cwu albo co.....Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Cytuj
searcher888 Opublikowano 20 Listopada 2019 #720 Opublikowano 20 Listopada 2019 (edytowane) Jeśli się nie mylę to w trybie lato kocioł się wygasza i rozpala tylko wtedy gdy musi dogrzać cwu...a nie dogrzewa sam siebie jak w trybie zima.... Sonoff pomoże kontrolować temp na kotle i w razie potrzeby wyłączysz piec przez zasilanie,powiadomi o aktualnych temperaturach na kotle ...to taka tania alternatywa jeśli ktoś nie ma modułu internetowego przy kotle ..chcesz wiedzieć czy si pali czy nie ? Masz podgląd temp kotła.... Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Edytowane 26 Listopada 2019 przez Ryszard Połączenie postów - własne posty można edytować do 1 godziny Cytuj
Paablo Opublikowano 21 Listopada 2019 #721 Opublikowano 21 Listopada 2019 17 godzin temu, searcher888 napisał: Sonoff pomoże kontrolować temp na kotle i w razie potrzeby wyłączysz piec przez zasilanie,powiadomi o aktualnych temperaturach na kotle ...to taka tania alternatywa jeśli ktoś nie ma modułu internetowego przy kotle ..chcesz wiedzieć czy si pali czy nie ? Masz podgląd temp kotła.... Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Wyłączenie kotła przez odcięcie zasilania wywali błąd "przerwa w zasilaniu". Chodzi mi o to, że żeby sobie włączyć kocioł zdalnie jak nikogo nie ma w domu. Np. 2 godziny przed powrotem z pracy żeby się nagrzalo w domu jak wrócę. Przy obecnych temp jakie są na zewnątrz nie ma sensu żeby kocioł był włączony cały czas. Albo np mieć zdalny podgląd na temp wewnątrz domu i w razie potrzeby sobie włączyć kocioł jak nikogo nie ma w domu. Jak wiadomo sterowanie czasowe nie działa w naszych sterownikach. Cytuj
searcher888 Opublikowano 21 Listopada 2019 #722 Opublikowano 21 Listopada 2019 Skorzystaj z automatycznego trybu lato/zima...Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Cytuj
marekrokit Opublikowano 21 Listopada 2019 #723 Opublikowano 21 Listopada 2019 Nie da się skorzystać w sposób o jaki nam wszystkim chodzi stosując automatyczny tryb lato zima Ten son off odcina na żywca zasilanie i na pewno nie uruchomi kotła ....i też nie o to nam chodzi.panie kolego ..to o co mam chodzi jest nieosiągalne przy tym wykastrowanym sterowniku Cytuj
Heiztechnik Opublikowano 25 Listopada 2019 #724 Opublikowano 25 Listopada 2019 W dniu 14.11.2019 o 21:10, tadziomaru1 napisał: Hmmm... Rdza wpieprza, aż miło... Zaczynają wychodzić kwiatki z naszymi "Hit ósmymi cudami". Drugi sezon. Już chyba wiadomo czemu toto nie jest w oficjalnej ofercie i czemu jest tak okrojone menu w sterowniku, zapewniające maksymalną możliwą ochronę pieca. To po prostu po pięciu latach gwarancji przerdzewieje, o ile dotrwa do tego czasu. Panowie, jak wy umiecie narzekać... Po pierwsze, nalot rdzy to jeszcze nie rdza, a to co schodzi płatami to nagar kotłowy. Po drugie musisz przyznać, że coś w Twojej kotłowni musi być z wilgocią, jeśli nawet na zewnątrz kotła śruby rdzewieją... 1 Cytuj
Heiztechnik Opublikowano 25 Listopada 2019 #725 Opublikowano 25 Listopada 2019 W dniu 20.11.2019 o 18:04, tadziomaru1 napisał: Moi drodzy, a może jakiś pozew zbiorowy, czy coś? Zgłosić te wszystkie projekty do jakiejś ochrony konsumenta, czy gdzieś, niech przyślą inspektorów, niech zbadają blachę pod kątem norm, czy to blacha kotłowa, czy rdzewiejące badziewie, niech sprawdzą wszystko inne, jeśli nie spełnia norm, zażądajmy globalnie wymiany kotłów i oprzyrządowania. Tadziomaru1, mocny jesteś.... Na Twoim miejscu zadbałbym jednak o swój kocioł, bo ma on służyć kilkanaście lat, a nie tylko pięć. Dbanie polega chociażby na tym, żeby w kotłowni nie było zbyt wilgotno. Ponadto trzeba pamiętać, głównie latem, że kocioł podłączony do komina działa jak kanał wentylacyjny. Latem, gdy do kotłowni, zwłaszcza piwnicy, wpada ciepłe powietrze i przechodzi przez zimny kocioł powoduje efekt pocenia się, a co za tym idzie powoduje efekt utleniania stali. Dlatego też polecamy, aby latem gdy kotły nie są użytkowane zamknąć je szczelnie i otworzyć drzwi wyczystki kominowej. Dzięki temu komin będzie zaciągał powietrze przez wyczystkę a nie przez kocioł. Każda stal, nawet nierdzewna, o ile zostanie naruszona jej struktura, utlenia się dając rdzawy kolor, czyli tzw tlenek żelaza. Pozdrawiam Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.