Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny Węgla Na 2017R


domelo27

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zippo68, umiałbyś wrzucić jakieś zdjęcie poglądowe granulacji tego węgla z zapalniczką lub pudełkiem zapałek?

Proszę bardzo

3cd83c63f7fe3f9863a1e4d28b31d915.jpg9ef85051b4ac4294dd83f920338db8f7.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem na lokalnym składzie węgla i orzech kosztował 970 zł :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma towar ale jak się wyraził idzie się ***, w tydzień rozwozi 600 ton , widać solidny gość bo nawet mówi z zadyszką

Aż sobie sprawdziłem, rzeczywiście przy niektórych towarach wisi "brak towaru" lub "na wyczerpaniu", wczesniej patrzylem tylko na ekogroszki i wszędzie była "duża ilość" i się zastanawiałem czy to nie jakaś ściema.

A nie wiesz czy ekogroszek pakuje w jakies wory czy bigbagi jak wysyła kurierem?

Co prawda nie jestem na kupnie ale kusi mnie Eko Staszic lub Wesoła :) których w mojej okolicy nie uświadczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zippo, dziękuję Ci bardzo. Taki prawie orzech II.

Jutro dam foty w świetle dziennym, bo jestem w trakcie zrzucania. Przepaliłem dziś nim na CWU. Pali się dobrze, zobaczymy ile będzie popiołu z dwóch małych łopatek

 

Wysłane z mojego TA-1000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od jutra właściciel będzie jeszcze bardziej zdyszany? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak :rolleyes:

http://bit.ly/2vh8A5P

Ciekawe...

Ekogroszek Ziemowit (?), Ekogroszek Chwałowice po 670 (nie Pieklorz) itd. Czyli wystarczy nazwać zwykły groszek ekogroszkiem i klient nie musi przepłacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalamy rakietę z cenami węgla - kierunek Północ :D

http://gornictwo.wnp.pl/notowania/ceny_wegla/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie, u mnie na składzie koleś sobie liczy za rzekomą Wesołą (to ten od mieszania z miałem) 1000zł. Śmiech na sali. 12 lipca zamówiem w Prestige 3t Premium (Wesoła) i 1t Classic (taki Retopal). Do tej pory nie mam węgla. Tłumaczą się, że z Ziemowita nie mają Classica i czekają na dostawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam wszyscy straszą jakaś nagonka chyba hehe. Na 2 składach w mojej okolicy maja i orzech i kostkę i pełno ekogroszku kostka 890 zł luz eko 860 zł workowany, a o orzecha się nie pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na silvera można się skusić jeszcze :) tylko jeden warunek musi być suchy a ostatnio w obi patrzyłem to woda z worków leciała :)

Ogólnie testowałem go na wiosnę kupiłem w obi 4 worki i byłem bardzo zadowolony ze spalania i ilości popiołu w porównaniu do retopala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym węglem od Putina też chyba krucho, jadąc do pracy obserwuje terminal przeładunkowy węgla rosyjskiego, ostatnio przez miesiąc brak dostaw.

W dniu wczorajszym przyjechał skład ok.40 wagonów, dziś rano kolejka tirów po węgiel. Wracam popołudniu, wagony puste, na rampie mała kupeczka węgla, a pod bramą dalej kolejka. Jutro zadzwonię zobaczę w jakiej cenie teraz sprzedają, jak kupowałem w maju to orzech kosztował 640 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na silvera można się skusić jeszcze :) tylko jeden warunek musi być suchy a ostatnio w obi patrzyłem to woda z worków leciała :)

Ogólnie testowałem go na wiosnę kupiłem w obi 4 worki i byłem bardzo zadowolony ze spalania i ilości popiołu w porównaniu do retopala.

Czech w średniej cenie z mojego regionu przy czym ten z Bartexa najbardziej suchy, kupiłem tonę na jesień jak znalazł.

Rubin/Retopal taniej niż w tej chwili na pgg.pl więc też cena atrakcyjna

Silvera kupiłem od razu trzy tony, każda paleta bardzo szczelnie zafoliowana po rozcięciu worki suche zakup uważam za bardzo udany.

 

Generalnie ludzie rzucili się dość poważnie, ale Obi jak to zwykle bywa z promocjami ostro gra w ch..ja, na placu 30 ton Czecha, 4 tony Rubina, 6 ton Silvera i 4 tony Golda, ta sama sytuacja w większości marketów, które przeglądałem w promieniu 200km więc na coś porządniejszego załapią się nieliczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wycieczki na skład opału.

Orzech z Sośnicy 720zl luzem, 780zl workowany.

Ekomiał workowany 530zl.

 

Ceny jak na Śląsk masakryczne. W środku zeszłorocznego sezonu nie było takich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłeś? Podejrzewam że w Sosnicowicach u Czaji na przeciwko cmentarza i w Romaxie za rondem  ;). Dobry skład jest na Królewskiej Tamy - Węglosprzet. Mają tam profesjonalny przesiewacz i możesz kupić węgiel przesiany, bez miału i podziarna. Możesz nawet wybrać z której części hałdy ma ci nabrać węgiel i oczywiście być przy wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.