Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Aktualizacje Dla Sterowników Kotłów Defro


wwoytek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, najnowszy soft to 3.5.2.,do zapalarki, nie miałem 3.4,to nie wiem co tam było, miałem 3.3.6, a różnica do  najnowszego to na tryb letni oddzielne ustawianie tem.na Co iCwu, nie wiem jaka jest różnica w ustawieniach serwisowych kotła, trzeba sobie wpisać i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej wysłać maila to jest bez problemu, jak dzwonisz na info serwis to maja problemy po co ci nowy soft, jeżeli kocioł dobrze Ci chodzi na tym co masz,to nie zmieniaj, przed zmianą zapisz sobie wszystkie ustawienia abyś mógł w razie czego zrobić korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki opcji pompy krótkiego obiegu, piec współpracuje ze sprzęgłem.

Powiem, że piec po wrzuceniu sprzęgła działa wyśmienicie przynajmniej w trybie letnim. Różnica między zasilaniem a powrotem 2 stopnie :-)   Prawdziwy test będzie zimą. (teraz 125 KG na 70 dni grzania wody bojler 160 L)

Edytowane przez stolwel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwale 50kilo eko na 30 dni , zbiornik 300 litrów pionowy , palnik defro uni z zapalarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spalaniem to temat tabu wszystko zależy ile osób ile kąpieli zmywarek (my mamy pod ciepłą podłączone )itp ja 120kg bartex gold miesięcznie tylko cwu  zbiornik 300L 10 osób (3 osobne mieszkania w domu poniemieckim ) ciepła wodą do basenu 2 razy w tygodniu cały zasobnik , zmiana bo dzieci brudzą wodę . I jestem zadowolony że mało pali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak podawac ile z tych [kg] wegla wyprodukowano [kWh] i ile z tego zuzyto [kWh] to byloby cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego do k1prv4 aktualna najnowsza to 3.5.2 Pisałem do Defro i taka mi wysłali.Nie wiem ale mam wrażenie że zależy na kogo się trafi to wyślę bądź nie.Swoja droga szkoda że taka firma jak Defro zrezygnowała z umieszczania najświeższego softu na stronach swoich.Malo tego wydaje mi się że mając ster podłączony do internetu aktualizacja powinna w tych czasach ściągać się sama.Pamietajcie też że po aktualizacji sterownik trzeba na nowo ustawiać bo gubi wszystkie ustawienia:)

Edytowane przez serwq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 3.5.2 jest to soft do palnika uni z zapalarką, do palnika pz, jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak w ogóle - do sterowników dedykowanych do Defro pasuje jakieś inne alternatywne oprogramowanie. Tech robi sterowniki również do kotłów SAS, do kogoś jeszcze? Czy ich softy pasują do Defro - tak czysto teoretycznie, bo nie wiem czy poza stroną wizualną się czymś różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów palaczy czy można prosić o wrzutkę softu do K1Pr V2 chodzi mi o wersję najnowsza czyli 2.4.7
Z góry dziękuję :)

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.