Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedam sterownik DEFRO K1PRv2


geszue

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

mam do sprzedania sterownik DEFRO K1PRv2 z PID z najnowszym oprogramowaniem producenta wersja 2.4.7

Sterownik sprawny (aktualnie steruje kotłem) i mało używany tzn. w listopadzie 2018 otrzymałem go jako nowy prosto od producenta na miejsce uszkodzonego sterownika w ramach obowiązującej gwarancji, na co mam stosowne dokumenty. Zgodnie z polskim prawem gwarancja dla urządzenia wymienionego na nowe bije od nowa. Poprzednia gwarancja do 2019-04.

  • przeznaczony do kotłów C.O. o mocy 12-50 kW z podajnikiem ślimakowym
  • przeznaczony do kotłów z zapalarką lub bez zapalarki (może zastąpić sterowniki K1Pv2 lub K1Pv3)
  • możliwość aktualizacji do K1PRv3 poprzez samodzielną, nieskomplikowaną podmianę oprogramowania sterownika z pomocą pamięci usb ("pendrajw") w oparciu o oficjalne pliki udostępniane przez firmę Tech i za błogosławieństwem tejże firmy, zmiana ta wymaga dokupienia przepływomierza na wentylator kotła (tzw. turbinka)

Sterownik K1PRv2 może z powodzeniem zastąpić sterownik K1Pv2, a po aktualizacji oprogramowania do K1PRv3 również K1Pv3. "K1PR" różni się od "K1P" możliwością obsługi Rozpalarki (literka R w nazwie sterownika). Nie oznacza to jednak, że rozpalarka musi być w kotle obecna np. u mnie jej nie ma, rozpalam ręcznie.

W razie pytań z chęcią udzielę dodatkowych informacji, prześlę zdjęcia itp. Mogę sprzedać przez Allegro jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo transakcji. Mogę wysłać za pobraniem.

Cena: 799 zl.

IMG_20181204_140658.jpg

IMG_20181204_140625.jpg

IMG_20181204_140601.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.