Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, mariusz314 napisał:

ITAM. MIAŁEM KARLIKA OD WCZORAJ W KOSZYKU. DZIS ODSWIERZAŁEM STRONE AŻ POJAWIŁ SIĘ. WYPISAŁEM DANE, RODZAJ PŁATNOŚCI I ŁADUJE JUŻ Z 20 MIN ... O CO CHODZI?

Otwórz koszyk w drugim oknie przeglądarki - wpisz wszystkie dane i czekaj aż się pojawi to co masz w koszyku - i potem dalej do kasy - znowu wpisujesz a najlepiej wcześniej wpisać (jak cię wyrzuci z kasy bo nie zdążysz - to przeglądarka powinna zapamiętać to co wpisywaleś i następnym razem wypełniasz szybciej) - potem zamówienie i jak w ciągu 5-7s nie "mieli"  dalej, odświeżasz. Uda Ci się powodzenia. Jest powoli coraz lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo 19.01 zamówiłem Karmiła i też cisza.  A prędzej Karolinie po 6 dniach była już u mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik zamawiany 14.01 mail z potwierdzeniem wysyłki 21.01 (wydrukowany list przewozowy) do tej pory przesyłka nie wyjechała

Pieklorz zamawiany 17.01 dostarczony 21.01, Pieklorz zamawiany 19.01 dla znajomego dziś o 10:00 rozładowany na podjeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że termin dostawy jest też uzależniony od logistyki. Jeśli w danym regionie więcej osób zamawia węgiel to wysyłają szybciej. Stąd ta, różnica że jedni otrzymują towar po kilku dniach a inni sporo dłużej. Najgorsze, że ten system poczty nie działa sprawnie i rzeczywiście jak ktoś musi wziąć wolne po odbiór węgla to skąd ma wiedzieć kiedy będzie kurier, skoro informacje otrzymuje w dzień dostawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamis14 napisał:

Podejrzewam że termin dostawy jest też uzależniony od logistyki.

No na pewno - raczej nie wyślą dwóch palet na jeden kierunek

2 minuty temu, kamis14 napisał:

skąd ma wiedzieć kiedy będzie kurier, skoro informacje otrzymuje w dzień dostawy

Sms przychodzi w dniu doręczenia ale w linku do śledzenia przesyłki jak masz informację że wyruszyła to doręczenie jest na drugi dzień więc wiadomo dzień wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w takiej sytuacji, że mąż na kwarantannie a w podwórko nie wjechał bo to duży samochód. Mało tego kurier zadzwonił jak już stał pod domem, więc pół dnia czekania. Inni pisali, że kurier dzwonił, uzgadniał godzinę, u mnie nic takiego nie miało miejsca. 

Kolejny karlik zamówiony 21 i narazie bez informacji o wysyłce. ( Mieszkam na Śląsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Elka1983 napisał:

Mało tego kurier zadzwonił jak już stał pod domem, więc pół dnia czekania. Inni pisali, że kurier dzwonił, uzgadniał godzinę, u mnie nic takiego nie miało miejsca. 

W mailu od sklepu pgg z potwierdzeniem wysyki dostajesz nr przesyłki i link bezpośredni do śledzenia przesyłki

image.png.02c4f2adc97eeaaf95bcc38e4f0b0ca6.png

Co do tel od kuriera to zależy od człowieka czy zadzwoni wcześniej ale z rana w dzień dostawy przychodzi sms systemowy że przesyłka w doręczeniu

2 minuty temu, kamis14 napisał:

Hajtaler problem w tym że link do śledzenia nie zawsze działa sam się o tym przekonałem. Odświeżasz i nic pokazuje błąd strony. Próbowałem oczywiście też nr przesyłki skopiować i wrzucić na stronę poczty było to samo. 

Możliwe - wtedy infolinia i wyjaśniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie mówi że teraz był dostępny. To screen z 8:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.