Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, digi napisał:

One tak mają.

Gdyby w przemysłówkę zapakowali więcej ekologii niż silnika, to by to z miejsca wszystko stanęło. Dlatego takie bzdury tylko maluczkim serwują i ich doją na ile się tylko da. Eko biznes i ciągną gdzie można i ile się da. Dlatego lokomotywy kopcą jak to diesle ale za to ciągną, a nie stoją po warsztatach na pranie DPF-ów co chwila. Dlatego nikomu to nie przeszkadza w niczym. Nie widza tego nawet wcale.

Wytnij w osobówce DPF i przejedź się do DE to zobaczysz jak to szybko zobaczą, a Ty zobaczysz ile to kosztuje.

Coś dopiszę jeszcze

Ja kilka razy w roku jestem swoim dieslem w DE. Dlatego tak wygląda jak niżej bo musi. Więc kopcić diesel nie musi, ale wymaga to 100% sprawności a więc kosztów - niestety. W lokomotywie na to leją. Nic ich nie ruszy. Ja, Ty i miliony innych nie mogą olać bo zabiją nas mandatami.

 

 

Wydech.jpg

Edytowane przez daromega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dlugo był? ja o 6:48 dotarłem do kasy i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo był Karlik bo udało się za jedynym razem do kasy przejść,ale w kasie trzy próby i niestety kolega narazie będzie musiał dalej czekać za Karlikiem ale mam nadzieję, że przy następnym podejściu uda mi się zamówić dla kumpla

Do kasy też miał ciężko przejść ale odświeżyłem trzy razy i jakoś poszło ale w płatności już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, daromega napisał:

W tym syfie jaki tam teraz jest, uda się już tylko nielicznym. Trzeba było mieć jesienią konia zdrowie i nie lada nerwy żeby tam kupić. Teraz jest tam dno i metr mułu. 

Mistrzowie "formuły 5" ( F5) oraz "bimbrownicy z destylatorami" skutecznecznie zablokowali stronę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik worki  08:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że zarząd pgg powinien tych dzbanów co założyli konta w tym i w tamtym roku z automatu po blokować i zablokować możliwość czego kolwiek włożenia do koszyka...

Bo z 3 lata temu to chociaż były stany na 20 minut spokojnie w sezonie 😉 a teraz 1/3 to wspaniali handlarze typowe mirki na których odrazu bym wysyłał skarbówkę bo jak się chce odsprzedać to za tą samą cenę a nie doliczając 200/300 zł do tego odrazu sprawdzenie certyfikatu na opał który napewno nie jest przypisany na "Mirka handlarza" i tu odrazy dawalbym środkową pule 20k mandatu a dla przykładu ukarać z 10 pierwszych oglaszen na olx 😉 1/3 to jakieś buraki co im sołtys na wsi powiedział że taka strona jest "ino" trzeba od 6 rana klikać f5. No i 1/3 tych ludzi to stali klienci... 

Bo jak na pgg był opal w tych samych cenach co na składach albo troszkę droższy to aż takiego zainteresowania nie było żeby się strona zacinała....

  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.