Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Michaukk napisał:

Zgadza się
Szwagier konto ma swoje - ale ja z racji możliwości obserwacji ekranu - odklikałem swoje 🙂

ps. Distill Web monitor to kupa jak dla mnie . wiesza się , nie odświeża się jak trzeba i ma jakieś lagi dziwne
 

i gdyby nie to forum to pewnie guzik bym kupił -  na pierwszą dostawę czekałem prawie 10 dni
gość przyjechał , elektrycznym palecizkiem postawiliśmy palety pod same okienko - nie miał problemu z niczym 🙂

pozdr
z Piotrkowa Tryb. 
 

Co zamiast distila? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arnonim napisał:

Bzdura z limitem 1 tony

Może i tak bo biorąc pod uwagę jak trudno zamówić do tego termin dostawy z rozrzutem od 3 dni do ponad tygodnia to ciężko byłoby ogarnąć sobie opału na sezon. Zamawianie po tonie mogłoby zająć tydzień albo i więcej i do tego kilka dni wolnych na przyjęcie dostaw. Ale już limit 5t na miesiąc (nawet w jednym zamówieniu) ukróciłby Januszom z olx i allegro co tak z dobrego serca odstępują Karlika po 1200/t (składom pewnie też). Byłoby więcej dla zwykłych Kowalskich więc łatwiej byłoby kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadać jedno pytanie proste : kto ma szanse kupić węgiel w sklepie PGG? Przecież większość normalnie pracujących ludzi nie ma Qwa czasu siedzieć od 7 do 13 i odświeżać stronę co 5 s lub odbierać powiadomienia od programu o dostępności żeby dodać do koszyka,  a potem czekać i klikać żeby dokończyć zakup. PGG jako spółce z udziałem skarbu państwa nie zależy na tym żeby Kowalski, który pracuje mógł kupić, niech kupi ten , który jest już beneficjentem państwa. Za miesiąc mam tydzień urlopu, wtedy miałbym szanse na zakup, ale czy człowiek idzie na urlop po to żeby przez tydzień napier....niczać w F5?

Edytowane przez oxalis3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:59 był pieklorz nie zdążyłem nawet do koszyka wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadać jedno pytanie proste : kto ma szanse kupić węgiel w sklepie PGG? Przecież większość normalnie pracujących ludzi nie ma Qwa czasu siedzieć od 7 do 13 i odświeżać stronę co 5 s lub odbierać powiadomienia od programu o dostępności żeby dodać do koszyka,  a potem czekać i klikać żeby dokończyć zakup. PGG jako spółce z udziałem skarbu państwa nie zależy na tym żeby Kowalski, który pracuje mógł kupić, niech kupi ten , który jest już beneficjentem państwa. Za miesiąc mam tydzień urlopu, wtedy miałbym szanse na zakup, ale czy człowiek idzie na urlop po to żeby przez tydzień napier....niczać w F5?
Nie masz czasu to na skład węgla i po sprawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, oxalis3 napisał:

Trzeba zadać jedno pytanie proste : kto ma szanse kupić węgiel w sklepie PGG? Przecież większość normalnie pracujących ludzi nie ma Qwa czasu siedzieć od 7 do 13 i odświeżać stronę co 5 s lub odbierać powiadomienia od programu o dostępności żeby dodać do koszyka,  a potem czekać i klikać żeby dokończyć zakup. PGG jako spółce z udziałem skarbu państwa nie zależy na tym żeby Kowalski, który pracuje mógł kupić, niech kupi ten , który jest już beneficjentem państwa. Za miesiąc mam tydzień urlopu, wtedy miałbym szanse na zakup, ale czy człowiek idzie na urlop po to żeby przez tydzień napier....niczać w F5?

Niech jeszcze wiecej "destylatorów" uruchomią, to się nie będzie wieszać. I tak o kant d... to rozbić, bo alerty przychodzą zbyt póżno. A jeśli już, to najczęściej "timeouty" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik w Bigbagu był przed chwilą 7:12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik BIGBAG 7:13... Był sekundy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekundy to był Greenpal. Karliki wisiały ponad 2 minuty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w tym momencie byłem wstawić wode na kawe...... dobrze że jest to forum i życzliwi ludzie, dzieki temu idę do pracy i jutro będe dalej polował... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, oxalis3 napisał:

Trzeba zadać jedno pytanie proste : kto ma szanse kupić węgiel w sklepie PGG?

Kup na olx. Jest kilka ofert po 900 z asygnaty. Ja siedziałem ze 2 dni i na raty jakoś dało radę. Miałem 3t ze składu dokupiłem 2. Muszą mi na luty,marzec i kwiecień starczyć.

Najtaniej nawet 820:

https://www.olx.pl/d/oferta/asygnata-na-wegiel-CID628-IDNlFV1.html

@Waldaspll

Raczej nie przejdzie. Ja kiedyś zostawiłem zarówno po kliknięciu do koszyka mieliło jak i w kolejnej fazie. Nigdy nie dokończyło.

Edytowane przez digi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gmaj22 napisał:

@radziol zostałeś leserem roku. Nie chciało się przeczytać nawet ostatniego postu

akurat nie widziałem tego postu, przełączam co chwilę karty sklep.pgg i forum- o tym nie pomyślałeś co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radziol napisał:

akurat nie widziałem tego postu, przełączam co chwilę karty sklep.pgg i forum- o tym nie pomyślałeś co ???

Wyciągam wnioski na podstawie tego, co widzę tutaj, a nie co ktoś robi we własnym domu. Nawet nie wysilam się, aby pomyśleć o tym 😉

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.