Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, sirocco napisał:

Też Wam od 13:30 dziś nie wchodzą strony produktowe np. https://sklep.pgg.pl/produkty/8/1/karlik-ekogroszek-paleta-1000-kg-50-workow-x-20-kg?

 

 

Było rzeczywiście, miałem karlika z zakładkach dodanego i wchodziłem zobaczyć jak moje zamówienie a tu zonk, dopiero wejście na główną strone pgg działało. Ale już działa wszystko normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że to forum nie czyta za dużo osób to uda się kupić ten ekogroszek. Ja od jutra będę próbować. Zobaczymy z jakim skutkiem. Póki co mam groszku na kilka dni. Bo nie robiłem zapasów po tak wysokich cenach. Dokupię jeszcze kilka worków a na pgg będę polować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie "expert ekogroszek" mówił o tym w filmiku z 11 listopada i ponad 6k obejrzeń ma, chociaż po komentarzach widać, że sporo ludzi słabo to ogarnia tak więc bardziej bym się martwił kiedy "promocja" się skończy w sklepie pgg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, rano od 6 koczowalem, na 7 do pracy także było ciężko. Po 7 udało się dodać do koszyka i chciałem zapłacić ale net ścinał. Po 10 znowu koczowanie przed 11 dali towar kliknąłem i dokończyłem zamówienie. Płatność blik. Tyle, że wczoraj ustawiłem sobie na stronie wszystkie dane wraz z dowodem osobistym. Tylko podaje się pesel trzeba mieć przygotowane nsjepirj wkleić. Czas gra rolę. Probojcie po 13 do 14 

3 minuty temu, sirocco napisał:

Tylko 1t pieklorza... Słabo trochę, Karlika to teraz każdy upoluje bo wiedza jest podana na tacy. 🤪

Póki co więcej nie potrzebuje. Chciałem już kupować po 1500zl ale przypadkiem czytałem inny wątek na forum i tak dzięki wam tutaj zaoszczędziłem sporo kasy. Teraz niech to jeszcze dostarcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo dzisiaj miałem podejście od 10:52 do 11:10 karlika w ogóle nie widziałem ale równo o 11:00 i 11:03 miałem totalne zawieszki na jakieś 30sek więc może wtedy był towar ale mi się nawet stronka nie wczytywała. Oczywiście będzie próba koło 13:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj polowałem.

Udało się o 7:14 5t karlika zamówić.

Po 7 dwa razy się pojawił.

Najważniejsze to co inni piszą, mieć wszystkie dane wpisane, najlepiej nie zamykać przeglądarki a na drugiej karcie patrzeć na dostępność.

Edytowane przez Arnoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to wygląda bo w piątek zamówiłem pierwszy raz, dziś dostałem powiadomienie, że wysłali więc robiłem drugie podejście ale tak jak mówie od 10:52 do 11:10 f5 wduszany i ani przez chwilę nie widziałem karlika. Być może te momenty kiedy mi się stronka w ogóle nie załadowała innym się właśnie udało kupić. Jedyne wytłumaczenie dlaczego jednym się udaje za pierwszym razem a inni tydzień polują bez powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy towar się pojawia - to na głównej stronie sklepu wskakuje dany towar na początek listy i robi się kolorowy. Np. gdy nic nie ma to na początku jako nieaktywny jest zwykle Pieklorz a potem Karlik. Gdy pojawi się jako dostępny Karlik to na liście będzie jako pierwszy i na kolorowo oraz przed Pieklorzem wyszarzałym.

Kolejny hint: jak już macie w koszyku towar ale niedostępny to warto klikać ikonkę plusa, zwykle tam jest komunikat, że brak na składzie i brak wystarczającej ilości. Ale po kliknięciu plus następuje odświeżenie i przeliczenie - więc jest to szybsze niż całe wczytanie strony. Tylko nie zalecam klikania minusa gdy macie tylko 1t bo to wyczyści koszyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ogólnie jaja. Ze składu z którego brałem przez ostatnie dwa lata cena 1400zł w tym roku. Wcześniej 840zl jeszcze w sierpniu wraz z dostawą. Groszek suchy i to było dla mnie najważniejsze. Niedawno wziąłem na próbę bartex Gold z Obi i zacząłem czytać forum czy może jednak kupić coś lepszego skoro wszystko i tak drogie. 100zl różnicy na tonie to już nie dużo płacąc za lepszy groszek. No i ludzie pisali o tym peklorzu i karliku ale wchodzę na stronę i myślę sobie stare ceny na pewno. A tutaj taka niespodzianka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamis14 napisał:

Kupiłeś? 

Niestety nie a było tak blisko. Mam tonę karlika w koszyku od piątku i pojawił się dziś o 13.26 dokładnie, zdążyłem przejść dalej do wybrania blika i kliknięcia w zgody i dalej zawieszka, kręciło z pół minuty więc już wiedziałem, że nie przejdzie. Po odświeżeniu już był brak towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pioter83 

Dopiszę jeszcze może się przyda.

Ja tak miałem przez tydzień > zawiecha i po kupowaniu. W końcu zdołałem przejść do kasy > zawiecha i po kupowaniu. Do końca dnia jednak jesteś w kasie. Od razu można przejść jak się pojawi https://sklep.pgg.pl/koszyk/kasa i tylko jedno klikniecie potrzebne do szczęścia. Ale najpierw się musi strona załadować, a to nie jest takie oczywiste bo przeważnie > zawiecha i po kupowaniu. Na drugi dzień już w kasie nie jesteś tylko wracasz do koszyka https://sklep.pgg.pl/koszyk czyli jeden etap niżej spadasz. Jak już jest w koszyku (to nie ginie) najlepiej zacząć od rana. 7 do kasy i standardowo zawiecha. Później o 11 czy 13.30 kolejne podejście z kasy do płatności z linka bezpośredniego kasa w tym samym dniu. Tak w końcu udało się tą ostatnią tonę kupić. Całe szczęście że to była ostatnia tona w tym sezonie bo można się na to kupowanie ostro wk.... (no wiecie co).    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili banner graficzny bo pewnie pójdzie zaraz jakaś akcja propagandowa / marketingowa / społeczna. Że przecież "o co chodzi?" węgiel ogólnie jest i bardzo dużo ale też zapotrzebowanie jest bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 2 podejścia bez skutku a dzisiaj przed 7 udało się tak więc nie ma lipy. 

Teraz mnie trochę martwi to, że wczoraj o 10:30 dostałem maila z śledzeniem przesyłki piątkowego zamówienia a do tej pory mam "brak danych o przesyłce". Niby w mailu napisali, że w przypadku PP informacje o przesyłce mogą pojawić się za kilka godzin no ale już ponad doba minęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pioter83 napisał:

 Niby w mailu napisali, że w przypadku PP informacje o przesyłce mogą pojawić się za kilka godzin no ale już ponad doba minęła.

To jest poczta, trzeba się cieszyć że awiza na taką paletę nie zostawiają 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.