Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forumowa Lista Przebojów


Fozgas

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc wykurza mnie czasem ten temat, ponieważ muszę w sieci wyszukać, coś co mi w ucho wpadło i jednocześnie było to medialnie i muzycznie na odpowiednim poziomie zapisane w wirtualnej przestrzeni.  

Dziś będzie inaczej, bo się zirytowałem się na ten stan rzeczy.

O przemijaniu.

Marian Opania.
Reportaż redaktor Agnieszki Szwajger i Justyny Goc.

źródło:
Reportaż rozpoczyna się  o piątej minuty.
https://www.simx.mobi/357/2021-01-29/2021-01-29_1800 Popołudniówka 357 - Kuba Strzyczkowski.aac

 

Czego żałuje człowiek po 80 latach życia?.
Ten kanał już znacie "7 metrów pod ziemią", redaktor Rafał Gębura oraz jego gość. 

źródło:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.
Niestety coś mi nie wychodzi z tym linkowaniem.
Poniżej adres całej audycji redaktora Kuby Strzyczkowskiego.
Należy wybrać wybrać fragment z godziny
18:38:23    Radio 357 - Najlepszy radiowy adres na świecie!   i przesunąć sobie nagranie o pięć minut do przodu.

źródło:
https://www.simx.mobi/357/player.php?file=2021-01-29/2021-01-29_1800+Popołudniówka+357+-+Kuba+Strzyczkowski.aac

Edytowane przez Witek-z-Ulicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jako ojciec tego tematu, zaakceptowałeś także inną formę przekazywania informacji, emocji oraz wrażliwości. 

Wiem, że świat się zmienia (i to bardzo szybkim tempie), ale prawdziwa szczerość w formacie słuchowiska, jest zdecydowanie bardziej wyczuwalna dla odbiorcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok macie coś na poniesienie tyłka , nogi same chodzą

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/a_426RiwST8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Edytowane przez CIHYMUR
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek,  ja się nie irytuję, tylko cieszę, bo przychodzę tutaj na gotowe ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kojarzy Zanderhaus? Wydali jedną płytę "36 i 6" w 1997 roku i się rozpadli niestety. Swoją drogą, świetna płyta. Mam w domu w formie kasety magnetofonowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @emigrant nas ugościł.
Kto wie, może kiedyś poprowadzi „forumowe radio”?
Pogratulować zachowanych kaset magnetofonowych.
Szpule ktoś jeszcze pamięta?
Na przykład, magnetofon „Tonette” i jego magiczne oko...

Świat przyśpieszył, choć niektórych to przeraża… Zawodzenie jednak na nic się nie zda, zmiany będą coraz szybsze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne te syntezatory . 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario Lavesero, to podobno jakiś kapryśny emerytowany profesor muzyki.

Jestem pod wrażeniem.

,,, Big Piano, największy fortepian „podłogowy” w Europie, wynaleziony przez Remo Saraceniego i promowany przez maestro Dario Lavesero, ma ponad 6 metrów długości i 400 kilogramów wagi, na którym gra się skacząc po klawiszach w swego rodzaju tańcu. ,,,
źródło:
https://www.ansa.it/sito/notizie/cultura/musica/2017/05/17/al-fim-violino-di-seta-e-piano-gigante_b6e7a3ea-5166-41b1-aa39-cb218a1d3d3a.html

Edytowane przez Witek-z-Ulicy
  • Lubię to 1
  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to skakanie dawną grę w gumę ,to musi być przyjemne sam bym chętnie poskakał .

Powinno takie coś w szkołach być , dzieci były by zdrowsze .

Edytowane przez Kordjano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kordjano napisał:

,,, to musi być przyjemne sam bym chętnie poskakał .

Proponuje na sam początek zwykłą klawiaturę muzyczną, by nabyć nawyku rytmu.
Palce rąk u chomo sapiens, są zdecydowanie bardziej wrażliwe na dotyk.

Przynajmniej mnie się tak wydaje. 

ps.
A ta młodzież roztańczona na "tych klawiszach", po prostu mnie oczarowała. 

Edytowane przez Witek-z-Ulicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fozgas napisał:

Otwierasz internetowe gazety a tam ciemno. Jedna, druga, ciemno…  

Mnie to specjalnie nie przeszkadza.
Zawsze można do naszych sąsiadów wirtualnie skoczyć, by wszelakie newsy przeczytać.

Natomiast ja dziś zaproszę wszystkich na portal NINATEKA.

Ninateka platforma internetowa, na której udostępniane są zasoby Narodowego Instytutu Audiowizualnego.
W jej zasobach znajduje się ponad sześć tysięcy filmów, spektakli, koncertów, słuchowisk i programów publicystycznych, dostępnych legalnie i bezpłatnie
.

źródło:
https://ninateka.pl/


ps.
Zapomniałem dodać coś medialnego.

https://ninateka.pl/film/zolta-koperta-nowe-przygody-misia-uszatka

Edytowane przez Witek-z-Ulicy
  • Lubię to 1
  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że kolega z czasów stroicieli radia. W ciągu dnia baju, baju a wieczorem niejeden ustawiał antenę i nasłuchiwał wieści ze świata i tego co nadają sąsiedzi. Gdyby jednak u sąsiadów również zaczęli opowiadać bajki to będziemy mieć bajkowy świat.
Może stąd ten pomysł na bajeczne opowieści. I dobrze, dawno tu nie było takiego wątku, więc też coś dla przypomnienia.

https://resetoff.pl/vid/aqx21d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizji nie oglądam bo przypomina mi to wypasiony paśnik w lesie i myśliwy na ambonie a ja nie czuje się jeleniem.

30 minut reklam w każdej godzinie a na każde 10 reklam 6 to BigFarma weź sobie tablete  będziesz ładniejszy i zdrowszy ? Zaszczep się najlepiej na wszystko ?

Polecam także nie podniecać się bieżącymi wojnami o kasę, i tak z tego nic nie będziecie mieć a zrobią z was zakładników swoich interesów. Szkoda tylko, że my nie mamy takich możliwości protestu jak nas opodatkowują.

Taki kawałek na rozluźnienie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizji nie oglądam bo przypomina mi to wypasiony paśnik w lesie i myśliwy na ambonie a ja nie czuje się jeleniem.
30 minut reklam w każdej godzinie a na każde 10 reklam 6 to BigFarma weź sobie tablete  będziesz ładniejszy i zdrowszy Zaszczep się najlepiej na wszystko
Polecam także nie podniecać się bieżącymi wojnami o kasę, i tak z tego nic nie będziecie mieć a zrobią z was zakładników swoich interesów. Szkoda tylko, że my nie mamy takich możliwości protestu jak nas opodatkowują.
Taki kawałek na rozluźnienie.
 
Oj moje czasy młodości. Znałem to na pamięć i w maluchu grało 25 razy na dzień. No i Juwenalia w Krakowie z Kazikiem na żywo, a potem był tak pijany że ledwo chodził po knajpie, albo dni Myślenic też tekst mu się mieszał.

Ja zapodam coś ciepłego na te zimne dni. Wpadło mi to z dwa miesiące temu w ucho i wyjść nie może. Także Panowie skręcamy piece, bo te jamajskie dziewczyny są takie miluśne.



Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.