Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc w dobrze kotła gazowego


Elber

Rekomendowane odpowiedzi

Pompy LFP to licencja grundfosa , można brać, będą OK

SHE-OC wystarczy,  SHE-SM to do starszych instalacji z separatorem magnetycznym.

Naczynie trzeba policzyć, zależy od pojemności instalacji a tej nie znam - jedno jest w kotle, ale to może być za mało, więc trzeba drugie dostawić- między kotłem a sprzęgłem  na powrocie do kotła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elber - słuchaj Sambora i nie skacz po forach z pytaniami bo zaraz Ci ktoś namiesza w głowie i zaczniesz szukanie od początku a masz już wszystko ogarnięte.

co do pomp też brałbym LFP- taniej niż Grundfos za to samo pod obudową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie,junkers,to już postanowione,tam najpierw ktos mi zaczął doradzać wiec dałem znać o decyzji jaka zapadła, a tu sambor odpowiedział kilka dni później, ale na jego poradach mi najbardziej zależało i za nie bardzo dziękuję, z samego rana zakupuje te sprzęty, które radził sambor i wołam instalatora by to instalował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za znak T w kółku ? Bo tego nie umiem rozszyfrować.

Na wyjściu z zasobnika wody też widzę że jest jakaś pompa PW2 - jest ona potrzebna ? Jakie parametry powinna mieć ?

Kupiłem już 2 MM100 tak jak na schemacie, dziś sprzęgło i grupa pompowa przyjdzie kurierem i w przyszłym tygodniu instalacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T= termometr

PW2= pompa cyrkulacyjna CWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty ciekawski jesteś...:)

Czytałeś to:

poglad.png.b1936f0e8215680ba3ae6db2f2ec15dc.png

A pompa cyrkulacyjna? Wybierz sobie:

image.jpeg.57c1e05206dcc0da85bea51a01c30030.jpegimage.jpeg.1c470a0b1afb1b383a1c3f6681ce270e.jpegimage.jpeg.270efa35673b90ca47ddb948e7a4f1d3.jpegimage.jpeg.4218c2881376946529e16618a9774078.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LFP ma regulację mocy - bodajże siedmiostopniową. W środku w zasadzie siedzi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.