Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HEIZTECHNIK ONE 15KW -pellet


pafnuc518

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze na koniec, napiszcie, który ze wspaniałych producentów odważył się do założenia forum internetowego na własnej stronie producenta, czyżby innym nie podobały się opinie na temat ich super produktów.

Nasze forum posiada tysiące wątków i miliony odwiedzin, jakoś znaczna większość opinii jest pozytywna...

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie należy to uznać za jeden z Waszych atutów. Od pewnego już czasu obserwuję forum HT i podoba mi się szybka reakcja serwisu na różne problemy użytkowników. Podobnie jak kolega @Benton661 uważam, że palniki "swojej" konstrukcji odbiły się Wam czkawką. Oczywiście to moja subiektywna opinia, ale nie wygląda to optymistycznie. Rychłej stabilizacji życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ht one w sumie to druga (pierwsza to lechma pl 350) taka w pl konstrukcja stylizowana na włoski styl i tu plus za odwagę. Moim zdaniem trochę przekombinowany ale w sumie to niezbyt wiele mogę na jego temat powiedzieć nie widziałem go na żywo ale może przedstawiciel Ht mnie zaprosi na prezentację to chętnie się do nich wybiorę i ocenie produkt. W sumie to duży plus za odwagę może trochę za szybko wypuszczony w rynek ale czas pokaże. Lazar że swoim SF zaryzykował problemy były ale sukcesywnie zmierzają w dobrym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heiztechnik napisał:

Jeszcze na koniec, napiszcie, który ze wspaniałych producentów odważył się do założenia forum internetowego na własnej stronie producenta, czyżby innym nie podobały się opinie na temat ich super produktów.

Nasze forum posiada tysiące wątków i miliony odwiedzin, jakoś znaczna większość opinii jest pozytywna...

Jeszcze raz pozdrawiam

Kostrzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heiztechnik napisał:

Jeszcze na koniec, napiszcie, który ze wspaniałych producentów odważył się do założenia forum internetowego na własnej stronie producenta, czyżby innym nie podobały się opinie na temat ich super produktów.

Widocznie niektóre firmy nie mają takiej potrzeby. Akurat to że wasze forum ma tysiące wątków zaraz obok Kostrzewy to się nie ma czym chwalić, tak samo tym, że u mnie dziadki w polarach HT Team nie mają większego pojęcia o tym co instalują w kotłowni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heiztechnik napisał:

Nasze forum posiada tysiące wątków i miliony odwiedzin, jakoś znaczna większość opinii jest pozytywna...

Zgadza się, tylko że ci zadowoleni w zdecydowanej większości posiadają palniki Pellasx i sterowniki Pluma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Heiztechnik napisał:

który ze wspaniałych producentów odważył się do założenia forum internetowego na własnej stronie producenta

 

11 godzin temu, Puławiak napisał:

Kostrzewa

Co z tego, że mają forum skoro pomocy tam nie uzyskasz. Admin wrzuca tylko wątki reklamujące ich produkty. A inni użytkownicy raczej nie pomogą, bo sami potrzebują pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, Kostrzewa to  lider autoreklamy i sieci potrzebnych serwisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się boją, to nie wiem, ale chwalić się to raczej nie ma czym widocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2019 o 09:03, Puławiak napisał:

Ooo Pan doradca mnie olał. Nie chcą mi pokazać kotła. Czyżby czegoś się bali? 

Kolego Puławiak, nie wiem co to znaczy, że Cię ktoś olał?

Jeśli chodzi o mnie, to nie ma sprawy, zapraszamy do nas do firmy do obejrzenia produkcji kotła ONE w fabryce Heiztechnik koło Gdańska. Gdyby jednak było dla Ciebie za daleko, to wejdź na naszą stronę internetową

https://heiztechnik.pl/dystrybutorzy

i znajdziesz miejsce, gdzie będziesz mógł ten produkt zobaczyć, gdzieś niedaleko miejsca swego zamieszkania.

Nie, nie mamy się czego wstydzić....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Puławiak, mam nadzieję że zdasz uczciwą , solidną i obiektywną relację z inspekcji? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. 
I jak tam wygląda sprawa z tym naszym HT ONE ? 
Od lutego nikt się nie odzywa, nie drąży tematu...
Zastanawiam się nad kupnem tego kotła, ale mam mieszane odczucia po lekturze na jego temat na różnych forach. 
@Puławiak  Co z tym kotłem ? Byłeś na wizytacji ? 
Może coś o mnie i moich potrzebach -  Całkowita powierzchnia do ogrzania 160 m2, dół najpewniej podłogówka + grzejnik w łazience, może też w wiatrołapie. Jeszcze na ten temat myślę, jestem przed hydrauliką, także wciąż mam pole manewru, ktoś pomoże ? :) Jeśli chodzi o góre, to łazienka podłoga + grzejnik, pokoje i korytarz grzejniki. 
Sprawdzałem na cieplowlasciwe zapotrzebowanie i wyszło ok 12 kw - Podłoga na gruncie 15 cm styropian, elewacja 20 cm białego styropianu, wełna pewnie ok 30 cm, szyby 3 szyby ciepły montaż u=0.5 
Wspomne też, że dom to prosta bryła, daach dwuspadowy + wykusz. 
Dziękuje za wszelkie rady, pozdrawiam ! 
@Puławiak   Widziałem dużo Twoich komentarzy na tym forum i wydajesz się kompetentnym gościem ;) Jakbyś miał czas, chęci i ochotę, to może dogadalibyśmy się odnośnie sprzedaży kotła, instalacji .. ;P Mieszkam po środku trasy Gdańsk - Kościerzyna ;) 
Pozdrawiam !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o Ferroli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz radę finansowo to RTB, Black Star lub laguna. Jeśli wersja budżetowa to tak jak wspomnial Radik81 ferolii.

Na korzyść kotłów nbe i edilkamin przemawia lepsza modulacja, wyposażenie, komfort użytkowania. Podsumowując jeśli finanse pozwalają to celuj w Nbe lub edilkamin  a jeślli nie to ferolli biopellet pro. To sprawdzone i polecane kotły. Hot one to nowa konstrukcja nie pozbawiona problemów wieku dziecięcego. W tej cenie można kupić sprawdzona konstrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny serwis i dystrybutora NBE masz w Sopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@konrad684 kolega @Puławiak "działa" na terenie całej PL. Za fajne pieniądze może u niego kupić Ferroli Biopellet Pro. Naprawdę dobry kociołek. Ferroli Biopellet Pro 12 kosztuje u niego 7000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy usunęli

80822749_2624095474305852_5192799620471717888_o.jpg80772952_2624096190972447_2557034725571035136_o.jpg

By się musiał ktoś wypowiedzieć kto te kotły montuje, a z tym może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.