Skocz do zawartości

Paweł1979

Stały forumowicz
 • Liczba zawartości

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O Paweł1979

 • Tytuł
  Stały Forumowicz

O sobie

 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. https://galmet.com.pl/pl/kategorie/kotly-co Do niskiej kotłowni .
 2. Ożeż k....a mać na bogato chcą gościa skroić.
 3. Junkers Bosch gc2300, będzie dobrym kotlem do tego budynku .
 4. Wyczyść czujnik wentylatora wyciągowego,zwiększ obroty wentylatora na max i zobacz czy błąd będzie wyskakiwał.
 5. Ochrona nie jest realizowana przez zasobnik miałem na myśli że nie wpływa bardzo źle na kocioł podłączając go przed zaworem termostatyczny.Takie pytania to chyba trzeba zadać producentowi tych kotlow że tak pokazują schemat hydrauliczny.
 6. Naczynie jest w kotle i zawór bezpieczeństwa.Naczynie dobiera się do pojemności danej instalacji,jak pojemność jest za mała to dokładamy drugie naczynie.Ochrona powrotu jest realizowana przez zasobnik ,chyba że będziesz wychladzal go codziennie do np.25stopni.
 7. Kocioł ma pompę co. Zamontowana na powrocie z instalacji,ksv 9m/h będzie dobrze na powrocie z instalacji.Komin izolowany 160 będzie ok. Tu instrukcja i schematy instalacji. 2ed33f2179ca8593acf0b779045895956256cd16.pdf
 8. Odkrec kapsle maskująca to zobaczysz ,kocioł powinien mieć zawór spustowy .
 9. Tak jak pisałem musisz zamontować zawór trzy drogowy z silownikiem do pdlogowki i do grzejników podpinasz do sterownika kotła po mieszacz1i miszacz2.
 10. Tu gdzie są zdjęte osłony to z prawej strony są podpięte grzejniki a obok z lewej podlogowki.
 11. W tym momencie nie wysterujesz optymalnie bo masz sztywne nastawy ,brak siłownika na zaworze i brak zaworu trzydrogowego i siłownika.
 12. Paweł1979

  Podlogowka

  Czy ona jest elektroniczna czy zwykła. Ile uzytkujesz ta podłogowe może jest zaszlamiona,czy zestaw pompowy jest wszawce z rozdzielaczem trochę mało wiadomości.
 13. Termet gold plus 20kw wersja tańsza, Junkers-Bosch gc2300 -20 kw .Termostaty zostawić zamontow sterownik pokojowy w jednym pomieszczeniu.Dofinansiwanie opcja 1-Dochud do 100 tys dofinansowanie 30 procent 2-Dochud mniej niż 1400 zł na osobę dofinansowanie 60 procent tak w skrócie dokładniej trzeba się dopytać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.