Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik Kipi W Naszych Piecach Wymiana Doświadczeń Użytkowników


Gość robin60

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cezar76 napisał:

Czytałem Cię dokładnie @Dragster, ale powiedziałeś za chwilę, to co cytuję powyżej.

Racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny palnik więc raczej wersja którą mam aktualnie niewiele pomoże

 

IMG_20191112_204256.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar, nic nie trzeba wyciągać. Do mnie przyjechał serwisant, wpiął się swoim laptopem korzystając z Econeta, 10 minut i po robocie. Słupki wskoczyły automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam toucha, kolega Laptop ma zwykłą, rok starszą wersję sterownika (z pokrętłem) i też bez problemu poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także rodzaj procesora nie ma nic do rzeczy. U nas się dało, u was też się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cezar76 napisał:

Ale Laptop też ma revo chyba, tak?

Tak. Już 5 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Benton661 napisał:

Ja też mam procek 128

 

4 minuty temu, Benton661 napisał:

Ja mam toucha

Chyba nie zrozumiałeś. Problem jest w tym panelu z pokrętłem. @cezar76 ma wersję z mniejsza ilością pamięci. Ten soft się po prostu tam nie zmieści.

Dla ścisłości Moduł A to sterownik. Panel to ten panel z pokrętłem lub Touch w Twoim przypadku.

Edytowane przez Dragster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u Laptopa się zmieścił? Też ma wersję z pokrętłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są dwie wersje. Na prockach z pamięcią  128 i 256. Widocznie Laptop ma 256.

Edytowane przez Dragster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cezar76 napisał:

No właśnie. Może taka jest różnica, że w revo możliwość jest, a w kipi niekoniecznie.

Też myśleliśmy, że posprzątane mamy, nawet Laptop gadał z Plumem... Ale magik-serwisant dał radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop ma 128... Ile razy mam to powtarzać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mu działa jak należy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sam się wypowie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik ma 128k pamięci. Przynajmniej  taki jest wsad.

 

12 minut temu, Benton661 napisał:

Laptop ma 128... Ile razy mam to powtarzać???

Może nie zrozumiałem. Wcześniej pisałeś o sobie po prostu.

Edytowane przez Ryszard
Połączenie postów - własne posty można edytować do 1 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Benton661 napisał:

Nie sądzę, żeby było konieczne odsyłanie do serwisu. Ja też mam procek 128, już 4 rok, a kolega ma 5 rok i bez problemu dało radę zaktualizować soft. Cezar, znajdź kumatego serwisanta, to da się zrobić

Myślałem że zrozumiale napisane było:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam 128 z pokrętłem. Toucha mam w domu. Zdjęcie mam Wam wrzucić? "Fabryczny " serwisant przyjechał na miejsce, wpiął się i po chwili wszystko się zaktualizowało. Nie wiem skąd ta plotka, że się nie da w 128 ;) jak już wspominał Benton661, szukajcie kumatego serwisanta, a nie samozwańca, który trudni się montażem palników.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do mojego nie ma opcji by soft był kompatybilny. Do 860tki nie ma po prostu softu pod panel 128. Może go po prostu nie było. Za to były 3 wersje na ATXMEGA256 Do 850tki plików nie widziałem.

2019-01-21  08:48         2 515 937 ecoMAX860P-C_ecoTOUCH_H1.4.0_S007.19_C01.14_REV192_(PL_EN_DE_LT_RU_ET_FI_LV_FR_SV_HU_ES_CS_IT).pfc
2019-01-21  08:48           133 207 ecoMAX860P-C_mod_A_H3.3.0_S007.32_REV197.pfi
2019-01-21  08:48           274 559 ecoMAX860P-C_panel_H3.0.0_S007.21_REV192_ATXMEGA_256A3_A0(PL_EN_ES_CS_SV_FR_IT).pfi
2019-01-21  08:48           274 559 ecoMAX860P-C_panel_H3.0.0_S007.21_REV192_ATXMEGA_256A3_B0(PL_EN_DE_RU_LT_LV).pfi
2019-01-21  08:48           274 559 ecoMAX860P-C_panel_H3.0.0_S007.21_REV192_ATXMEGA_256A3_C0(PL_EN_HU_ET_FI).pfi

Może po prostu jakaś kombinacja działa i tyle.

Edytowane przez Dragster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumaty serwisant ma swoje tajemnice i sposoby, do których postronne osoby nie mają dostępu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.