Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja Forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, proszę. Człowiek wyjeżdża na tydzień a tu niespodzianka ? nowy design itp. Osobiście uważam, że zmiany wypadły na korzyść. Wszystkim się nie dogodzi ? wiadomo. Fajnie, że wreszcie nie muszę się przy każdym włączeniu forum logować, bo poprzednio mimo zaznaczenia opcji ?zapamiętaj?, wylogowywało mnie po każdym zamknięciu przeglądarki :) .

Edytowane przez domin75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stare" forum już nie istnieje i nie ma możliwości stworzenia opcji wyboru.

A czy jest opcja ponownego wykorzystania poprzednio dodawanych załączników do postów?

Próbowałem takowego odnaleźć i wstawić ponownie do nowego posta (14MB wykorzystanego miejsca mam odjęte czyli gdzieś one tam na serwerze są) , ale nieskutecznie :)

Jest tak, że często odpowiedzi powtarzają się - nowi ludzie nie szukają ich wyszukiwarką, albo zwyczajnie nie mogą się doszukać...

PozdrA.

Edytowane przez adamasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka możliwość istnieje, jednak obecnie jest mało "ergonomiczna".

 

Postaram się poszukać "moda", który daje taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Należy kliknąć "Zalogowany jako ..." i "Moja zawartość" . Wyświetli się lista ostatnich tematów w których się wypowiadaliśmy (czyli nie do końca to co wcześniej). Aby wyświetlić posty w sposób taki jak było to w "starym" forum należy z listy rozwijalnej po prawej nad listą tematów wybrać "Wyświetl wszystkie posty napisane przez ..." i nacisnąć Aktualizuj.

 

Można sobie ten adres (https://forum.info-ogrzewanie.pl/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=&mid=2) zapisać do ulubionych np. aby mieć błyskawiczny dostęp do tej listy.

 

Chociaż wydaje mi się, że lista tematów w których się uczestniczy jest bardziej wartościowa niż lista naszych ostatnich wypowiedzi - widzimy tutaj od razu czy są nowe odpowiedzi w tych tematach.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem takiej listy (za które wypowiedzi plus) - jest to jedynie przy postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Marcinie, Nie wiem czy to błąd forum czy to moja przeglądarka tak to odbiera, ale czas ostatnich wypowiedzi pokazuje mi się wg czasu Londyńskiego, da się coś z tym zrobić czy to raczej ustawienia przeglądarki? W załączniku zdjęcie które lepiej ten "problem" obrazuje

post-19021-0-52970400-1297415307_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/7863-czas-godzina-na-forum/ - trzeba ustawić odpowiednią strefę czasową.

 

Klikamy "Ustawienia" u góry i opcja jest widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Marcin czy można by dodać na górnej belce w 'Forum o ogrzewaniu / Nowa zawartość', przycisku z funkcją 'Przegląd codzienny'.

 

Teraz mamy : 'Regulamin forum' , 'Wyświetl nową zawartość'

 

A być może wygodniej by było tak jak na stronie głównej forum: 'Regulamin forum' , 'Wyświetl nową zawartość' , 'Przegląd codzienny'.

 

Pozdrawiam

Andrzej

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Myślę, że nie będzie tak źle. Zmiany funkcjonalne są kosmetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ponownie + - :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz, która nie pozwala na szybką ocenę sytuacji.

Na liście tematów powinny być wytłuszczone nazwy użytkowników: kto rozpoczął temat, kto ostatnio odpisał na temat.

Obecnie trzeba czytać całą stronę jak 1 artykuł w gazecie [a szukamy tylko 1 osoby np. Vlad24, to może lepiej byłoby Vlad24]

 

P.S. Trzeba jednak przyznać, że Emus wygląda teraz trochę lepiej...

Edytowane przez vernal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o formularz pod "Dodaj odpowiedź"? Jaka przeglądarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.