Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja Forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Aż nie wiem co odpowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 08:28, sambor napisał:

Dzisiaj od rana mam problem z wejściem na forum ze smartfona- po otwarciu okna głównego po 2-3 sek następuje całkowite zamknięcie przeglądarki .

Ten sam problem był prawie całą niedzielę, wczoraj było Ok, teraz znowu do kitu.

Mój smart to Lumia z Win8 i IE

Na starej wersji działało idealnie.

@sambor , czy masz zaktualizowany smartfon/aplikacje? Uruchomiłem wszystkie możliwe kontakty (czytaj: osoby z komórkami z windowsem) i nie udało mi się niestety znaleźć osoby z podobnymi efektami. Także chyba tego problemu nie będę w stanie rozwiązać. "Customizacji" forum nie ma aż tak wiele i to praktycznie podstawowe rzeczy, nie wiem co mogłoby powodować problemy.

6 minut temu, Hermogenes napisał:

Ważne że "u mnie działa" . poz Hermogenes

Nie mów, że też jesteś programistą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe mój problem objawia się teraz podczas przeglądania niektórych działów np otwarcie działu kotły gazowe powoduje reset przeglądarki a otwarcie działu instalacje -  nie ma tego problemu, mogę czytać i pisać w tym dziale.

Dzięki za zaproszenie ale co będzie dalej?

Jakie są tego plusy i jakie ew obowiązki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych obowiązków - kluby to miejsce, w których można porozmawiać nieco bardziej prywatnie z osobami, które do niego przystąpią. Akurat ja założyłem klub dla użytkowników dużo udzielających się na forum. Można tam pisać, czytać, wystąpić, wstąpić - jest to dobrowolne. Akurat ten "klub" jest prywatny (tzn czytają i piszą tam tylko jego członkowie, ale można założyć kluby publiczne, z zaproszeniami lub bez). Moim celem jest rozmowa w gronie takich osób w celu ulepszania forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został naprawiony problem z zamieszczaniem zdjęć z użyciem aplikacji tapatalk. Jeżeli ktoś próbował i nie mógł dodać załączników przez tapatalk - teraz już powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po wielu próbach nieudanych ustawiania opcji przeczytanych wiadomości (ustawienia uparcie same się szybko resetowały)

znalazłem proste rozwiązanie- korzystam po prostu z historii na przeglądarce...

Porównując inne portale, z ulgą przeglądam, czytam i jakoś przeczytana zawartość nie znika.

Adminie, mam wrażenie, że coś tu zostało przedobrzone.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heso, zrób tak: poustawiaj sobie wszystko wg potrzeb w opcjach forum i utwórz nową zakładkę w przeglądarce. Miałem ten sam upierdliwy problem co Ty i wynikał on właśnie z każdorazowego powrotu do ustawień "zapisanych" w chwili tworzenia zakładki strony. Wywaliłem starą zakładkę, stworzyłem nową i teraz jest OK. Jeden klik po odpaleniu przeglądarki i jestem  na forum na stronie "Nieprzeczytana zawartość" z wszystkimi ustawieniami prywatnymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 17:25, marcin napisał:

Teraz pozostaje jeszcze (opcjonanie) ustawić ten kanał jako domyślny (tak, żeby link do niego wyświetlał się tam, gdzie poprzednio "Nieprzeczytane posty", w innym przypadku dostęp do nowego kanału będzie z menu głównego strony). Zrobimy to klikając odpowiednią ikonkę koło nazwy tematu po jego zapisaniu:

3.png

 

Najprawdopodobniej nie wykonałeś tej powyższej operacji. Obecnie zaznaczyłem dla Ciebie jako domyślny kanał, w którym widać wszystkie posty (a nie tylko nieczytane). I ten kanał zostanie wyświetlony gdy klikniesz "Nieczytana zawartość" w menu strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 8.05.2018 o 08:28, sambor napisał:

Dzisiaj od rana mam problem z wejściem na forum ze smartfona- po otwarciu okna głównego po 2-3 sek następuje całkowite zamknięcie przeglądarki .

Ten sam problem był prawie całą niedzielę, wczoraj było Ok, teraz znowu do kitu.

 

Mój smart to Lumia z Win8 i IE

Na starej wersji działało idealnie.

Obecna wersja po aktualizacji lutowej działa wreszcie dobrze, czyli nie u mnie tylko w oprogramowaniu był błąd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy tylko umnie to się dzieje ale nie wczytuje zdjęć na taptalku i to się dzieje tylko na tym forum na innych forach nie ma problemu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę za moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, h3nio napisał:

Czy można udostępnić dla niezalogowanych użytkowników przeglądanie poniższej strony?

https://forum.info-ogrzewanie.pl/discover/

Nie. Jest to strona zarezerwowana dla zarejestrowanych użytkowników.

Godzinę temu, Kijasr napisał:

Sprawdziłeś co z fotkami

Zaktualizowałem plugin tapatalk i wg moich testów zdjęcia się już wyświetlają. Przepraszam za opóźnienie. Proszę o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zdjęcia się otwierają tak jak trzeba. Dzięki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.