Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miała miejsce większa aktualizacja forum. Proszę o zgłaszanie ew. nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne informacje są tutaj: https://invisioncommunity.com/release-notes/ .

Jeżeli chodzi o czat to producent skryptu forum usunął ją kilka lat temu, także nie spodziewam się wznowienia jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie uwagi po aktualizacji.

1. wchodzę na forum przez nieczytane. Tam mam opcję "oznacz całą zawartość jako przeczytane". Przed update, po kliknięciu tego i przycisku w java script OK unread kasował wszystkie posty. Teraz tego nie ma.

2. Wysłałem posta na forum i nie ma go w wątku na który pisałem, ale widzę go w swoim profilu i po kliknięciu na jego link także nie jest widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Być może trzeba odświeżyć javascript (ctrl+f5). U mnie to działa.

Ad 2. O który post chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oznaczania - nie zwróciłem na to uwagi, ale wynika z tego, że zmieniono to po prostu w nowej wersji.

A co do posta to wyśledziłem go w bazie danych i nie mam pojęcia dlaczego się nie wyświetla. Badam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie nieprzeczytane posty zauważyłem że post nie jest publikowany jeśli ma być opublikowany jako pierwszy na nowej stronie.

Np. 5 minut temu w nieprzeczytanych widzę post i jego treść, po kliknięciu na link nie ma tego postu w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.