Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja Forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miała miejsce aktualizacja forum. Zmiany są ogólnie czysto kosmetyczne, jest jednak kilka nowości (jak np. wygląd prywatnych wiadomości, które teraz wyświetlane są podobnie jak tematy forum).

 

Zmiana została wymuszona także ostatnimi atakami spamerów na forum - nowa wersja jest dużo lepiej przed tym zabezpieczona.

 

Jeszcze przez jakiś czas mogą wystąpić chwilowe "dziwne" działania forum (aktualizujemy jeszcze niektóre rzeczy).

 

W razie zauważonych problemów proszę o informację w tym wątku lub na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Pod nowymi tematami była możliwość wybrania wyświetlania tematów z dziś, tygodnia i miesiąca. Jak w tej chwili to funkcjonuje?

Pozdrawiam!

Ta funkcjonalność jest w tej chwili na dole strony głównej forum w linku "Przegląd codzienny" (https://forum.info-ogrzewanie.pl/?app=core&module=search&do=active)

 

Zostanie to przeniesione gdzieś w bardziej widoczne miejsce (do nagłówka).

 

Witam.

 

Marcin, czy ten krwisty czerwony kolor mógłby być bardziej pastelowy

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

Wygląd będzie jeszcze poprawiany.

 

Podobnie tłumaczenie, które czasami nie jest kompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ostry kolor , po dłuższym przeglądaniu robi się miejscowe podgotowanie mózgu.

Zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o informację za ostry kolor czego? Porównuję ze starą wersją i generalnie kolory są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone tło, czerwona czcionka, czerwone linie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W razie zauważonych problemów proszę o informację w tym wątku lub na PW.

Hej Adminie Marcinie miły - ładniej to teraz wygląda, ale: brak kursora w odpowiedzi (początkowo nic nie miga) część danych osob po ang, zmniejszyło mi czcionkę awatara (już sobie powiększyłem:-))), no i te kolory pastel odpowiedzi i karmin głównego wątku zupełnie się gryzą - może jakiś łagodny pomarańcz zamiast tej krwistej barwy cieniowanej aż do brązu ??? Poprawia humor i nie kojarzy się z ... ubojnią ;-)

PozdrA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kolory jakby brakowalo powietrza w kotle.Zbyt czerwony :(

2.Brak w komunikatorze wiadomości wysłanych ,śledzenie tak jak to było w starej wersji

3.Wątki przypiete powinny być zawsze na górze

4.To jest polskie forum i powinny być wszystkie oznaczenia w języku polskim.Szanujmy język.

5.Ogólnie to bardziej mi odpowiadało zaglądnięcie w prosty sposób w profil i oglądnięcie postów użytkownika

6.Kontrast podświetlania tematów(wątków) powinien być bardziej zróżnicowany

7.Ogólnie ze mnie to chyba maruder,ale tacy tez są:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 3. A gdzie tak nie jest?

Ad 4. W przypadku zauważenia takiego przypadku proszę o kontakt.

 

Trochę tak jest, że IPB jest gotowym skryptem i część zmian po prostu musimy zaakceptować :( Oczywiście rozważymy i w miarę możliwości wprowadzimy sensowne postulaty :D

 

Wygląd będzie sobie jeszcze ewoluował.

 

Włączyłem też czat - sądzę, że nikt nie będzie z niego korzystał, ale jako alternatywa dla shoutboxa (jest nieco bardziej na żywo). Limit do 5 userów równocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z godziny na godzine są poprawiane błędy więc jest ok.

Proponuję jednak jak zaczynamy nowe-stare forum podzielić od teraz temat kotły z podajnikiem na ślimaki i tłokowce.To całkiem różne techniki i ustawienia palenia.

Wiem,że Marcin był na nie,ale nie trzeba nic zmieniać i przerzucać tylko zacząć od nowa pod tematy.

Kolorystyka razi i drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... To chyba siła działa siła sugestii - forum jest już praktycznie takie jak poprzednio. Ale cóż - spróbuję coś jeszcze w tym zakresie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od tej chwili przyjmuję krytykę odcieni pomarańczowo/brązowych :( Czerwienie, krwiste, masarskie już nieaktualne :D

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odnośnie wstawianych fotek do postów.

Czy istnieje możliwość aby ograniczyć zamieszczanie większych niż powiedzmy 300KB? Ułatwiło by to ich przeglądanie osobom nie mających łącza 6 Mb.

Nie wiem, może jakieś automatyczne zmniejszanie lub po prostu blokada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.