Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

poczekam te 10min jeszcze..... zobaczymy:)

kiedyś w sobote też jeden rzut był....

chyba się komuś godziny pomyliły......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arnonim napisał:

Potwierdzam, też raz trafiłem w sobotę i jeden zakup mam godzina 14:34

👍

niestety nie bylo juz, do jutra 🙂

 

31 minut temu, MARCINDZIALDOWO napisał:

Prosze

IMG_20220203_143818653~2.jpg

Najczęściej zadawane pytania

  • Kiedy towar jest dostępny w sprzedaży za pośrednictwem sklepu?

    Towar jest umieszczany na półce sklepowej kilka razy w ciągu dnia od poniedziałku do piątku w miarę możliwości produkcyjnych Zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 15:28, Arnonim napisał:

Czyli w ogóle się pojawia ? Myślałem, że w ogóle go nie ma w ofercie od dłuższego czasu. Daj znać jak się pojawi 🙂

------------------------------

Edycja: Od administratora - podsumowanie najważniejszych informacji:

 

Pojawia się na bank 3x dziennie ale to jest loteria. Na tauronie lepiej to wygląda. Dziś 2 palety dojechały zamówione w poniedziałk 

IMG_20220203_094924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Tona Jareta wychodzi bez transportu 880 zł, a że jest po 800 kg to płacisz 7 stówek. Różowy tauron parę złotych droższy. Jeśli ktoś kupuje kilka palet to jest się stratnym na wysyłce. Zawsze to jakaś alternatywa.

Co do postów o komunie to nawet nie będę komentował. Za komuny z opowieści rodziny wnioskuję, że była kicha i nigdzie nie dorwało się potrzebnego towaru. Teraz można kupić ruska po 1200-1300 zł z neta bez problemu i tracenia życia na posiadówki w sklepie PGG. Powinni tam ludziom jakiś czat założyć. Byłoby raźniej kupującym. 

Edyta: w tym tauronie to powinni się nauczyć jak układa się worki na palecie, bo to co jest na zdjęciu powyżej to dramat 😄

Edytowane przez MrWolf
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku a możesz mi powiedzieć dlaczego nie 1 tona na palecie? Tona węgla to norma którą ludzie przyjmują i mogą się do niej odnieść co do zurzycia miesięcznego. 800kg? Co to za norma? Czy jak brałeś kiedykolwiek węgiel luzem od kierowcy to prosileś o 800kg czy 1000kg ?

Co do komuny to sie w pelni zgadzam - teraz to nie jest komuna.

Edytowane przez Pawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny rynek....... chore czasy

na to  nie ma odpowiedzi,  producent robi co chce. kiedyś koncenterat pomidorowy był 250gramowy teraz masz 170 gram... czy tam ml....... i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pawo napisał:

Wilku a możesz mi powiedzieć dlaczego nie 1 tona na palecie? Tona węgla to norma którą ludzie przyjmują i mogą się do niej odnieść co do zurzycia miesięcznego. 800kg? Co to za norma? Czy jak brałeś kiedykolwiek węgiel luzem od kierowcy to prosileś o 800kg czy 1000kg ?

Co do komuny to sie w pelni zgadzam - teraz to nie jest komuna.

Kiedyś PGG sprzedawało na palecie po 750kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też się zawsze zastanawiam dlaczego Tauron 800 kg. 

Patrząc na informację na stronie raczej nie jest to "zagrywka marketingowa" bo pod ceną można łatwo doczytać ile kosztuje tona

1856931468_tauroneko.png.72b5584ac39a2f5d4bc702b4e19d00f2.png

 

Kolejna sprawa cennik przesyłki (spokojnie klient zapłaci pare złotych więcej za tone) 

przesylka.png.9ece35c0ca307e5b92796977cb6fe95e.png

 

Jedyne dwa logiczne wnioski:

- linia produkcyjna i przenośniki dostosowane do palety o wymiarach 120x80

- kiepska umowa z firmą kurierską  i wysokie ceny wysyłki palet 120 x100 ( spotkałem sie z dopłatą + 50% za wysyłkę) 

Porównując zakup 4 ton PGG (karlik) i TAURON (TAURON Ekogroszek)  1020 zł  vs 1097 zł 

Jeżeli ktoś potrzebuje opału to nie wiem czy 80 zł różnicy warte jest kilku godzin "polowania". 

 

Edytowane przez melon81
kosmetyka
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rudolf10111 napisał:

Pojawia się na bank 3x dziennie ale to jest loteria. Na tauronie lepiej to wygląda. Dziś 2 palety dojechały zamówione w poniedziałk 

IMG_20220203_094924.jpg

Witam. Czy mogę prosić o więcej informacji co do zakupów w sklepie Taurona? Jak często pojawia się węgiel i czy też w jakichś konkretnych odstępach czasowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anthony  wstawiają często tak koło godziny 9 czasami jest to 8,30 czasami 9,30,  jest dostępny kilka minut,i widać ile zostało jeszcze palet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces nareszcie!  😄

Udało mi się zamówić wczoraj 2 palety karlika z koszyka za n-tym podejściem. 😄

Jakieś dziwne komunikaty miałem że niby za dużo palet mam w koszyku czy coś, info że zamówione nie było

Myślałem że znowu się nie udało ale wszedłem na zamówienia i jest!

  Numer zamówienia i dane do przelewu i kasa poszła od razu, Mail przyszedł dopiero za chyba 1,5 godziny.

Teraz czekam na potwierdzenie wpłaty i potem kuriera... 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jozefg1 napisał:

Sukces nareszcie!  😄

Udało mi się zamówić wczoraj 2 palety karlika z koszyka za n-tym podejściem. 😄

Jakieś dziwne komunikaty miałem że niby za dużo palet mam w koszyku czy coś, info że zamówione nie było

Myślałem że znowu się nie udało ale wszedłem na zamówienia i jest!

  Numer zamówienia i dane do przelewu i kasa poszła od razu, Mail przyszedł dopiero za chyba 1,5 godziny.

Teraz czekam na potwierdzenie wpłaty i potem kuriera... 😄

I masz w zamówieniach? Ja wczoraj kupiłem 2t Karlika, wszystko opłaciłem, maila dostałem od razu od pgg. Ale jak wchodzę na stronie sklepu w zamówienia to tam nie mam nic. Teraz nie wiem czy dzwonić tam czy co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.