Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, juzo napisał:

Coś mi się wydaje, że niezbyt się w tych foliowych workach dosuszy, no chyba, że je przesypiesz do innych... 

Worki podziurkowane, ale też mi sie tak wydaje ze bedzie ciezko zeby doszly. W moimi przypadku mam gdzie wysypac i wysuszyc. Tylko po co podwójna robota. Po to kupujemy w workach aby szły bezposrednio do pojemnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki szczegół mi powiedzcie - czy mając towar w koszyku(i otwarte w dwóch osobnych kartach sklep i koszyk) to czy przy następnej dostępności towaru:

1. koszyk trzeba odświeżyć czy od razu klikać "do kasy"?

2. czy zanim kliknę "do kasy" trzeba zamknąć kartę ze sklepem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kiepsko to widzę... Ja nawet tego Pieklorza nie zauważyłem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hajtaler428 napisał:

A taki szczegół mi powiedzcie - czy mając towar w koszyku(i otwarte w dwóch osobnych kartach sklep i koszyk) to czy przy następnej dostępności towaru:

1. koszyk trzeba odświeżyć czy od razu klikać "do kasy"?

2. czy zanim kliknę "do kasy" trzeba zamknąć kartę ze sklepem?

Ja dzisiaj musiałem odświeżyć koszyk i na szybko zaznaczyć wysyłka kurierem bo się zawiesiło,tak samo jak juz czekałem za dostępnością towaru żeby zapłacić to jak był dostępny zamknąłem szybko kartę wszedłem na ta z towarem do zapłaty i musiałem szybko odświeżyć bo nie chciało wczytać danych wszystko było na czerwono i po odświeżeniu szybko zaznqczasz dowód osobisty,wklejasz pesel,metoda płatności,zaznacz wszystko i zapłać o czekać czy się wczyta strona z zamówieniem do zapłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik worki dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, radziol napisał:

było coś ??

karlik z odbiorem jest

10 minut wisiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, p-gizd napisał:

Czy dostałeś informacje z poczty z terminem dostawy?

Tak dostałem, dzień przed dostawą o 18:00 sms, że kolejnego dnia będzie dostawa palety. Potem rano około 8 dzwonił kurier, że już do mnie jedzie, myślę że do 9:00 dostarczył. Około 11:30 dostałem sms'a z poczty o tym, że tego dnia ma być dostawa 😂. Już ogólnie było po temacie.

PGG też informuje o opóźnieniach w komunikatach z poczty. Potwierdzenie dostawy na stronie poczty było jeszcze później, ale już nie pamiętam kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poczta też raz poinformowała, że dziś kurier dostarczy towar jak palety już stały kilka godzin u mnie. Może to osobiście Sasin nadzoruje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lriuqs napisał:

Tak dostałem, dzień przed dostawą o 18:00 sms, że kolejnego dnia będzie dostawa palety. Potem rano około 8 dzwonił kurier, że już do mnie jedzie, myślę że do 9:00 dostarczył. Około 11:30 dostałem sms'a z poczty o tym, że tego dnia ma być dostawa 😂. Już ogólnie było po temacie.

PGG też informuje o opóźnieniach w komunikatach z poczty. Potwierdzenie dostawy na stronie poczty było jeszcze później, ale już nie pamiętam kiedy.

Dzięki za info. Bo nie mieszkam na miejscu a dojazd to 2h. 

Wczesniej jak kupowałem to woził Jas-Fbg i byla informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Waldaspll napisał:

nie no trace nerwy , od dostepnosci karlika a naduszenia przycisku zaplac mineło dosłownie 5s. wszystko miałem od rana wypełnione i nie przechodzi dalej tylko ciągle ładowanie . nie wiem juz co o tym wszystkim sądzic

Jeśli masz ekran na etapie płatności i wszystko wypełnione to tylko czekasz aż twój produkt będzie dostępny, wtedy szybko klikasz na potwierdzenie i czekasz. Jeśli strona się zawiesza na dłużej niż kilkanaście sek. odświeżasz natychmiast bo inaczej możesz przegapić moment dostępności.
U mnie tak to zadziałało tzn. po tym jak dostałem powiadomienie o dostępności węgla i kliknąłem na potwierdzenie zamówienia strona się zawiesiła ale nie czekałem dłużej niż 10s i natychmiast odświeżyłem, kliknąłem jeszcze raz (trzeba tylko pamiętać o potwierdzeniu zgód i wyborze typu płatności bo to się z automatu wyłącza po odświeżeniu strony) i poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.