Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Mirek1973 napisał:

Już lepiej żeby był o 200 droższy ale dostępny bez wiekszych problemów bo teraz to wielka lipa

Przecież jak nie potrafisz, nie masz czasu, cierpliwości, chęci to po 200 drożej na OLX masz do oporu. Jaki problemem iść i kupić ?. Tak zrób. Odpuść sobie ten sklep idź kup na OLX i bądź szczęśliwy. Tam już czekają na Ciebie z otwartymi ramionami.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że to ściema pamiętaj że to co my kupujemy tutaj to małe piwo. Tysiące przedsiębiorców kupuje na swoje składu ten ekogroszek. My możemy się cieszyć, że jest taka opcja i po takiej cenie. 

@daromega masz rację. Ludziom nie dogodzisz, tanio źle bo jest za mało. Niech kupują drożej z pobliskiego składu czy olx przywiozą pod dom bez marudzenia. Ja wolę taniej i poświęcić jeden dwa dni na kupno. Ludzie cieszyć się ze jest po takiej cenie. 

Prawda jest taka że i tak jest dużo łatwiej kupić niż z 2 tygodnie temu jak, ja polowałem. Dawali o trzech porach i liczyły się sekundy. Teraz jak dobrze trafisz w czas to kupujesz "na luzie" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę dziwne wrażenie, że w tym wątku zrobił się ogromny bałagan.
Być może dlatego, że  pojawiają się nowi (super!) i pytają o oczywiste sprawy, bo nie chce im się poświęcić jakiś 30min czasu na przejrzenie poprzednich odpowiedzi (to już kiepsko).
Wałkowanie po wielokroć tego samego pogłębia zamieszanie, ja z zasady nie odpowiadam na pytania, na które odpowiedź padła stronę czy cztery wcześniej.

Być może warto przykleić jakiś post z podsumowaniem dotychczasowej wiedzy: godziny dostępności, co łatwo kupić a co trudniej, jakich technik użyć do skanowania strony, etc.

Ale to już kwestia do moderatora.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sirocco napisał:

Być może warto przykleić jakiś post z podsumowaniem dotychczasowej wiedzy: godziny dostępności, co łatwo kupić a co trudniej, jakich technik użyć do skanowania strony, etc.

Ja bym jeszcze gosposię zatrudnił żeby obowiązek kupienia nowym przejęła na siebie. Przecież przeczytanie tematu to jest coś zaporowego. Coś na co trzeba poświęcić 15/30 minut czasu. Jakże cennego czasu w tych czasach. Tu i natychmiast daj ma być. Nic od siebie bo za ciężko.

A teraz dwa słowa prawdy. Nie chce się czytać i uczyć to na OLX. Wszystko jest napisane i nie ma potrzeby dla ludzi specjalnej troski robić żadnych wyjątków. Kto chce to się nauczy i kupi. Kto nie chce ma OLX. Tyle w temacie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirek1973 napisał:

Tak po wpisaniu w koszyku pesel odchaczeniu dow osob i przelew trad zaznaczeniu zgód i kupno i znany komunikat przepraszamy ale towary ktore próbujesz zamówic nie są obecnie dostępne ile sekund mi to zajęło?jestem dość sprawny  10-moze 15 s 

15 sekund na stronie PGG to wiecznosć 🙂

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dotarła zamówiona tona węgla. Zamówienie 14.12, dostawa 22,12.

 

Kierowca tragedia nie potrafi wjechać w 4m bramę.

 

Zamówienie 14.12 dostawa 22.12

Edytowane przez o6483256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie tony Karlika koledze kupione po 12 😉

W sumie już mu trzy tony kupiłem. W naszej okolicy Karlik workowany po 1300. Spokojnie więc tysiąc złotych mu zaoszczędziłem.

Obiecał pakiet browarów własnej produkcji na święta. Ciekawe czy do bagażnika mi wejdą 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dograć rozszerzenie do przeglądarki. W ciągu dwóch dni miałem już w sumie 6 razy w koszyku eko. Na razie zamówiłem tonę, po nowym roku ponownie zakupię. Jak już mamy w koszyku to czekamy na otwarcie następnego tunelu i jazda z zapłatą.

Zaznaczamy Monitoruj całą stronę i zmieniamy czas na 5s.

SY4Vido.png

oaLeVjE.png

Edytowane przez szneider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

 Wydajność instalacji w Rybniku wynosi ponad 200 t na dobę (ok. 60 tys. t/rok), co pozwoli zaspokoić rosnący popyt na konfekcjonowane paliwo węglowe z Chwałowic. Indywidualni nabywcy mogą kupić Pieklorza w e-sklepie PGG S.A. oraz w punkcie sprzedaży drobnicowej kopalni, a wkrótce za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci Autoryzowanych Sprzedawców Węgla PGG S.A. ceniony rybnicki ekogroszek dostępny będzie w niemal wszystkich regionach Polski.

W ostatnich latach Polska Grupa Górnicza przeprowadziła inwestycje, które pozwoliły zwielokrotnić produkcję i sprzedaż ekogroszków (flagowa instalacja paczkująca o wydajności 600 t dziennie działa od roku w Zakładzie Produkcji Ekopaliwa w Woli).

 

 

Edytowane przez robert1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pomocyklimosz napisał:

uuu 3 tony pieklorza kupić to będzie niezłe wyzwanie. Wg mnie bez szans.

Wbrew obawom @Pomocyklimosz udało mi się nabyć 3t Pieklorza ale w trzech etapach, przy pojawieniu się go na stanie, może to Wam pomoże:

1 - dodanie do koszyka

2 - dojście do etapu kasy

3 - sama zapłata

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisekwlkp znasz takie przysłowie

"złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy".

Jaki to fenomen że u mnie i u innych działa a tobie tylko jedno w głowie 🙂  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, daromega napisał:

@lisekwlkp znasz takie przysłowie

"złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy".

Jaki to fenomen że u mnie i u innych działa a tobie tylko jedno w głowie 🙂  

a tego przysłowia nie znałem 😜  spróbuje usunąć stronkę i dodam od nowa , może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.