Skocz do zawartości

atomfx
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez marszy,

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć,znam imię nie nick z forum a kontaktuję się z osobą która mi to montowała (ogólnie bardzo pomocną i cierpliwą przy zalewie moich pytań) Na razie przez parę dni mam testować przy tych nastawach ale zauważyłem że chyba przyglądał się też jakiś Duńczyk(miał go poprosić serwisant) bo migęło mi NBE przy zakładce użytkownik/dystrybutor.Ogolnie tak naprawdę oprócz tego że mam słaby popiół i nie wiem ile powinien konsumować przy moich 140m2 to piec bajka, chcę jeszcze zainstalować RCK i ewentualnie zrobić kalibrację sondy i wtedy zobaczę co dalej.A u was jak tam spalaniem bo przeglądając stokecloud ciężko określić jakie powinno być a jakie jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda aktualizacja sterownika w kotle? Producent mojego poprzedniego mocno zalecał aktualizację do najnowszej wersji. Z pewnością algorytmy są poprawiane, dodawane nowe fukcjonalności itp.

Patrząc na stokercloud wydaje się, że ludzie tego nie robią. Nawet na stronie NBE najnowsza dla v16 to 0.317 czyli dość stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniły wam się może opcje na wyświetlaczu sterownika  bo u mnie parę rzeczy dzisiaj się pozmieniało i teraz nie wiem czy to jakiś nowy wygląd czy coś mi testują .Tak na szybko to nie mogę zwiększyć tem.powyzej 55 stopni na pogodowce + parę nowych rzeczy w sterowniku choć oprogramowanie to samo 391

20231115_150608.jpg

Edytowane przez wonski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ekran wygląda w wersji 0.391 przystosowany do hybryd z pompą, które NBE od jakiegoś czasu produkuje. Wiem bo miałem problem z upgradem do 317 i NBE wgrali mi tę najnowsza wersje w poniedziałek 🙂

Pewnie miałeś faktycznie 0319 i Ci zrobili upgrade 🙂

Edytowane przez BST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego masz podcisnienie 0 i wentylator wyciągowy cały czas na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BST napisał(a):

No, ale miałeś wczesniej obrazek pompy na ekranie? Jeśli się pojawił dopiero teraz to jest najprawdopodobniej tak jak mówię.

Wcześniej tego nie miałem pojawiło się dopiero dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#feniksrowy Patrzę po wykresach ze tak od początku jest. Średnica 200 oraz teren wietrzny. Może komin niedrożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podciśnienie mam na teraz na poziomie 50-60  nie wiem dlaczego nie pokazuje na stokercloud (nawet u mnie po zalogowaniu a na piecu jest ok.) a faktycznie wentylator chodzi na 100%  w sobotę instaluje RCK  wtedy zobaczę czy spadnie.

Komin świeżo wyczyszczony tylko te kilkaset metrów od morza i u mnie jednak bardzo często wieje .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czujnik podciśnienia. Ale mówisz ze na kotle masz wskazania. Wrzuć zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz włączony harmonogram kompresora bo codziennie po 9 ciśnienie skacze po czym opada do 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w harmonogramie mam faktycznie od 9 (nawet tam nie zaglądałem)  a lepiej wyłączyć harmonogram  czy niech sobie czyści po zadanym zużyciu?

Edytowane przez wonski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.