Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forumowa Lista Przebojów


Fozgas

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że przechodzi? Nie, nie przechodzi. Ogólnie i bardzo pobieżnie mówiąc, potrzeba trochę wyparcia. Dystansu i przewartościowania własnych myśli. Inaczej człowiek zwariowałby. Nikt nie wyzbył się strachu, łez nad ofiarami i złości dla bestialstwa. A agresor musi tyle razy dostać w zęby aż straci motywację do huligaństwa.

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedzielne popołudnie. Świetny cover. Oczywiście trzeba tego odsłuchać na czymś co generuje jakiś poprawny bas, średnicę i soprany. A sybilanty nie grzeją uszu 🙂 Uczta.

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, @Outsider gratuluje gustu.
Po drugie odnoszę wrażenie, że 60% sukcesu i popularności tej wokalistki, to  muzycy jej towarzyszący.

ps1.
Spotify często, przypomina mi o tej wokalistce w temacie "Odkryj w tym tygodniu". 

ps2.
Niestety nie posiadam super audio sprzętu, jedynie dobre-średniej jakości słuchawki. 


ps3.
Ja natomiast uwielbiam "filigranową" Norah Jones.

Edytowane przez Witek-z-Ulicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam na model letni po dwóch dniach już wzięło. Mam sporo takich różnych, ale jak macie podobne tematy wrzucajcie. Może coś podejdzie to będzie do letnich wycieczek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Witek-z-UlicyA dziękuję. Każdy jakiś ma i to mocno subiektywna sprawa. A ten z wiekiem się zmienia, co samego mnie zaskakuje. Dobre słuchawki też odnoszą pożądany efekt. Od roku noszę się z zamiarem zakupienia głośnika przenośnego. Dobrze, że JBL ze swoimi boksami co tylko łupać potrafią nie zalał jeszcze całkiem  rynku. No o w końcu zamówiłem w media Marshalla Actona 2. Do garażu będzie jak znalazł. Ciekawe jak się sprawdzi w praniu. Podobno wrażenia dźwiękowe ma świetne.

 

 

Marshall.jpg

Edytowane przez Outsider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompa polecam Edifiery. Używam Edifier R1600 i robią mega robotę. To nie jest do dyskoteki w domu, ale film obejrzeć, muzy posłuchać sa extra. Ze starym Sound Blasterem i sterownikami KX robią jak dla mnie przy kompie mega robotę. Słuchawki mam też dość ciekawe Creativy, ale to nie zastąpi normalnego dźwięku i na dłuższą metę słuchawki męczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem Morgan James. Oprócz tego, że to niesamowita laska to jeszcze śpiewać potrafi. Następne odkrycie to Postmodern Jukebox. Często dość nowe kawałki odtwarzane w stylu lat czterdziestych. Ciekawe doświadczenie.

 

 

 

 

41 minut temu, daromega napisał:

Używam Edifier R1600

Aż poszukałem recenzji. Wyglądają na dość dobre głośniki tzw. bliskiego odsłuchu. Dobry wybór.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na YT kilka recenzji na żywca. W necie też sporo bdb. opinii maja. 1700 mają dodatkowo BT ale mi to nie potrzebne. ja po tej recenzji zamówiłem ostatecznie

 

Takie coś mi YT zaproponowało. Powiem tak. Izabela u aniołów i tak jakoś chyba nie moje klimaty z racji różnicy pokoleń, ale tutaj z córą nawet ładnie zapodają. No i Mietek na gitarce ładnie zapodaje. Przyjemne się tego słuchało. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz elektro majsterkowicz Ventolin i mamka.

I jescze poczesczony Frantik Suburbass.

 

Edytowane przez bercus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O tym, między innymi, pisałem wyżej. Będziemy się powtarzać.
Skoro ktoś tak usilnie domaga się odpowiedzi, powinien ją otrzymać.
Tak więc, to jaką drogą ktoś "pokraczował" będzie wiadome, gdy minie burza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób zdecydować, które wykonanie przypomnieć. Przywołajmy więc oba.

Niestety, już nie słychać poetów, tworzących dzieła na nasz czas. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warte obejrzenia Nine od 1,52 do 4,45. Duet z przypadku. Fajne. Pozytywne.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Outsider napisał:

Duet z przypadku. Fajne. Pozytywne.

Widzę jednak plusy ujemne - spłoszył chłopu kobietę w tle 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HarryH napisał:

spłoszył chłopu kobietę w tle 🙂

Kobitka fajna. Ale wyglądała na jakąś przedstawicielkę handlową 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś leciwego ale może i na czasie w odniesieniu do propozycji decydentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.