Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forumowa Lista Przebojów


Fozgas

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że w PGG jednak czytają to o czym pisaliśmy, co jest źle, co poprawić zmienić etc. i naprawdę poprawili że jest po ludzku w nagrodę stawiam im wirtualnego Czarnego Jaśka 

a ja sam odpalam szampana bo kolejny sezon z opałem mam z bańki.

 

 

czarny jasiek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Jednak brak charyzmy... Ewa Demarczyk... Ciężko doścignąć i choćby zbliżyć się do wzorca.

 

  • Lubię to 1
  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te lata 60-e. Pomimo,że mnie jeszcze na świecie nie było. Big bit i wogóle. To przeboje moich rodziców.  Czesiek zaśpiewał do wiersza Tuwima. Zawadzka i Szykulska ... jakie kiedyś to były laski.

https://www.youtube.com/watch?v=5xdJS2bRSUQ

 

 

 

 

 

 

I może jeszcze Grechuta

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone Gitary, to dla mnie protoplaści Disco Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, o6483256 napisał:

Czerwone Gitary, to dla mnie protoplaści Disco Polo.

 

 

A na weekend mam dla Kolegów coś naprawdę przecudownego. W tygodniu Wam oszczędzę, bo utoniecie na cała noc 🙂

  • Lubię to 2
  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jedziemy z tak wiekową muzyką, to nie może zabraknąć tego zespołu ..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U was juž kwiecien,u nas dopiero nastepny...hmmm i to jescze grzejecie? Juž sa bestyje 🙂

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba jeszcze nie było. Aż się łezka w oku kręci. A najfajniejszy ten mały na samym końcu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że ktoś zagląda do tematu. Zaczęło się od malowania ścian a jesteśmy przy nucie nawiązującej do zupełnie innych klimatów. Rozmowy o toczącym się konflikcie nie ustają, wdzierają się do naszego postrzegania świata, ustawiają nas niejako po którejś ze stron, bo coraz trudniej o neutralny grunt. Ostatnio (którejś niedzieli), na forum były o tym pogaduchy, lecz się zakończyły - gdy wróciłem z zakupów temat już był zamknięty :) Szybko Wam to przychodzi :) Nie nadążam za Wami :)
Jakiś czas temu, ktoś umieścił tutaj dość interesujący filmik – między innymi o internecie. Nauczyło mnie to, że są takie miejsca, gdzie użytkownicy (czyli my), okazujemy się „produktem”, jesteśmy jakby nim. Jako że z natury jestem wygodny przyznam, że nie chciałoby mi się „produkować” na darmo :)

Odpowiem więc tak:

Obecnie, po latach pokoju, niemal każdemu narodowi wydaje się, iż jest silnym, niepokonanym. Zwrócił uwagę na to „zjawisko” ktoś, komu przyszło przeżyć wojnę, doświadczyć jej, w całej pełni.

Człowiek miłujący i rozumiejący pokój stroni od konfliktu, szuka rozwiązań, porozumienia. Są jednak, tak zwane „niespokojne duchy” (zawsze były), które całą swą przemyślność wprzęgły, w tworzenie pozorów. Lubują się w bitkach, wydają się szukać sposobności do nich. Poświęcają swój czas do przygotowań na takie okazje. Gdy więc natrafią na podatny grunt (ociężałych w myśleniu a za to pewnych siebie), bez zwłoki wykorzystają to. Nastawiając jednych przeciw drugim, budując barykady – nawet po obu stronach konfliktu – osłabią i wyniszczą kraj, naród a nawet świat cały. Czerpią satysfakcję: z obrzydliwości upadku moralności, ze spoglądania na przelew krwi, z tragicznych porażek a także beznadziejnych, bezowocnych zwycięstw. A przy tym jeszcze niektóre mass media prezentują coraz niższy poziom, opowiadają wręcz obrazy i zapełniają tym czas – jakby mówili do analfabetów.
Można by wiele… z pewnością jednak rozumiecie problem (widząc zmiany). Wystarczy więc.
Fajnie było, gdy wspominaliśmy spokojniejsze czasy, przywołując ulubione utwory :)
Pozdrawiam serdecznie...

Edytowane przez Fozgas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.