Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Katalizator opału wydzielone z Kocioł Ds Mpm


Piecuch19

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety są tacy co inwestują w dom z działką i wykończeniem pod klucz za ponad 1 melon, a chcą palić śmieciem, gdyż wanna była za prawie 5tys, kominek za prawie 10 , kuchnia prawie 20 a na 1-2 tony pelletu "nie mają ", to niech kuźwa jadą na 3-4 msc na Sycylię lub Dominikanę a palą śmieciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2019 o 10:11, maronka napisał:

Po kolejnych testach potwierdzam działanie katalizatora 

No to byłeś  jedyny z wyobraźnią :)  bo już jakoś nie zachwalasz tego cudownego płynu, a pewnie węgiel już sypiesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja trudno stwierdzić czy coś daje,wtedy były w miarę równe warunki a teraz raz jest odbiór taki raz taki i powiem tak spala mi się zarąbiście węgiel i z katalizatorem i bez niego też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie sprawdza się ten katalizator.Narazie to testuje od 5 godzin.  Palę w dolniaku SKT z Protechu z własnej roboty palnikiem i na węglu Rydutowy ( koksujący wysokokaloryczny) i bez katalizatora na początku zawsze trochę kopcił, a teraz 0 kopcenia, nic nie leci,  od samego początku, bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, SebastianK89 napisał:

U mnie sprawdza się ten katalizator.Narazie to testuje od 5 godzin. ,,,

Napisz jutro wieczorową porą, o Twoich nowych spostrzeżeniach.

ps1.
Ogólnie to co napisałeś, jest bardzo ciekawe. "Bajka".

ps2.
Ja ciągle używam Mgiełki do Twarzy i Ciała z dodatkiem złota monojonowego
Mimo wieku już podeszłego, patrząc w lustro nie widzę na swej twarzy żadnych zmarszczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Witek-z-Ulicy napisał:

 

ps2.
Ja ciągle używam Mgiełki do Twarzy i Ciała z dodatkiem złota monojonowego
Mimo wieku już podeszłego, patrząc w lustro nie widzę na swej twarzy żadnych zmarszczek. 

Halo ,ja też chcę taką mgiełkę .

Choć żona mówi że mi to tylko żelazko by pomogło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ta Mgiełka do Twarzy i Ciała z dodatkiem złota monojonowego, to także patent pana Stanisława Szczepaniaka twórcy chemicznego katalizatora, o którym mowa w tym temacie.

W  katalizatorze zamiast złota monojowego, mamy wodny roztwór organicznego związku żelaza, który rozpylony w formie mgiełki na opale po podgrzaniu do 200 *C rozpada się do żelaza monoatomowego. To jest cytat z wywiadu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.