Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kotły na Błękitny Węgiel


Juzef

Rekomendowane odpowiedzi

IChPW (chyba – bo trudno znaleźć dane podmiotu, który za tym stoi) nie zasypia gruszek w popiele. Skumali się z PEREKO i tak wygląda owoc tego związku: kotły wyłącznie na Błękitny Węgiel (jest zapis gwarancyjny). Jest i zasypowiec.

Rynek zweryfikuje.

 

Screenshot_20190527_113713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cena tez jest niebianska 1200 zeta za tone

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szakallo napisał:

A cóż to za węgiel do spalania w tym czymś?

To taki węgiel z którego została już spita cała ta najlepsza śmietanka smoła itd ,czyli wychodzi coś ala  taki koks .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą że mają odpowiednio dopracowaną technologię jaką nie wiemy można się tylko domyślać ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie technologia "dojenia"  potencjalnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miki1212

Taki fajny, drogi i czysty węgiel niebieski a tyle pyłu i smogu, to jakiś żart?

Porównajcie sobie taki przeciętny MPM i ten cudowny kocioł na czystym paliwie, żart się nie udał.

311c2c96839f.jpg

 

577c7ab331ff.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem,  fachowcy po polibudach żeby dostać 5 klasę muszą jechać na specjalnym paliwie a kowale na takim prosto z hałdy... No i pytanie co będzie jak kontrolerzy w kotłowni z takim kotłem nie znajdą dedykowanego opału tylko zwykły dla kowali, czyżby mandacik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witek1234

Nieszczęśliwy mariaż Pereko i wytwórców cudownego paliwa .  

Kocioł 10 albo 16 kW to zbyt ubogi wybór, albo za mało mocy albo za dużo. Cena 12 tysięcy świadczy o naiwnej wierze w moc nabywcza naszego społeczeństwa.

Natomiast nieomal 1800 zł za tonę cudownego paliwa .... Może kupi ktoś kto potrzebuje 2 tony. 

Chyba że będą dotacje .  

Nie wróżę im sukcesu . Ot, szalone pomysły na zysk.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witek1234

Oburza robienie ze mnie, niejako potencjalnego nabywcy w wała , mówiąc po prostu. Jak to może być super rozwiazaniem gdy za badziewny kocioł musiałbym wydać 12 koła i do tego co sezon 4 tony paliwa za 7200 zł. Pisanie że to oszczędne i tanie jest zwykłym dranstwem. I niestety niejeden się przeliczy kupując ten kocioł . Nikt mi nie wmówi pokazując tabelki z sufitu że spale z jakichś tam powodów mniej węgla. Bo niby odgazowane paliwo będzie się spalac o połowę dluzej? Włożyć to pomiędzy bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
1 godzinę temu, SONY23 napisał:

Najlepsze jest to, że taki kocioł jest legalny tylko z tym paliwem. Czyli jak dealer zwinie interes to zostajemy ze śmieciuchem w kotłowni...

No i drewna nie dołożysz bo ci szupoki na plac wejdą (szupok tajna policja za Niemca) dzisiaj straż miejska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzef czepiłeś się SONEGO kropki ani przecinka tam nie widzę. Większość społeczeństwa jakąś maturę posiada, zdanie jest tylko teoretycznym rozważaniem, niewiele mówiącym o zamysłach piszącego. Co do robienia kasy to nawet rację posiada. Taniość rozwiązania przyczynia się w większym stopniu do tego o co wszyscy tutaj zabiegamy .

pozdrawiam Hermogenes  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Po zapoznaniu sie ze strona producenta

Jedna konkluzja

"Ten wegiel pojedzie na ekspory do Irlandi, Włoch i Wielkiej Brytanii"

U nas raczej przyszlosci temu produktowi nie wroze

Polski wegiel na skladzie w Bytomiu jest juz za 660 zeta luzem paczkpwany 760 poza slaskiem pewnie i do 1000 zl dojdzie tu gdzies przebila sie cena 1800 za tone paczkowanego

Sorry ale specem od marketingu to ja nie jestem aczkowiek z rachunku ekonomicznego nie wiem jak ta produkcja ma byc rentowna nie mowiac o zwrocie za wklad technologiczy a zapomnialem know how oplacila unia, a linia technologiczna pewnie ta sama co do koksu tyle ze nizsza temp. gdzies widzialem 350 stopni, wiec sedno sprawy to rentownosc sprzedazy

Jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze


Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Rzeczywiście pewnych rzeczy wystarczy nie robić ( nie kupować) ale warto o nich mówić żeby inni się nie nabrali. Bezczynność to też grzech...

Chyba piszę zbyt chaotycznie i niektórzy nie łapią sensu, chociaż wątpię. Dożyliśmy czasów, gdzie jak ktoś się z czymś nie zgadza, to dostaję łatkę albo raczej dorabia się mu gębę... Nie chcę obnoszenia się z orientacją seksualną na ulicach, no to jestem seksisą, homofobem i czym tam jeszcze. Razi mnie traktowanie przez pewne państwo ludności na terenach, które okupuje, to jestem od razu antysemitą. Wkurza mnie biurokracja brukselska, to jestem przeciwnikiem integracji i wartości europejskich. Nie przepadam za obecną opozycją, to jestem zacofanym, niewykształconym wieśniakiem i jeszcze napewno nie płacę podatków... Nie wierzę w cudowny kapitalizm, to jestem komunistą a w najlepszym razie roszczeniowym socjalistą i tylko czekam na państwową kasę...  Zero dyskusji, tylko łatka, która ma sprowadzić do parteru i zastąpić argumenty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio zapytam


"Teraz jest lepiej czy przed 89 ?"

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy lubia metna wode




Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mętna woda, tylko rzeczywistość. Co z tego, że chwilowo niektóre sprawy wyglądają dobrze, jak za kilka lat będą z tego kłopoty. Do tego dochodzi jeszcze sytuacja w lokalnej przestrzeni. Wokół mnie wszystko się wyludnia, miejscowości wymierają. To też nie nastraja optymistycznie, chociaż samo życie wydaje się lżejsze i wygodniejsze niż kiedyś.  Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.