Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Iskra Błękitna


robertokot25

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega pali iskra niebieska i przy kolejnym zamówieniu otrzymał coś od podwykonawcy z Kałuszyna ( jest to ekogroszek, który jest znany na tym forum). Kolega się wkurzył i złożył skargę, firma po przebadaniu próbki przyznała się do błędu i zaproponowała rekompensatę. Pchają w te worki co tylko mogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czekamy na opinie. Jeszcze wcześniej sprzedawali 750kg za 980 zł tłumacząc, że przy tak zaejebistych parametrach, te 750kg to jak tona innego groszku w tej cenie. Teraz chyba sprzedają tylko na tony. Jedno jest pewne że speców od marketingu to oni mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ktoś słyszał o węglu 30Mj o zerowej spiekalności?

Nie mówiąc już o 1% popiołu.

Przecież to z daleka "zalatuje" :D .

 

Chyba że to jakieś nowe Varmo? :D

 

Tak czy inaczej czekamy na opinie.

 

Edit.

Tak jeszcze trochę pomyślałem i edytuję.

Zobaczcie na stronie @SUSPENSERA, na Bobrku wykręcił ponad 27Mj netto, to jeśli palił na 90% sprawności to ten opał mógł mieć ok 30Mj a jeśli sprawność niższa to odpowiednio więcej. Spaliłem tego tonę i ma naprawdę mocnego kopa i u mnie nie spiekał w ogóle (na dwóch różnych palnikach). Popiołu miał niewiele ale raczej więcej niż 1%, bardziej ok 4-5% ale co za różnica :D

Może ta Iskra to przepakowany Skarbek Bobrek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle co nic , ladnie brzmi

Ale ludzie gadaja ze ponoc sam wrozbita Maciej go blogosławił;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Błękitny węgiel" sraty taty. To zwykły, znany od lat półkoks - bezdymne paliwo opałowe, szeroko używane w chemii i metalurgii. Tylko żeby kosić 1400zł/tonę trzeba wymyślić jakiś marketingowy bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.