Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Postęp czy początek końca ?


SONY23

Rekomendowane odpowiedzi

Ten główny Inteligent to wysłowić się nawet nie potrafi, sepleni nie wiadomo o czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miki1212
40 minut temu, drewniak napisał:

sepleni nie wiadomo o czym.

Ja bym raczej powiedział, że to ty nie wiesz o czym mowa bo to tak jakbyś poszedł na wykłady z fizyki pewnie to samo byś mówił. Oglądaj telewizje tam mówią językiem zrozumiałym dla ciebie czyli taniec z gwiazdami i em jak miłość to będziesz rozumiał.

Nawet nie podejrzewam, że znasz rozkłady statystyczne bo ten przedmiot jest na uczelniach technicznych a nawet tam nie każdy żak jest w stanie to ogarnąć, ja nie wiem jak oni zdają te kolokwia i egzaminy...

34 minuty temu, SONY23 napisał:

Z doświadczenia wiem, że jak ktoś zna się na wszystkim, to pewnie na wszystkim się zna tylko na niczym dobrze...

Rozumiem, że dla ciebie przeciętny uczeń szkoły średniej używający średniej arytmetycznej to taki właśnie mądrala co się zna na wszystkim i na niczym hyh Skoro przeciętny licealista robi na tobie wrażenie używając średniej arytmetycznej to aż się boje spytać o wykształcenie kolegi :)) Chociaż biorąc pod uwagę poglądy socjalistyczne, które są typowe dla danej klasy społecznej mogę się domyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, miki1212 napisał:

Nawet nie podejrzewam, że znasz rozkłady statystyczne bo ten przedmiot jest na uczelniach technicznych a nawet tam nie każdy żak jest w stanie to ogarnąć, ja nie wiem jak oni zdają te kolokwia i egzaminy...

Teraz to na pewno bym nie zdał ale kiedyś kolokwium z tego zaliczyłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre choroby są nieuleczalne ! Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miki1212 napisał:

Ja bym raczej powiedział, że to ty nie wiesz o czym mowa bo to tak jakbyś poszedł na wykłady z fizyki pewnie to samo byś mówił. Oglądaj telewizje tam mówią językiem zrozumiałym dla ciebie czyli taniec z gwiazdami i em jak miłość to będziesz rozumiał.

Nawet nie podejrzewam, że znasz rozkłady statystyczne bo ten przedmiot jest na uczelniach technicznych a nawet tam nie każdy żak jest w stanie to ogarnąć, ja nie wiem jak oni zdają te kolokwia i egzaminy...

Rozumiem, że dla ciebie przeciętny uczeń szkoły średniej używający średniej arytmetycznej to taki właśnie mądrala co się zna na wszystkim i na niczym hyh Skoro przeciętny licealista robi na tobie wrażenie używając średniej arytmetycznej to aż się boje spytać o wykształcenie kolegi :)) Chociaż biorąc pod uwagę poglądy socjalistyczne, które są typowe dla danej klasy społecznej mogę się domyślić...

Nie mówiłem o materiale filmowym, tylko o Korwinie. A Ty piszesz o klasach społecznych a nie nawidzisz Marksa. Czyżby jego poglądy w wielu sprawach trafiały w sedno sprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miki1212
6 godzin temu, SONY23 napisał:

A Ty piszesz o klasach społecznych a nie nawidzisz Marksa. Czyżby jego poglądy w wielu sprawach trafiały w sedno sprawy ?

No widzisz to tak jak lewaki mówią, że nie ma ras ludzkich a potem wyzywają ludzi od rasistów, mówią o mowie nienawiści a potem hejtują tych co mają inne poglądy.

Niektóre pojęcia weszły do języka potocznego mimo, że nie są prawidłowe ale ludzie ich używają tak jak "fakt dokonany" mimo, że fakt zawsze jest dokonany inaczej nie byłby faktem. Posługiwanie się mową potoczną zwiększa szansę sukcesu w komunikacji z ludźmi nie mającymi wiedzy w danym temacie.

Natomiast klasy/warstwy społeczne nie są wynalazkiem Marksa bo przecież z kastami spotykamy się nawet w starożytności.

7 godzin temu, maronka napisał:

Czy ty kolego nie umiesz nie wojować z wszystkimi?

Pisanie prawdy oraz faktów jest dzisiaj rewolucyjne jak widać, wytknąłem ci fantazje o spalaniu i się mścisz? Słabe to...

6 godzin temu, drewniak napisał:

Niektóre choroby są nieuleczalne ! Pa

Widać niewiele ci z tych studiów zostało. Jesteś wspaniałym przykładem wtórnego analfabetyzmu, nawet ludzie rzekomo po studiach nie mają wiedzy o podstawach takich jak średnia arytmetyczna.

Kolejny mit dobrego socjalizmu upadł - państwowa "darmowa" edukacja - co z tego, że państwowa skoro  ***  i po kilku latach mamy człowieka po podstawówce z dyplomem magistra znającego się tylko na tym co robi i to całkiem przeciętnie. Tacy ludzie wyzywają od psychicznie chorych jeśli czegoś nie rozumieją a przecież studia zwłaszcza techniczne gdzie wykonuje się doświadczenia powinny uczyć ludzi, którzy mają otwarte umysły.

Edytowane przez miki1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a najbardziej  zdolni i madrzy  ,moga nawet popełnic doktorat z tematu: "Średnica wewnetrzna rury jest mniejsza od średnicy zewnętrznej".

Obliczony 3ma sposobami ,min.za pomocą całek i szeregu Fouriera w wojsku amerykanskim stacjonujacym w FT.

 

 

 

 

 

 

 

jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki jednak nie umie i tu nie chodzi o to co mówi tylko jak mówi-pisze,nie umie nie obrazić drugiego człowieka, przy tym co chce przekazać

Edytowane przez maronka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miki1212

Oto nowoczesne partyjki lewackie, które walczą przeciwko nam o środowisko i likwidacje węgla niestety za nasze pieniądze, my płacimy za ich długi, demokracja

Cytat

Lubnauer w rozmowie z „Faktem” dodała, że długów nie da się ściągnąć, ponieważ Nowoczesna nie dysponuje obecnie żadnym majątkiem. „Jeśli pieniędzy w żaden sposób nie uda się odzyskać, długi spłaci budżet państwa, czyli każdy z nas.”

Nowoczesna ma problem. Zapłacą wszyscy podatnicy?

Partyjka rowerzysty, damskiego boksera, który chce skończyć z węglem do 2030 też wieje hipokryzją i zaraz puści na zaworach, ciekawe czy za niego też zapłaci podatnik

Jest postęp :) ale czy będzie czyste powietrze czy raczej smród w powietrzu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
W dniu 22.05.2019 o 07:43, drewniak napisał:

Ten główny Inteligent to wysłowić się nawet nie potrafi, sepleni nie wiadomo o czym.

Ale z feministkami to chyba ma rację bo to stworzenia jakieś takie inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecna chwile jestem i tak z tego zadowolony , znaczy dalo sie .... , trzeba powiedziec ze nikt nie jest sam na tej planecie i powinien zaczac zwracac wreszcie uwage na drugiego , szanowac drugiego , to samo jest z wedzeniem nie raz wilgotnych lisci galezi i kto wie czego tam jeszcze na polu ..powodujac potworne zadymienie ...sasiednich posesji ..czy to jest dozwolone ? raczej nie ...powinnismy przestac myslec ze nam poprostu wszystko wolno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
Godzinę temu, miki1212 napisał:

Oto nowoczesne partyjki lewackie, które walczą przeciwko nam o środowisko i likwidacje węgla niestety za nasze pieniądze, my płacimy za ich długi, demokracja

Nowoczesna ma problem. Zapłacą wszyscy podatnicy?

Partyjka rowerzysty, damskiego boksera, który chce skończyć z węglem do 2030 też wieje hipokryzją i zaraz puści na zaworach, ciekawe czy za niego też zapłaci podatnik

Jest postęp :) ale czy będzie czyste powietrze czy raczej smród w powietrzu :)

 

Mnie tylko dziwi jak ludziska dają się dymać takim cymbałom jak ta nowoczesna , szkoda na karierowiczów głosować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A co myślicie o wiośnie ,też chcą się pozbyć węgla,ja chyba te wybory odpuszczę bo nic mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co rozum się Tobie oderwał od kręgosłupa i szukasz statystyk? Nie wiesz na kogo; zadaj sobie pytanie co ten człowiek do tej pory zrobił zgodnie z Twoimi poglądami. Jeśli dalej będzie kilku postaw drugie; co może zrobić w przyszłości zgodnie z deklaracjami.

pozdrawiam Hermogenes 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maronka napisał:

A co myślicie o wiośnie ,też chcą się pozbyć węgla

To chyba najmniejszy problem...

1 godzinę temu, maronka napisał:

ja chyba te wybory odpuszczę bo nic mi nie pasuje

No i tak w PL jest-nic nikomu nie pasuje,ale każdy chce zmian.

Chyba nigdy nie będzie takiej partii,która będzie Nam w pełni pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miki1212
1 godzinę temu, maronka napisał:

A co myślicie o wiośnie

W demokracji nigdy nie wiadomo kto rządzi bo nie wiadomo skąd są pieniądze na kampanię. Taki stan rzeczy mamy tutaj już chyba od 300 lat.

Niemcy ponoć finansowali platformę jakie były rządy, proniemieckie

Olechowski potwierdza finansowanie partii Tuska przez CDU i mówi o "paczkach z Niemiec"

Wiosna biednego byłego prezydenta Słupska też nie wiadomo skąd ma od razu takie poparcie ja też chciał bym mieć takie startując od zera. Widać wyraźnie pro niemiecki program oraz popieranie skrajnych ekstremistycznych postaw takich jak feminizm, seksualizacja dzieci i likwidacja węgla.

Poza tym widać hipokryzje i sprzeczność z głoszonymi poglądami we Wiośnie więc są niewiarygodni

Przemoc domowa w rodzinie Roberta Biedronia.

Ja nie legalizuje nielegalnych działań partii więc nie pójdę na wybory a jak się zdecyduje to tylko na partię wolnościową, która mnie nie oskubie. Bo co to za interes dać im 1000 i otrzymać 500 tak to można łatwo bankrutem i biedakiem zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miki1212

Zaklamani ekolodzy z lewacka telewizja straszyli trzy tygodnie temu, ze susza zmiana klimatu, ze wody brakuje. Brak slow zeby okreslic ten podly klamliwy gatunek czerwonych czerepow. Dno a nie telewizja, same klamstwa cala dobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.