Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witkowski Carbon 5 16Kw Platinium Plum Ecomax920P1


rymar71

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie nie ma punktu odniesienia , w jakim trybie pracuje kocioł (ustaw na harmonogram), na jakiej mocy być może na mini KW, w jakim trybie standard Fuzzy Logic itp, wrzuć ustawienia wszystkich ustawień jakie masz aktualne .

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modulacja mocy                                                                                                                 Tryb pracy - standardowy

maKsymalna moc kotła 9kw                                                                                        

100%mocy nadmuchu 30%

50% Histereza H2 2C

Pośrednia moc kotła 50%

50 % mocy nadmuchu 11%                                                                                             Ustawienia palnika

30% histereza H1 2 c                                                                                                         Praca

minimalna moc kotła 30 %                                                                                              czas cyklu w trybie praca 25 sek

30% mocy nadmuchu 10%                                                                                              wydajność podajnika 14.2

Histereza kotła 30%                                                                                                           kaloryczność paliwa 13.kwh/h

korekta podawania -7%                                                                                                    Temperatura załączenie pompy 40 C     1 bieg

Źrdóło ciepła - Palnik

Temperatura zadana 65 na piecu maksymalnie 39

od wczoraj od godzi ny 14 do 9:00, 25 kg ekogroszku

 

Tryb standardowy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącz ochronę powrotu, i podaj temperaturę powrotu po ówczesnym wyłaczeniu ochrony jak pisał kolega wyżej , podaj temp spalin .

Zmień sterowanie na FuzzyLogic , moc kotła daj 12 kw.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień wszystko co napisałem i daj znać czy jest jakaś reakcja , rozumiem kocioł nie jest sterowany pogodowo.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

histereza powrotu?- chyba kotła
przy włączonej ochronie jest histereza powrotu.5d9b654841baef89b6f12e513b2e550c.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

histereza powrotu 5

minimalna temperatura powrotu 30

Mariusz czy doskonales tych zmian co było napisane ? , inaczej się nie porozumiemy po kolei musimy razem działać .Jeśli masz smartfona zrób screeny ustawień które miałeś zmienić i wrzuć tu

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fotopasjajelcz napisał:

przy włączonej ochronie jest histereza powrotu.5d9b654841baef89b6f12e513b2e550c.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.