Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Nie wiem do czego one są. Podłączenia rób przy odłączonym zasilaniu. I sprawdź prawidłowość podłączenia. Było pisane który przewód gdzie.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak. Nie wiem do czego one są. Podłączenia rób przy odłączonym zasilaniu. I sprawdź prawidłowość podłączenia. Było pisane który przewód gdzie.

 

Wojszym2244 nic nie dało podłączenie panela i konwentera pod jedno wejście dalej po podlaczeniu konwentera zawiesza się panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem trochę na memu. Ustawiłem 960x540 240dpi. Wtedy nie ma marginesów. Pozatym nie ma problemów takich jak na telefonie/tablecie, że nie może się połączyć w tle albo aplikacja ginie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jak ustawiłeś tą rozdzielczość?

Na mi4c(android 5.1) aplikacja w tle po chwili się rozłącza i nie może się już połączyć, potem ginie.

 

Edit

Z rozdzielczością sobie poradziłem.

Edytowane przez AdamMa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiają się dwie ikony w tle, nie wiem dlaczego. W jednej próbuje sie połączyć i po chwili wyskakuje brak połączenia, ewentualnie wyskakuje komunikat: " Service Starter Foreground i godzina". A po drugie wyskoczyła wartość mieszacza, 9,2 % nie wiem skąd, skoro nie mam żadnego siłownika i nic nie ustawialem.

Edytowane przez mardoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mardoczek

Wyskoczyła wartość mieszacza bo zainstalowałeś nową wersję APK. Jak przeszkadza to usunę.

Jedna ikona jest zawsze i informuje, że aplikacja jest w pamięci. Druga pojawia się jak z pracą w tle jest coś nie tak i nie sprawdza alarmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam problem z wartością mieszacza w sterowniku.

Kilka dni temu na grzejniki puszczałem 42stopnie, mieszacz fizycznie otwarty w 55% a na sterowniku 63%. Dzisiaj na grzejnikach 38stopni a sterownik dalej pokazuje 63%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/open?id=0B0qwCs6j6Kr0SXN4V25WQ1ExbXc

 

- pozycja mieszacza pokazywana jest tylko jak jest włączony mieszacz w ustawieniach

- temp. komfortowa i ekonomiczna co 0.1 st.

- histereza reg. pokojowego od 0.1 st.

- zmniejszona ilość powiadomień przy pracy w tle.

 

Przy pracy w tle chyba już nie wyrzuca programu z pamięci, ale nadal po pewnym czasie przestaje się łączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie przyszedl mi ten konwerter do internetu i prosil bym o pomoc w skonfigurowaniu go
Taki przyszedł
http://allegro.pl/show_item.php?item=6651926338&snapshot=MjAxNi0xMi0yMVQwOTo1MTowOVo7YnV5ZXI7MGUzZDVlOTVjNTk0YThmYjhlYmMyZGZhNTJlNzhjNmQ0Yzk0YjE4NjYwNWRkNThiMTcxYTA5YTg5NGU3YjJiNw==

 

A najlepiej za rączkę mnie poprowadzic co z czym połączyć gdzie co wpisac wszstko po kolei bo w tych tematach jestem zupełnie laikiem

 

Nie wiem czy ten kontroler mam podpiąć najpierw pod komputre kablem lan czy bezposrednio do rutera i wtedy konfigurowac.
Prosze opomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak podłączę do rutera to ruter do nie widzi i dioda lan się nie świeci jak podłączę do laptopa to dioda się zapala

 


i nie wiem jaki adres ip mam ten konwerter w żaden sposób nie mogę do niego się dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wepnij skrętke do kompa w uruchom wpisz cmd i później ipconfig u góry będziesz miał ip konwentera

to nie będzie ip konwertera tylko komputera 

 

trzeba konwerter do fabrycznych i poszukać najprościej w instrukcji jakie jest ip i hasło  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok tylko wytłumacz mi jeśli ip konwentera jest 192.168.0.50 a ip komputera to 192.168.10.101 to co zrobić aby te dwa urządzenia były w jednej podsieci bo tylko wtedy można zalogować się przez przegladarke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu komend wyskakuje takie okno

fe8eb225de6b58ccmed.jpg

i prawidłowo jeśli połączyłeś  konwerter z komp. skrętka  to nie ma co nadać IP (brak DHCP)  i trzeba nadać ręcznie z tej samej klasy co ma konwerter np. 192.168.0.20 ma konwerter to komp ..... 0.21, potem jak sie dostaniesz trzeba nadać konwerterowi adres z puli  co ma router potem to spiąć już docelowo  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.