Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrzebalem i wszystko śmiga jestem szczęśliwy Dziękuję Wszystkim którzy pomogli a całej społeczności forum Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku mało ścieków sadzy i spalania i dużo radości z życia i zdrowia.

Służę również swoją pomocą i skromnym doświadczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent na nowy rok: SKZP Client 2016-12-31 23.19.apk

 

https://drive.google.com/open?id=0B0qwCs6j6Kr0dU1MOXU4ZXZKWjg

 

- poprawione wyświetlanie histerezy 0.1st na regulatorze pokojowym.

- powinno działać w tle i sprawdzać alarmy. 

 

Testowane na android 6.0 miui8. Na androidzie 6.0 i nowszych powinno zapytać o ignorowanie optymalizacji baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie wyświetlania czy.można jakosc zmniejszyc obraz bo mi wychodzi poza ekran i nie widzę czesc obrazu. Pyta ie 2 po aktualizacji na pasku powiadomień mam białe kwadraciki z powiadomieniami a mialem normalne z aplikacji. Pytanie 3 czemu mi zrywa połączenie kak caly czas mam połączenie i sterownik tezma i wyskakuje powiadomienie na pasek i co zrobić żeby odswierzanie było szybsze raz jest 2sek raz 5sek nie ma to reguły

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KamilCK

O co chodzi z tym zrywaniem połączenia bo raz piszesz, że zrywa i w tym samym zdaniu że jest połączenie.

Co wychodzi ci poza ekran? Dół, prawo? Najlepiej zrób zdjęcie.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie mam bo jak wchodzę do aplikacji to jest ok a zaraz po wyjściu z aplikacji wyrzuca mi na pasek powiadomień ze brak połączenia. A co z ikonami po aktualizacji na pasku powiadomien mam tylko bialy kwadracik a wczesniej byla miniaturka aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powiadomieniach nie ma informacji o zrywaniu połaczenia tylko o braku. Jakbyś wyszedł z aplikacji to nie było by nic. Ty ją ukrywasz a nie wychodzisz.

Co do powiadomień to zastosowałeś się do optymalizacji baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie brak połączenia ale optymalizacji bateri nie mam.

A teraz mam jeszcze jeden problem wchodzę do aplikacji i po 4/5sek wyrzuca mnie z niej i taka informacjia wyskakuje

da14337676438f18med.png

A co z ikonka aplikacji na pasku taki bialy kwadracik na zdjeciu widac o czym mowie

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że aplikacja nie mieści się na ekranie. Zdjęcie poproszę. Po polsku?

 

Poszukaj na telefonie pliku SKZP.err. Powinien być w katalogu głównym. I wklej tu zawartość.

 

Przyczyna wyłączania jest napisana w tym pliku.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś tam "wlazlem" ale nie wiem jak to powtórzyć. To jest ekran serwisowy i poprostu nic nie przestawiaj (nie wiem czy się da).

Nic nie przestawiam, nawet nie są aktywne te opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się i ja.

Mojego SKZP-02 odkupiłem od kolegi energo na dzień dobry dostał najnowszy soft i do pracy.

Ogrzewam 950 m3 kubatury jakieś 250 m2 do tego garaż 34 m2 który ogrzewa kotłownia bo grzejnik całkiem zakręcony a drzwi do kotłowni otwarte cały czas. Ściany porotherm 38 p+w i styropian 12 cm, podłoga 10 cm styropianu, dach 25 - 30 cm wełna. Kocioł Defro Komfort Eko 30kW z 2011 r. spalanie w sezonie grzewczym 4200 - 4500 kg groszku.

Po pięciu sezonach w palniku przetarła się rura podajnik, fajka żeliwna i 3 ślimaki, a więc palnik poszedł out. Nadmienię że palnik pancerpolu 30 -50 kW palił dobrze był tylko dużo za duży do zapotrzebowania i z każdym rokiem pracował coraz głośniej w nocy było go słychać w całym domu . Kupiłem Ekoenergie 15-25 kW z Poraja (cena z motoreduktorem 1700 zł) dorobiłem flansze i przejściówke pod kosz i co cisza w domu absolutna cisza nic nie słychać pali bardzo dobrze. Pełne zadowolenie.

Dotychczasowy sterownik to Defro AG dwustanowy pracował 10 min a potem stał 30 min i tak na okrągło. Zaworem 4d sterował St431n a podłogówka na zaworze 3d z ograniczenie do 45*c, ustawiona na 30*c cały czas. Średnie spalanie ok.25 kg do tej pory myślałem że to i tak mało.

Po podłączeniu SKZP-02 i wstępnym ustawieniu ruszył kocioł 60 st powrót ok. 35 st cwu 53 st i na wykresie rysował piękne trapezy. Po kilu godzinach obserwacji włączyłem pompę cwu na pierwszym biegu na stałe, temp. kotła obniżyłem do 55 st aby woda cwu nie był za gorąca. Temperatura powrotu podskoczyła do 45 - 50 st i na wykresie pojawiła się modulacja.

Panowie 100% satysfakcji, spalanie z tego co widzę po ilości popiołu spadło o 1/4 może więcej, wypalone wszystko, zero spieków, kocioł pięknie moduluje mocą a ustawiony na 10kW, zero sadzy. Rewelacja.

Sterownik pokazuje dobowe spalanie 13 - 15 kg, potencjał ustawiony mam na razie 13kg/h (miał 27 MJ spiekający), dziś skończył się opał i wsypałem mu 30 kg zobaczymy na ile mu to starczy. Konwerter wifi rs w drodze.

Ja jestem bardzo zadowolony ze sterownika i wam życzę takiego zadowolenia.

Powodzenia.

Rzuć kolego namiar na ten konwerter co zakupiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.