Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, MarioMK85 napisał:

Siema Dałoby się dodać do liczników groszku jeszcze jedną pozycję po przecinku?

 Popieram. 

@wojszym2244 prosba do spełnienia czy nie? W sreowniku mamy dokładniejsze ilości niż na stronce.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasobniku

 

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chodzi o wartości dotyczące spalania opału. Czyli tak jak poprzednik napisał.

@wojszym2244

Jeszcze przy okazji zapytam czemu jak wchodzę na stronę to przy wykresach określona jest zawsze jedna data tak jak na screenie.1188369918_Zrzutekranu2018-11-3o20_06_00.thumb.png.d69c2ea52b44e52847df5a398ca3f81b.png

i nie mogę korzystać z zoomu....

A jak datę zmienię to klikając zoom suwaki na dole się zjeżdżają i kicha

1148248607_Zrzutekranu2018-11-3o20_01_25.thumb.png.58e620ca6324648fa7f42708436bb939.png

Uprzedzę pytanie korzystam z Safari systemu macoSX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wojszym2244 napisał:

jest ich 5, o które chodzi?

o wszystkie. Jest jakieś przeciwskazanie?

Dla mnie czym dokładniej tym lepiej. Po co się ograniczać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2135564747_Zrzutekranu2018-11-3o20_18_46.png.c5e17d275ba9d06b57ac8026963db31b.png

 

Daj dwa miejsca po przecinku wszędzie i będzie wzorowo. Tak samo reszta parametrów też mogłaby być wyświetlana z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wojszym2244 napisał:

jest ich 5, o które chodzi?

jest po przecinku ale mi chodziło żeby było nie np 14,1 a 14,14 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a apce na androida są dwa miejsca po przecinku i jest ok a w sterowniku musiałbym zobaczyć i jest jedna pozycja ale lepiej jest na apce bo dokładniej pokazuje

Edytowane przez MarioMK85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie dodana funkcja korekta nadmuchu tak jak w sterowniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wojszym2244 napisał:

no a jak jest w sterowniku? spalanie dobowe masz x.xx ?

@wojszym2244 zrób tak jak pokazywane jest na wykresach 

81191951_Zrzutekranu2018-11-3o21_17_04.png.2100beb487094d3efb63fc0f9883a780.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dormario. Widzisz na tym wykresie spalanie dobowe lub całkowite ,że pokazujesz jak ma być?
MarioMK85. W danych przesyłanych z sterowika nie ma takich danych. Możesz to sprawdzić w aplikacji Timel'a

LG-G4 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby Timel tak miał w sterowniku to u Ciebie by też było? Myślałem że możesz zmieniać wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wojszym2244 napisał:

Dormario. Widzisz na tym wykresie spalanie dobowe lub całkowite ,że pokazujesz jak ma być?
MarioMK85. W danych przesyłanych z sterowika nie ma takich danych. Możesz to sprawdzić w aplikacji Timel'a

LG-G4 by Tapatalk
 

W sterowniku Timela spalanie całkowite jest podane z dokładnością do 0,1 a u Ciebie do całkowitych kg. Jeżeli nie można tego zmienić to trudno choć wydaje mi się że można a jakby jeszcze mozna było podawać te dane z dokładnością do 0,01 to byłoby super  

kiedys pamietam że była stronka gdzie na grafice kotłowni wyświetlane były  wszystkie parametry z dokładnością do 0,01 i o to mi tez chodzi. Powiedz nie możesz wprowadzić takich zmian na swojej stronie?

@wojszym2244 sprawdziłem jest na wykresach podawany parametr spalania dobowego w setnych.

77552900_Zrzutekranu2018-11-3o21_49_52.thumb.png.8a393fba6d8375764adb3d714bd1e977.png

Edytowane przez dormario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby Timel tak miał w sterowniku to u Ciebie by też było? Myślałem że możesz zmieniać wszystko.

 

Sterownik nie podaje przez Internet tych ustawień to nie wiadomo na co można je zmienić

 

LG-G4 by Tapatalk

 

 

Dormario. Dogadaliśmy się w końcu że chodzi o spalanie całkowite. Pomyślę o tym żeby było co 0,1 co nie jest wcale takie proste do zmiany bo pociąga za sobą zmiany w wyliczaniu stanu zbiornika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu jesteś szefem więc nie polemizuje ale spójrz na screena (oznaczyłem go strzałką) na wykresie jest parametr "spalanie 24H" 

Edytowane przez dormario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do wojszym2244

Czy można by dodać możliwość zapisania i wczytania ustawień do pliku na lokalny komputer w format txt czy xls?

Ułatwiło by to wszystkim analizę ustawień jak i możliwość kopii na następny sezon.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojszym2244 napisał:

no to napisz co nie działa

np. Ustawienia modulacj min. zapisuje a Max nie. Powietrza j.w + dodmuch gdy podaje nie zapisuje. Mówimy o AP Timela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Timster napisał:

Czy można by dodać możliwość zapisania i wczytania ustawień do pliku na lokalny komputer w format txt czy xls?

Bardzo dobry pomysł. Przyłączam się do prośby.

Wojszym, da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam macie podobnie że strona nie zapisuje id i hasła czy tylko u mnie tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timster Nie używasz powiększenia/zmniejszenia? U mnie działa dobrze.

Zapis ustawień do pliku dodam do listy ToDo.

@raxx Problem występuje na apkach i na stronie jak chce się zmienić kilka pozycji naraz. Prawdopodobnie jest to wina specyficznego formatowania danych do zapisu weryfikowanego w sterowniku.

@dormario Zmianę wyświetlania spalania całkowitego dodam do listy ToDo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.