Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

A nie można by jeszcze udostępnić możliwości sterowania ustawieniami wprowadzając dane serwera do aplikacji iOS Timela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Wprowadzasz dane do aplikacji IOS i sterujesz...

 

@czeszej

a strzałki na klawiaturze nie działają?

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konwerter Timela to musi działać. Jak nie masz to skorzystaj ze strony http://skzp.ct8.pl i wpisz wymyślone ID np DORMARIO. Reszta w instrukcji na stronie.

 

aha.

temat dotyczy konwerterów rs232.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Co to za parametr?1b248d31afc329753ab32e9945314f4d.jpg&key=ce0a486c8225cb75f9c2c6fff76bbecb7991f92aa0331d3c0aaa7bf81a06363e

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Różnica pomiędzy zasilaniem a powrotem. Moim zdaniem tyczy się to instalacji z zaworem. 4D z ochroną powrotu

LG-G4 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wojszym2244 napisał:

Działa także z innymi "po staremu".

Wojszym,

WIELKIE DZIĘKUJĘ za Twoją pracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość okna ustawień sterownika zrobiłem przewijane bo jest trochę długie. Dzięki temu powinno być widać ciągle przyciski zapisu/wczytania/wysłania do sterownika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wojtku ,mam pytanie mam w sterowniku wpisane dane serwera tego Twojego na stronie www jestem zalogowany i wszytko działa jak należy,jednak mam problem z aplikacją ios wpisałem tam wszystkie dane i instrukcji tak jak w sterowniku dałem zapisz lecz aplikacja nie szczytuje danych z serwera i na aplikacji są same kreski czyli puste pola ,mam moduł od Timela ,jest szansa aby aplikacja działała ?

Edytowane przez Klaudiusz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się na tym nie znam dlatego zapytałem różnica jest 88 a 8800 ,może się panowie jakoś dogadają aby aplikacja działała i podgląd przez PC ,chyba że producent zrobi soft że w sterownik będzie szło dwa serwery wpisać i sterownik by wysyłał w jednym czasie na dwa serwery .Ale trzeba mieć nadzieję pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dziala ladnie  narazie stabilnie  brakuje mi  jescze informacji  z jaka moca chodzi piec aktualnie  chodzi mi o kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Sterownik SKZP-02 z modułem internetowym TIMEL kupiony i uruchomiony od ponad tygodnia.
Mój problem dotyczy modułu internetowego, po poprawnym skonfigurowaniu działa kilka minut poprawnie
i nagle brak połączenia z serwerem Timela lub Skzp.ct8.pl
Moduł zawsze odpowiada na pingi.
Dopisanie adresu modułu do strefy DMZ niczego nie zmienia.
Laptop podłączony pod kabel LAN zamiast modułu działa bez najmniejszego problemu.
Może w konfiguracji jest błąd ? (niżej na obrazkach)
Za to dzisiaj otrzymałem email od Skzp.ct8.pl o treści:
Nowy status: 000000000J00000000 Sprawdź alarmy na stronie sterownika.

Proszę o pomoc.

A.png

B.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfigurację robiłem wg instrukcji, czyli poprzez sterownik.

Skorzystałem tylko z programu producenta żeby pokazać konfigurację z innej strony.

Jutro zadzwonię.

Co oznacza ten komunikat?

Nowy status: 000000000J00000000 Sprawdź alarmy na stronie sterownika.
Edytowane przez totalfree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ten komunikat?
Nowy status: 000000000J00000000 Sprawdź alarmy na stronie sterownika.

Na stronie jest podgląd alarmów. Trzeba nacisnąć na przycisk alarmy na belce pod sterownikiem. Opisy alarmów są chyba do poprawki. "J" to chyba jakiś błąd czujnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pisze  przegrzanie kotla  to  tez jakis blad chyba  ale  ilosc alarmó na 0   tylko napis alarmy na czerwono swieci 

piec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.