Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Verbomat- Nowe Podejście Do Procesu Spalania. Testy


energotop

Rekomendowane odpowiedzi

Odpala u Ciebie podtrzymanie, czy masz czas na tyle długi, że odpala tryb grzanie ?

Możesz spróbować ograniczyć moc min i max, coby się za bardzo nie rozpędzał. Wybieg daj jeszcze dłuższy - niech bije do baniaka.

No dłużej jak 10 minut wybiegu CW nie daje się ustawić - chyba jakaś blokada sterownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być dłuższy, ale jeszcze nie jest ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie z zużyciem opału to tak jak ze spalaniem w aucie - moje auta zawsze więcej palą od innych to i kocioł się dostosował i też zawsze więcej pali niż inne - taka karma i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie z zużyciem opału to tak jak ze spalaniem w aucie - moje auta zawsze więcej palą od innych to i kocioł się dostosował i też zawsze więcej pali niż inne - taka karma i tyle :(

To ile Ci ten potwór wciąga ? Może trzeba cosik zmienić w sposobie prowadzenia palnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zależności od poboru 3,5-5 kg/d miału 23 zPiasta. Zasobnik 200 z wężownicą. 6 osób, wanny nie ma ale jest głęboki brodzik i dzieciaki się w nim kąpią jak w wannie. Sporo wody też się marnuje - nie mam cyrkulacji i sporo wody musi zlecieć zanim na piętrze pojawi się ciepła (zasobnik w piwnicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 4,5 kg - ale trochę mu mocy zdjąłem i rozciągnąłem podtrzymanie to zobaczymy jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 4,5 kg - ale trochę mu mocy zdjąłem i rozciągnąłem podtrzymanie to zobaczymy jutro :)

czp01 paliesz w normie, ani duzo ani malo jak na samo CWU tak srednio :) a na tych dwoch "fanatykow" Verba i Energotopa nie patrz bo w kapleksy wpadniesz, oni to mieszkaja w kotlowniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak fanatycy tak mają - ha ha :)

 

No podtrzymanie mam 77 minut tzn. przerwę ale nie wiem jak daleko mogę to rozciągnąć na tym ekogroszku KWK Chwałowice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czp01 paliesz w normie, ani duzo ani malo jak na samo CWU tak srednio :) a na tych dwoch "fanatykow" Verba i Energotopa nie patrz bo w kapleksy wpadniesz, oni to mieszkaja w kotlowniach :D

Ja nie używałem czterech sterowników w ciągu sezonu w odróżnieniu do Ciebie, także nie wiem kto śpi w kotłowni, bo ja w sypialni.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aktualnie czas przerwy w podtrzymaniu to 102 minuty i wszystko ok - dziury wielkiej nie ma i nic nie zgasło :) 

 

Spalanie na od 3.1 do 3.7 kg na dobę czyli jak dla mnie bardzo dobrze.

 

 

:)

 

No może jeszcze to podtrzymanie troche wydłużę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko trawę trzeba kosić i jeszcze inne przyjemności są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek uporałem się z 50arami trawska, teraz wykaszam i czyszczę las, tak że też mam "inne przyjemności" :)

Dasz radę, na emeryturze trza "jeść, pić, i pomału chodzić"  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.