Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Kupujecie Dobry Pellet?


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz pustkę ocieplić? Jeśli tak, to wiercisz i do środka piana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobeusz napisał:

Ale czy to cos da?

Oczywiście że da. Zamkniętokomórkowa piana ma lambde 0,020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre opinie,  na 3 grupach peletowych nie słyszałem o nim złego słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robin60

No i dziś w końcu dzięki uprzejmości mego kolegi który dowiózł nam pellet i wziął tyle co nic, na paliwo dotarły 24 palety z Czarnej Białostockiej w cenie po 792 zł za paletę na której znajduje się 990 kg.

20190530_142358_1559246365717.thumb.jpg.c932d4d55cd6d9fb93f55c8ad843bca8.jpg

 

W kwestii pelletu z Łomży kontaktowałem się telefonicznie z WIOŚ w Białymstoku czy dotarło moje zgłoszenie mailowe . Miły Pan powiedział , że o wynikach kotroli zostanę powiadomiony w stosownym terminie. Sprawa ta jest już im znana.

Edytowane przez robin60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. A tamtego nie odpuszczaj. Huzar dostanie po dupie. to następne i małymi kroczkami posłuch pójdzie w eter i następni będą się bali kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRZEBA , NAPRAWDĘ TRZEBA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW I PRODUCENTÓW ZGŁASZAĆ DO KONTROLI.

Przez to że przez dłuższą chwilę czuli się bezkarnie zaczęli oszukiwać i produkować truciznę. Zero litości dla nich nawet jak część miała by upaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Kupiłem na spróbowanie pellet bez nazwy. Zrobiłem test wody i po 24 godzinach mam coś takiego dodam że ilość wody i pelletu była taka sama. Paliłem tym z dolu a z góry sprawdzam i jakoś chyba słabo jak drzewo wody nie przyjmuje.

IMG_20190530_183603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40
1 godzinę temu, Dinger napisał:

dodam że ilość wody i pelletu była taka sama. 

IMG_20190530_183603.jpg

I dlatego wyszło Ci ciasto... Na taką ilość wody jaką miałeś powinieneś wrzucić kilkanaście ziarenek żeby one mogły się rozpuścić i było widać co pływa... , ale to nie zmienia faktu, że czysty pellet rozpuszcza się się po dwóch minutach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nim nie paliłem bo mam zasypany ten drugi i teraz pytanie czy próbować samego go palić czy pomieszać z tym lepszym.

Dokładnie wydaje mi się że ktoś przesadził z jakimś klejem.

Edytowane przez Dinger
Pomylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40
37 minut temu, Dinger napisał:

Jeszcze nim nie paliłem bo mam zasypany ten drugi 

..., a który to ten pierwszy, a który to ten drugi, bo oba stoją koło siebie... Jeżeli ten ciemniejszy jest nowym nabytkiem, to ja bym go sprawdził bez mieszania. Zobacz czy to się w ogóle zapali i czy nie śmierdzi z komina klejem,bo jak bedzie waliło z komina, to "dobry" sąsiad załatwi Ci kontrolę, a to co spalasz, to Ty odpowiadasz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadów akurat mam spoko wiec kontroli nie będzie tylko żeby komina mi nie pokleiło, próbowałem palić zapalniczka to słabo z paleniem ale zobaczymy w piecu. A pierwszy to ten z dołu super mi się spała bez spieków tylko cena wysoka a ten drugi od góry mam tylko 4 worki na spróbe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40
Godzinę temu, Visitor1230 napisał:

Wyglada troche jak rozgotowane zacierki na mleku z dodatkiem cynamonu :)

+ kupa kota :) 

Dinger...., a ile płaciłeś za ten co dobrze się spala?  a ile za ten od " kota". :) 

Edytowane przez Trener40
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dinger nie panikuj,  wrzuć do kotła i spal.  Czasami pozory mylą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolorem też się nie sugeruj.  Wszystko zależy od matrycy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi się po 2 minutach rozpuścić, gdzie taki przepis masz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.