Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zużycie Gazu W Ostatnie Mrozy... Jakie Spostrzeżenia ?


husky
Wiadomość dodana przez marcin,

Podając zużycie gazu proszę upewnić się że w profilu lub w poście podane są co najmniej powierzchnia ogrzewania, rodzaj budynku i jego ocieplenie. Posty zawierające tylko liczbę m3 lub kWh będą usuwane.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałam ale zapłaciłam tyle ile mi przesłano do zapłacenia na sms.

Zresztą na umowie mam 12,176 (gr/kwh) + abonament 6,15 za mc, opłata zmienna 3,218 (gr/kwh), opłata stała za mc 12,99

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę się przyglądać. Mnie interesuje kwota za całość. A dzieląc to co zapłaciłam na m 3 daje stawkę taką jak wyżej napisałam

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w grudniu 277 m3. Wynik dobry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki jak w umowie, bo jeśli będzie inaczej to umowa pójdzie do kosza i nikt mi żadnej kary nie będzie mógł ustanowić.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci sporo poszło jaki metraz do ogrzania ,ja mam tez 2 kuchnie ,tylko zainwestowałem w solgaz 
Ok 200 m2 do ogrzania.
Ale ja utrzymuje temp w domu 23 st cało doba.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, irys258 napisał:

Ok 200 m2 do ogrzania.
Ale ja utrzymuje temp w domu 23 st cało doba.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam tez 180 m² tem ust na 22,5 w najzimniejszym pomieszczeniu tj salon na parterze do 22 mam tak apo 22 na 21,5 piec wlacza sie przy takich temp jak teraz 2 razy w nocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycie gazu w grudniu - 113m3. Dom dogrzewany także przez kozę w salonie.

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chcę zabłysnąć, nie atakuję nikogo. Znalazłam się na tym forum bo miałam nadzieję dowiedzieć się więcej niż wiem na temat ogrzewania gazowego wszak dopiero od dwóch miesięcy jestem posiadaczką kotła gazowego. Tymczasem poczułam się tutaj "niechciana" jak osa wśród szerszeni (coby nie pisać trutni). Dlaczego dwóch Panów próbuje mnie stąd "zmieść"? Mam takie prawo jak inni pisać o zużytym gazie. To, że kilka razy "zeszłam" z tematu to tylko dlatego, że niejaki Pan o pseudonimie "Szczypiorr" oczernia mnie, kpi pisząc, abym nauczyła się czytać poprawnie faktury itp. Każdy mój post wyśmiewa. Nie "przejdzie" obok obojętnie gdy ja napiszę post. On od razu wkracza "do akcji" ze swoimi zaczepkami. Czy Panowie tego nie widzą? Czy tylko moje posty są tu widoczne? Proszę się cofnąć i przeczytać a dopiero potem pisać o kimś źle.

Rzadko kto wstawia tutaj fakturę. Jednak kiedyś pewien Pan wstawił fakturę aby mnie uspokoić z cenami gazu w HEG.

Robię to głównie w rewanżu dla tego Pana.

 

Ps. Nie piszę jako kobieta lub jako mężczyzna. Często korzystam z internu w smartfonie jak zapewne Pan wie (domyślam się, że jest Pan ode mnie dużo młodszy) smartfony mają tzw inteligentną klawiaturę i często zapisują coś czego my sami byśmy nie chcieli. Jestem pewna, że Pana kiedyś też to spotkało niekoniecznie zmiana osobowości (tego Panu życzę).

Zwraca się Pan do mnie per Ty (ona) a ja nie przypominam sobie abym kiedykolwiek bruderszaft z Panem piła. Więcej szacunku także przez internet

 

 

FV.jpg

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z dystrybucją wychodzi 1,73zł/m3

 

U mnie 50km na południe od Warszawy: 1,71zł/m3 (brutto z dystrybucją bez opłat stałych; PGNiG: W-3.6)

W Warszawie: 1,96zł/m3 (brutto z dystrybucją bez opłat stałych; PGNiG: W-1.1)

Edytowane przez gbbsoft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że informowała, dlatego zamiast się pieklić powinna poczekać na nią nic nie pisząc.

10 minut temu, Hannah napisał:

Na przyszłość  dwa razy się zastanów zanim napiszesz o kimś źle 

problem chyba w tym, ze Ty sama myślisz o sobie źle, bo ja nie wyczytałem nigdzie tutaj pisania o Tobie źle. Było tylko hasło "pokaż fakturę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłam nic nie pisać skoro wmawiales mi że mam ceny chyba sprzed 10 -  15 lat podczas gdy ja byłam pewnego swego?  Pisałeś,  że w Warszawie nie ma niższych cen jak 2 zl.  A teraz ktoś tu napisał,  że ja nie potrafię pogodzić się z  przegraną? Jaką  przegraną?  Ja mam gaz za niższą kwotę niż 2 zł czy się Tobie podoba czy nie. 

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniby za co mamy przepraszać?, za to, ze chcieliśmy aby pokazała fakturę? za to, ze nie wierzyliśmy w to co podawała nie mając dowodu do przedstawienia? Jak dokładnie doczytasz to co pisaliśmy i co Ona pisała, to raczej powinno być odwrotnie.

owszem udowodniła , że ma niższą cenę, choć nie tak niską, jak podawała , ale to nie ma znaczenia, bo i tak jest niższa niż normalnie w PGNiG i w tym aspekcie miała rację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.