Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Zaraz po prawej stronie pompki jest taki bypass. Takie coś poziomego. Przed tym zaworem z rączką.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie, rozumiem iż mówisz o tym czymś przy bojlerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak jak najbardziej trzeba to sprawdzic bo moze gdzies cos ktos zawinil w instaacji. Dziekuje za pomoc i zainteresowanie dzieki dzieki :)

to tak zdjecia bojlera od gory zrobilam takie na ile mi pozwolilo krzeselko, mam nadzieje ze widac ale jesli mam sie tam wspinac wyzej to napisz cos sie wymysli i fotk bedzie :) attachicon.gif20170203_195829.jpgattachicon.gif20170203_195444.jpg

strzalka na pompie wodnej jest w strone sciany czyli jak patrze od pieca jest na prawo, taka o to attachicon.gif20170203_195706.jpg

a z tym rdzawym zaworem kulkowym to hmmmm niewiem ktory to :)

1attachicon.gif20170203_200403.jpg

2attachicon.gif20170203_200455.jpg

3attachicon.gif20170203_200522.jpg

4 czy mam go szukac kolo dzwigni 4D?

Pomoz prosze ktory to i bede szukac tam strzalki :)

Na prawo ?.  Czyli patrząc na bojler strzałka jest skierowana w prawo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze sie wtracam ale wydaje mi sie ze pompa cwu jest w takim ukladzie zbedna i smialo mozna ja odlaczyc od sterownika poniewaz powinna byc wpieta przed 4d, teraz mamy dwie pompy w szeregu a tak nie powinno sie robic

czyli co zla instalacja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze sie wtracam ale wydaje mi sie ze pompa cwu jest w takim ukladzie zbedna i smialo mozna ja odlaczyc od sterownika poniewaz powinna byc wpieta przed 4d, teraz mamy dwie pompy w szeregu a tak nie powinno sie robic

nie wiem czy kolega wie o czy mówi ale ja się z tym nie zgodzę natomiast to co masz  pod bojlerem to dla mnie magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest od wody czy od kaloryfera? i mam tym przekrecic aby zmienic ustawienia na pompie od CO tak?

a na którym obiegu kecajbi poczynil znaczek - CO czy CWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest od wody czy od kaloryfera? i mam tym przekrecic aby zmienic ustawienia na pompie od CO tak?

nie zrób zdjęcie :) to jest na stało zakręcone. Ale mam za mała rozdzielczość żeby zobaczyć co to jest dokładnie i jak strzałka leci czy w lewo czy w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na którym obiegu kecajbi poczynil znaczek - CO czy CWU

CWU oczywiście :) CO widać ze jest dobrze zamontowany. A na CWU to nie widzę co to jest czy zawór kulowy czy zawór zwrotny ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymienniku CWU tak ale przy CO absolutnie nie !!! Co będzie jak w piecu się woda zagotuje ? Zawór zwrotny za chiny nie puści za to zawór kulowy przy ciśnieniu przy 96 C tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak ja  te czerwone strzałki ?

post-69750-0-72010600-1486157185_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałki się zgadzają ?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.