Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Projekt parasolowy a czyste powietrze.


rafus22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy w dobrym dziale temat umieściłem .mam pytanie może ktoś już wie jak to jest. Mianowicie w mojej gminie jest projekt parasolowy dofinansowanie 85% na zakup pompy ,pieca na pellet,PV  .i moje pytanie brzmi czy korzystając z projektu parasolowego na które mam dofinansowanie 85%  na pompę ciepła+ 7 Kw fotowoltaiki ,czy mogę skorzystać z programu czyste powietrze ale chciałbym skorzystać z tego programu na ocieplenie domu + wymiana stolarki? A słyszałem że ocieplenie domu i stolarka to do tego musi by wymiana kotła póki co u mnie kopciuch . CO będzie z projektu parasolowego a ocieplenie chciałbym z czyste powietrze ? Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie wymiany stolarki z czyste powietrze byłem w ich biurze aby się o to dopytać. Oczywiście kasa przysługuje, ale dopiero po wymianie źródła ciepła. Stary piec out, w zamian np. pompa ciepła.

Dla mnie byłoby to logiczne, że wymieniasz piec z projektu parasolowego, a potem stolarka z czystego powietrza, ale najlepiej dopytać bo w tym kraju dziwne kurioza się dzieją ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.