Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z pompami ciepła


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko działa prawidłowo.
Tekst ukazał się dnia wczorajszego i także wczoraj nie miałem żadnych problemów z jego odczytaniem. 

Być może jest to wynikiem tego, że nie przepadam specjalnie za tym niemieckim portalem i nie wczytuję się namiętnie w jego publikacje. 

ps.
Zapomniałem, że dziś to weekend. To dopiszę teorie wyssaną z palca.
Być może moja geolokalizacja jest przyczynkiem tego, że nie obejmują mnie ograniczenia w dostępie do wiadomości ONET-u. Niemcy nie zapomnieli o swoich dawnych terenach.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej zimy i porażki w wojnie tym więcej będzie takich tekstów od prorosyjskiego i progaspromowego lobby u Niemców. Dzięki swojej polityce przez ost lata rapem i niespodziewanie okazali się w czarnej pupie. Mieli być hubem gazowym w Europie, a dziś Vladimir zatrzymał im ost turbinę na remont. I jakoś w żaden sposób mi ich nie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy PC nie zamontuja, nie da rady i co wazniejsze jest to „niebezpieczne” dla stabilizacji rynku/gospodarki energetycznej. Przyszlosc w energii elektrycznej jak najbardziej ale to daleka przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzykrotny raczej nie dojdzie do skutku, ale wzrost do poziomu 160% myślę że tak.
W takim wypadku PC powinny być wpychane ludziom o wielkości 3-5kW dostosowane do okresów przejściowych i zagrzania CWU z obowiązkowym źródłem szczytowym pokroju pelleciaka...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.