Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę drugi dzień to karolinka kilka minut się utrzymuje, więc łatwiej kupić. Wziąłem jedną tonę na spróbowanie, choć miałem problem by zakupić, już wczoraj nie chciało do kasy przejść. Cały czas kółko się kręciło, a towar cały czasbył dostępny. Dziś to samo, na moje szczęście się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo ludzi kupuje to strona się wiesza..... rzucili się jak reksio na kość:)

nie widzę na stronie paska z informacja o limicie zakupów.... 5t na dobę dla osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barlinek napisał:

Udało się komuś dzisiaj kupić Greenpal ?

chciałem kupić , jednak mieliło mi.... zobaczę później

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieklorz jakieś 40 sekund był... Udało się przejść z koszyka do kasy. Trzeba czekać;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraj udało karlika 2T...dwa razy w koszyku przez dwie następne godziny jak się pojawiał dostępny to w całości nie przeszło...po trzeciej godzinie zakupione 2T ( dwa zakupy osobno po 1T przeszły bez problemu).

Edytowane przez Ginn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę na zasady forum.

Proszę o utrzymanie kultury wypowiedzi. 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RedEd napisał:

Proszę o utrzymanie kultury wypowiedzi.

Uzupełniając wypowiedź @RedEd: ten wątek z założenia jest jaki jest. Zakup w sklepie pgg wymaga trafienia w odpowiedni czas i wydzielając dyskusję, która zaczęła się w wątku o ekogroszku do tego osobnego wątku założyłem, że będzie tutaj taki bardziej "czat" na temat tej dostępności i ogólnie sklepu.

Jeżeli ktoś ma ochotę może napisać np. jakąś ogólną instrukcję dot. zakupów - mogę ją wtedy przypiąć u góry wątku ograniczając liczbę pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie do sklepu, ale np. Karolinki nie widzę teraz w ogóle. Nawet jako niedostępnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieklorz jest 12.37

Czyli tak jak myślałem były zapasy z przestoju to wczoraj wrzucili i dali większą ilość. Dzisiaj już powrót do normy. W sumie to dziwi mnie zainteresowanie Pieklorzem. Większość pisze, że jakość podobna do Karlika a czasami zdarza się, że karlik nawet suchszy jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jeżeli ktoś ma ochotę może napisać np. jakąś ogólną instrukcję dot. zakupów - mogę ją wtedy przypiąć u góry wątku ograniczając liczbę pytań.


Mnie sie wydaje ze jesli ktos chce kupic taniej to niech poswieci troche czasu na przejrzenie watku ;) Kazdy przez to "przechodzil"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.