Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lriuqs napisał:

Ja pieklorza nie widziałem

Był, mam nadal w koszyku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypadkiem prawie ustrzeliłem dwie tony miału. Prawie, bo z chytrości chciałem dodać do koszyka, więcej niż dwie:-). Potem załapało chwilę zwiechy i koniecznie chciało pesel, pomimo tego, że miałem wklepany dowód osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lriuqs napisał:

ja zarejestrowałem tylko Karlika w workach i big bagu.

A widzisz, a u mnie się Karlik nie pokazał, tylko Pieklorz wpadł.. Dziwne sprawy z tą stroną. A kto mi podpowie, jak juz mam w koszyku to teraz znowu muszę polować aż się pojawi w sprzedaży żeby dokończyć transakcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Po kilku dniach "polowania" udało się kupić nawet greenpal. Tak jak już było to wcześniej opisywane kto poświeci 2 godziny można za jednym razem kupić 2 tony karlika:

Temat szybkości internetu, niestety nie ma to najmniejszego znaczenia, przykład:

-światłowód 300/50 - 3-4 próby wszystkie negatywne

-światłowód 600/100 - 3-4 próby wszystkie negatywne

- telefon LTE - jeżeli trafiłem na dostępność to wszystkie próby udane

- internet radiowy - jeżeli trafiłem na dostępność to wszystkie próby udane

Pozdrawiam

Edytowane przez melon81
dopisanie "karlika"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lriuqs napisał:

o 14 wszyscy kończą robotę.

Podejrzewam że administrator sklepu internetowego tez pracuje do 14 dlatego kończą się "wrzutki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, siwy84 napisał:

Dotarły do mnie 3 tony greenpal i niestety szału nie ma bardzo mokry i dużo podziarna kupowałem go już kilka razy i muszę stwierdzić że ten jest najgorszy 

IMG_20220121_141831.jpg

IMG_20220121_142149.jpg

IMG_20220121_142326.jpg

Miał kojarzył mi się zawsze z takim pyłem, a to wygląda jak ekogroszek. Chyba że mam błędne pojęcie

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elka1983 napisał:

Miał kojarzył mi się zawsze z takim pyłem, a to wygląda jak ekogroszek.

Po prostu na składach dosypują ekomiału.

Ze strony firmy z Żor: (800 brutto btw)

Czy ekomiał może zastąpić ekogroszek? Oczywiście, że nie ale w odpowiedniej proporcji zmieszany z ekogroszkiem może poprawić finalną kwotę zakupionego opału. Wystarczy sprawdzić w dokumentacji kotła, czy producent przewidział stosowanie mieszanki. Ekomiał dostępny w naszym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pieklorz wygląda podobnie jak ten greenpal wyżej (mokry, sporo drobnicy i pyłu) - może doszło do pomyłki przy pakowaniu....nigdy więcej pieklorza, w spalaniu Karlik też lepszy od tego pieklorza (mniej popiołu).

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieklorz który dziś do mnie dotarł ładny, bez miału, suchy ale tylko jeden worek otworzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie karlik.

Zamówiony 10.01, zaksięgowana wpłata 13.01. Data pakowania tak jakby 15-16.01 (ciężko odczytać).

Przejrzałem worki, niby suchutki. 🙃

Wracając do samej dostawy. Zostawiony na samym podjeździe (zwracając uwagę na nagła zmianę warunków, nie wjechał na podwórze- totalna śnieżyca, ślizgawka, auta w rowach etc. Normalnie szok. Zima w zimie 😁)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi również udało się 10.01.2022 zamówić Karlika, w tym że pieniążki zaksięgowane były na drugi dzień a dostawę miałem przed wczoraj, widocznie na to wychodzi że tydzień czasu od zamówienia trzeba uzbroić się w cierpliwość za dostawą do domu.

U mnie na workach też trudno do odczytania nadruk zapakowania groszka, może przy dwóch lub trzech można było się doczytać że zapakowano 17.01.2022

Również przejrzałem worki i okazało się tym razem że większość worków gdzie było widoczne przez worek że w środku ewidentnie widać mokry groszek a w niektórych na pół mokry, 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.