Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie strona PGG od nowego roku chodzi masakrycznie. Raz na jakiś czas sobie ją odświeżę siedząc w robocie to ładuje się o wiele wolniej i często wysiada. Jeszcze w grudniu to gorzej działała tylko o określonych godzinach, teraz cały czas.

Widać, że chętnych jest o wiele więcej.

  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku też było kiepsko na początku jak rzucali 3 razy dziennie. Później jak to zmienili na więcej rzutów w różnych godzinach było łatwiej. W tej chwili kolejka długa na maxa, "automatyczne klikacze zaprzęgnięte" i jest atak ddos non stop więc jest co jest. Było taniej, było łatwiej ale się skończyło. Teraz to aby do wiosny 🙂 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powołano już forumową komisję d/s zbadania przyczyn tajemniczego zniknięcia ekogroszku Karolinka z oferty sklepu PGG?
Przypomnę, że Karolinka była w ofercie tylko w poniedziałek cały dzień i rano we wtorek - potem zniknęła bez wieści...
Czy komuś już wysłali ten węgiel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano też nawet nie widziałem , dobrze że czasami ludzie naforum napiszą że np był, wtedy wiadomo że można sobie już odpuścić.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielkim fuksie udało się go dodać do koszyka i kasy, ale patrząc na godzinę już dziś raczej nie uda się tego sfinalizować.. ;( Czy jeśli dziś nie kupię, to jutro będę miał go nadal w kasie, czy przygodę zacznę od koszyka? Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba czegoś dostanę. Właśnie przyszedł mi sms że PP dostarczy węgiel. Tylko że węgiel stoi już pod domem od dobrych dwóch godzin. Dobrze że w chałupie ktoś ciągle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sławek007 napisał:

Mnie poczta też raz poinformowała, że dziś kurier dostarczy towar jak palety już stały kilka godzin u mnie. Może to osobiście Sasin nadzoruje https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji3.png.

Nie tam ... nadzoruje...... pan Bartłomiej siadła pszczółka Sienkiewicz.....

YARO

Edytowane przez YaroXylen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sirocco

Tak ustalono że Karolinka już jest w Gogolinie cała i zdrowa.

@MaciejWIT

post numer 1524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamis14 napisał:

Zostaw stronę otwarta z płatnością i nie odświeżaj to jutro może będziesz w kasie. Czasami cofa ale nie można tego za bardzo ruszać. Jak wrócisz do kasy to od razu zaznacz kuriera, żeby szybko przejść dalej. 

Dzięki za poradę:) Rozumiem, że dziś możemy spokojnie zająć się czymś innym- koniec wyścigu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Dzisiaj dopiero do mnie dotarło 5 ton Karlika, zakupiony 28.12.2021, a na workach z datą workowania 10.01.2022.

Ogólnie muszę stwierdzić że groszek zapakowany w świeżutkie worki, nie było oznak leżakowania, po przecięciu worka groszek był suchutki oraz nie było widać żadnych śladów wilgoci, skroplin od wewnętrznej strony worka. 

Do tego kurier był bardzo miły i groszek podrzucił pod sam dom 🏡 

Pozdrawiam

IMG_20220113_134005.jpg

IMG_20220113_133939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie  ładnie wygladają, inna partia. U Mnie zakup 22.12, worki pakowane końcówka grudnia wtedy padały deszcze i była odwilż. Ja trafiłem na mokry towar. Postaram sie wrzucic zdjecia ja to u mnie wyglada. Pozdrawiam forumowiczów 🙂

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sirocco napisał:

Czy powołano już forumową komisję d/s zbadania przyczyn tajemniczego zniknięcia ekogroszku Karolinka z oferty sklepu PGG?
Przypomnę, że Karolinka była w ofercie tylko w poniedziałek cały dzień i rano we wtorek - potem zniknęła bez wieści...
Czy komuś już wysłali ten węgiel?

Tak, mam wysłane 3t. 

Screenshot_20220113_161232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy na testy Karolinki, czy się nadaje, czy też trzeba szukać dalej innej dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Karolinki:

https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci,pgg-ma-nowy-wegiel-zachwala-go-jako-antysmogowy,wia5-4-5910.html

Rzecznik odpisał, że węgla obecnie nie ma w ofercie, ponieważ pierwsza partia wyprzedała się. Została wprowadzono pilotażowo.- Zainteresowanie Karolinką jest ogromne, jak każdym paliwem ekologicznym - dodaje rzecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.