Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telewizja naziemna DVB-T


piastun

Rekomendowane odpowiedzi

t-mobile z ograniczeniem 20Mbps, bez limitu danych. Dodatkowo musiałem do anten telewizyjnych dołączyć anteny dla LTE bo nie szło z internetu korzystać. Teraz YT w 2k da się odtwarzać, w 4k w porywach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carinus napisał:

Serwisy lub tuner satelitarny. Film zaczynam oglądać z opóźnieniem, żeby przeskakiwać bloki reklamowe.

@berthold61 Jakie to są lewackie filmy? Może o czymś nie wiem i żyję w nieświadomości?

Chyba kolego nie oglądałeś tego serialu star.trek na tym "wybitnym" medium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mkwapisz napisał:

Dodatkowo musiałem do anten telewizyjnych dołączyć anteny dla LTE bo nie szło z internetu korzystać.

Jak, czym, co i gdzie to robiles. Tez mam problem czasem z zasiegiem LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem pytania. Kupiłem antenę LTE, taką na zewnątrz do powieszenia na maszcie antenowym  i podłączyłem do routerka który mam z t-mobile.

Antena (nie jestem z niej zadowolony, jeżeli chodzi o jakość wykonania, ale daje radę):

https://www.dipol.com.pl/antena_atk-log_alp_lte_mimo_2x2_10m_przew_gn_fme_800-3000mhz_A7055_10.htm

Router:

https://www.telepolis.pl/artykuly/testy-sprzetu/huawei-b529s-stacjonarny-router-do-internetu-mobilnego

Mapa do ustalenia stacji bazowych i kierunku:

http://beta.btsearch.pl/

Narzędzie do ustawiania pasma LTE

https://www.lte-anbieter.info/ltewatch/huawei.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkwapisz O to chodzilo. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też korzystać z TV sat poprzez z shakowany dekoder  i mieć wszystkie programy ( klucze na ali ekspres można kupić).

Najnowsze filmy te co lecą w kinie lub jeszcze nie leciały  można oglądać na "Kodi". Do obu opcjii konieczny internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym to bym się raczej nie chwalił.

Ten Octagon to tzw. linux box, ma slot na kartę ale już nie na moduł cam. To dla tych co jednak by chcieli legalnie oglądać tv. System aktualnie zainstalowany to OpenATV, ale ma multiboota więc można wsadzić kartę sd i uruchamiać wiele różnych systemów operacyjnych. Kodi także na tym działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi legenda,pamiętam jak latały jeszcze na appletv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mkwapisz napisał:

Ale tym to bym się raczej nie chwalił

Nie chwalę się tylko piszę jakie są możliwości.

Ogladanie w czasie rzeczywistym , - w odróżnieniu od  ściągania i zapisywania nie jest nielegalne ( tak mi tłumaczono, ale nie wiem jak jest aktualnie, bo u nas przez 1 noc przepisy mogą się zmienić o 180'). Kodi jest ok, ale ten patent o którym pisałem wcześniej jest lepszy :-)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
17 godzin temu, Piecuch19 napisał:

Można też korzystać z TV sat poprzez z shakowany dekoder  i mieć wszystkie programy ( klucze na ali ekspres można kupić).

Najnowsze filmy te co lecą w kinie lub jeszcze nie leciały  można oglądać na "Kodi". Do obu opcjii konieczny internet.

Ba nawet nie potrzeba dekodera a wystarczy TV samsung i samygo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierać materiał piracki (filmy, muzyka etc) można i w Polsce jest to legalne!

Karalne jest natomiast udostępnianie tego, nawet w takiej nieświadomej formie jak sciąganie i jednoczesne udostępnianie części piku w sieci P2P.

 

Natomiast nie wiem jak to jest do końca z kradzieżą sygnału TV SAT. Zdaje się, że to też jest karalne? Nie jestem pewien. Druga sprawa, że kupując klucze na Ali to jest właściwie niewykrywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o to by normalnie żyć i być o krok  do przodu przed systemem. 

Kradzież sygnału TV Sat ???  - powalcz w Sądzie :-)))  Zabezpiecz tak by go nikt nie ukradł.  

Zabezpiecz promienie słońca tak by nikt nie czerpał z niego korzyści tylko państwo - ale z PV będą czerpać korzyści za pomocą prosumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio, książka, internet i TV tak samo kształtują światopglad. Szkopuł w tym jest by każdy miał swój rozum i potrafił rozróżnić manipulację medialną od treści przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Witek-z-Ulicy napisał:

Tak czytam te posty w tym temacie, i zastanawiam się dlaczego nie umiecie żyć bez telewizji naziemnej, czy też telewizji w innym formacie przekazu ?

bo czasami puszczą Stocha czy innego Lewandowskiego i wyjdzie TV raz na miesiąc przez 2h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, o6483256 napisał:

Natomiast nie wiem jak to jest do końca z kradzieżą sygnału TV SAT. Zdaje się, że to też jest karalne?

Karalne wpadnie dawca to i biorcę można namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.