Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli układ sterowania wyświetlaczem ma zbyt wolny mikrokontroler i tak będzie się działo kiedy żąda mu się dozo funkcji w krótkim czasie lub posiada wadę fabryczną niestety większość układów scalonych jest produkowane w Chinach i nikt z nas nie ma na to wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłącznik główny ,różnicówka itp gdzie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Chce zobaczyć resztę proszępost-1379-0-66962900-1517334620_thumb.jpgtab. główna post-1379-0-45584800-1517334698_thumb.jpg a to co związane z C.o i grzaniem cwu prądem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne kolego też robię przy elektronice i tego nikt nie przewidzi że coś nie działa lud dział nieprawidlowo bez sprawdzenia tego ale ten błąd występuje tylko jakość okolicznościach

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale to chyba lekka przginka z tym udostępnieniem.

To tak jakby poprosić Coca Colę o skład bo czasami po jej wypiciu boli żołądek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o schemat .każdy dobry elektronik znajdzie problem bez schematu,rozbierajac sterownik a aplikacje kontrolerów są ogólnie dostępne .chronić prawami trzeba oprogramowanie bez tego elektronika będzie martwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pompę CWU załączyło.

Na obwodach co1 i co2 doszly opcje regulatora zewnętrznego. Może tam trzeba posprawdzać.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

OK. Sprawa rozgryziona. Pompy załącza awaryjnie przy 86 stopniach.

To dlatego, że można na kotle ustawić temperaturę zadaną max 85 stopni i przy tej temp. jeszcze nie ma alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w ostatniej partii wyświetlaczy trafiło się kilka upartych sztuk. Analizujemy sprawę z dostawcą. Jeśli u kogoś się to zdarza, proszę o kontakt z biurem w godz. 7 - 15. 

Potrzebny będzie numer seryjny sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok problem się powtarza po drożej ilości przyciśnięcie wyświetlacz np.menu wyjście ilość przyciśnięc każdym razem jest inna po wyłączeniu z sieci i kalibracji sterownik działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zobaczyć resztę proszęattachicon.gifimage.jpgtab. główna attachicon.gifimage.jpg a to co związane z C.o i grzaniem cwu prądem

Nie obraź się, ale za te pajęczynę należy Ci się opie.....l.

Obecność twórcy stera na forum -bardzo mi się podoba, opinie sugestie użytkowników brane pod uwagę.Lada dzień luty ciekawe kiedy wejdzie soft wyższy od 2.10? Choć jeszcze go nie wgrałem.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale za te pajęczynę należy Ci się opie.....l.

Obecność twórcy stera na forum -bardzo mi się podoba, opinie sugestie użytkowników brane pod uwagę.Lada dzień luty ciekawe kiedy wejdzie soft wyższy od 2.10? Choć jeszcze go nie wgrałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Mi to nie przeszkadza bo cały czas coś dodaje z systemu fibaro , ostatnio dodany licznik prądu 3 f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczną reakcje w sprawie V1.23. czas przekroczenia temperatury max. działa. podoba mi się propozycja z pauza no i nowe rozmieszczenie na wykresie super już wyświetlanie średniej modulacji którą wylicza sterownik w V2.10 tylko wystarczy się do tego stosować i wykres się prostuje. Szkoda że na androidzie nie można podejrzeć wykresu tak jak na serowniku z 2,6,12, na komórce byłyby czytelniejsze .Ale nie można mieć wszystkiego i tak jest super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tomka taka uwaga dzisiaj zobaczyłem ze podajnik kręci , a na panelu nie ma symulacji kręcenia czasami się to zdarza taka uwaga do sprawdzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.