Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składanie wniosku o dotacje Mój prad.


Rekomendowane odpowiedzi

Na dotacje nie masz raczej co liczyć, skończyły się. Z obliczeń wynika, że ci co składają teraz mają już małe szanse ale próbować warto. Natomiast ja w zeszłym roku czekałem chyba 5 tygodni na zwrot, teraz z tym składaniem on line to pewnie trzeba mail wysłać do nich z zapytaniem żeby wiedzieć na pewno. Co kilka dni masz listy aktualizowane kto dostał na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem potwierdzenie że wniosek jest rozpatrywany i ...tak od początku maja się ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego potwierdzenia nie miałem, po trzech i pół miesiąca napisałem maila z zapytaniem kiedy mogę spodziewać się wypłaty i za kilka godzin dostałem odpowiedź że mam nie kompletne papiery, posprawdzałem i rzeczywiście załączyłem niewłaściwy plik. Po dosłaniu dokumentacji jakieś 3 tyg później dostałem zwrot. Wniosek składany 18 czerwca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, carinus napisał:

Ja dostałem potwierdzenie że wniosek jest rozpatrywany i ...tak od początku maja się ciągnie.

U mnie najpierw było potwierdzenie. Potem status wniosku że nie kompletny . Że się skontaktują i procedura przesłużona o 6 miesięcy. A za kilka dni nowy status, że procedura przedłużona o 9 miesięcy.  Zakląć by się chciało. Kasy nie mają i tyle. Jak przejmowali władze to państwo było w ruinie. I nastąpiła dobra zmiana. Widać. Szlag człowieka trafia. Wniosek złożony na początku lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? A co nie robi? Ciekawe czy poprzeswuwali sobie pensje o 9 miesięcy. Powinni zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku. Przeczytaj jakąś książkę zanim coś napiszesz, bo bełkot ci wychodzi. 

8 minut temu, maniek83 napisał:

trzeba było brać jak dawali zamiast mówić, że sie nie opłaca i czekać na koniec

Pomyliłeś adresata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Outsider napisał:

U mnie najpierw było potwierdzenie. Potem status wniosku że nie kompletny . Że się skontaktują i procedura przesłużona o 6 miesięcy. A za kilka dni nowy status, że procedura przedłużona o 9 miesięcy.  Zakląć by się chciało. Kasy nie mają i tyle. Jak przejmowali władze to państwo było w ruinie. I nastąpiła dobra zmiana. Widać. Szlag człowieka trafia. Wniosek złożony na początku lipca.

To mnie teraz pocieszyłeś k...a ich mać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maniek83 napisał:

Trzeba było brać jak dawali zamiast mówić, że sie nie opłaca i czekać na koniec.

Nie ma co sie wymadrzać ,........... ,nadal dają

https://nettg.pl/news/172131/nfosigw-100-mln-zl-zwiekszy-budzet-programu-moj-prad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 16:42, KPO3 napisał:

Dzień dobry. Złożyłem wniosek dwa dni temu a nie mam żadnego potwierdzenia wpłynięcia wniosku. Czy ktoś wie czy potwierdzenie przychodzi automatycznie czy dopiero jak ktoś sprawdzi wniosek. Jakie są wasze doświadczenia?

Witam jeżeli wniosek składałeś przez profil zaufany i został wysłany prawidłowo powinieneś mieć na skrzynce ePUAP wiadomość a w niej UPO-urzędowe poświadczenie odbioru. Ja składałem papiery końcem lipca a początkiem pażdziernika kasa była na koncie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne przypadki. Znam taki, gdzie pomimo wysłania wszystkich wymaganych załączników, przyczepili się że są dwie zaliczki plus zapłata końcowa, a wysłane było tylko potwierdzenie ostatniego przelewu. Oni jeszcze wymagali potwierdzenia dwóch zaliczek, pomimo iż na fakturze końcowej wyraźnie było napisane, że dwie zaliczki zostały opłacone i widniała reszta kwoty do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wyraźnie jest tam napisane, że ma być faktura i potwierdzenie przelewu, nie wiem co jest tutaj nie jasne? Skoro były zaliczki to musi być potwierdzenie przelewu tych zaliczek bo na tej podstawie pewnie są obliczane koszty kwalifikowane. Sprzęt ma być nowy, data produkcji nie starsza niż któryś tam rok i wiele innych warunków. Stąd nie dziwi fakt, że chcą uniknąć machlojek z wirtualnymi instalacjami.

Ja miałem chyba 7 faktur i do każdej dołączyłem potwierdzenie przelewu bo sprzęt sam kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wniosek składałem drugi raz i od razu miałem potwierdzenie w epuap i na poczcie. Za pierwszym razem robiłem to samo a wniosek nie został wysłany. Potwierdzenie przychodzi automatycznie. Temat uważam za zamkniety. Dziękuję niektórym forumowiczom za rzeczowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłem swoją sprawę i okazało się że stwierdzono brak dwóch dokumentów,które były na bank dołączone,gdyż mam ksero wysyłanej dokumentacji.Mimo zapewnień że w razie braków zostanie wysłana wiadomość,nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.