Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas efekt 17kw jak ustawić czy ktoś pomoze


Pawelpieklorz

Rekomendowane odpowiedzi

Pereko w moim starym domu stało w wybitnie mokrej piwnicy i po kilkunastu latach doczekało elektrociepłowni bez dziury, więc jak macie blache grubszą i 1/3 to do zmiany przepisów powinien dotrzymać. Wg firmy w której kupowałem kocioł Defro nie przegniło jeszcze nigdy i żadne, złomowali tylko z powodu dofinansowań, ale już kilka Ogniw parę na gwarancji serwis spawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stare piece tzw śmieciuchy  lata może 80 wytrzymywały nawet 30 latek nie różniąc się gruboscia blachy od dzisiejszych oczywiście faktem jest ze grubosc jest różna mój ma chyba 6mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawelpieklorz napisał:

Te stare piece tzw śmieciuchy  lata może 80 wytrzymywały nawet 30 latek nie różniąc się gruboscia blachy od dzisiejszych oczywiście faktem jest ze grubosc jest różna mój ma chyba 6mm

Napisz po polsku, o co Ci chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę po polsku wyraźnie czego nie rozumiesz? Kiedyś piec wytrzymał 30 lat zależy jeszcze gdzie kupiłeś teraz wątpię żeby tyle wytrzymał. Oczywiście to moje zdanie a ty nie musisz się z tym zgadzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem,  ale twoje posty wyglądają jak z translatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeproszę więc przepraszam nie chce się kłócić ani sprzeczać nie po to się tu zalogowalem. I masz rację nie jestem że Śląska z WLKP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawelpieklorz napisał:

Dobra przeproszę więc przepraszam nie chce się kłócić ani sprzeczać nie po to się tu zalogowalem. I masz rację nie jestem że Śląska z WLKP. 

Moim zdaniem to koledzy z postów wyżej wymieniaja uprzejmości między sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry no nie siedzę na forum 24h, ale jak widzę "te białe rurki" od wzbiorczego to chyba nie ma co komentować. Wystarczy na forum użyć wyszukiwarki żeby zobaczyć jaki przekrój i jak powinna być poprowadzona rura do naczynia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.