Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Columbus czy Skarbek Piekary


Mirekkss

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.01.2020 o 21:08, berthold61 napisał:

Wchodzisz do menu serwisowego i tam obniżasz ,pid nie ma nic do tego bo ty mu podajesz dane w jakich on ma się poruszać .

Ogólnie nadmuch miałem w przedziale od 13% do 60%. Teraz mam zmienione od 10% do 50%. Ogólnie po 12h dużej różnicy w spalaniu nie ma. Kopczyk podobnej wielkości raz większy a raz mniejszy. Ważne że się ładnie wypala i nie ma problemów. Temperatura spalin podobna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tutaj to co chłopaki już pisali.

https://dziennikzachodni.pl/to-juz-koniec-kwk-bobrekpiekary-ruch-piekary-kopalnia-w-piekarach-slaskich-wkrotce-przestanie-istniec-zdjecia/ar/c1-14722966

Trochę mi szkoda bo znam ten węgiel od 10 lat, zawsze na tym samym składzie w dobrych pieniądzach. Jutro chyba pojadę do gościa i spytam się co zamierza i co będzie ściągał w zamian. W razie czego napiszę wam i poproszę was o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jakaś gotówka i miejsce do skladowania to polecam kupić sobie 4 tony na następny sezon. A za 1.5 roku się zastanowić co dalej hehe. A tak na serio to może coś wymyślą i poprawi się bobrek. Mi się udało bo do maj/czerwiec tego roku przechodzę na gaz. Umowa z gazownia podpisana i mam kolejny dylemat jaki piec kondensacyjny co by dał radę obsłużyć 2 obiegi grzejniki i podłogowe. Będę musiał poszperać na forum. Pozdrawiam Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W jakim sensie udało się? W jakiej cenie gaz ? jakaś specjalna oferta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andrejus17 napisał:

W jakim sensie udało się? W jakiej cenie gaz ? jakaś specjalna oferta? 

W sensie takim że czekałem prawie 3 lata na decyzję odnośnie położenia gazu w ulicy.  W końcu się gazownia zlitowała i mam gaz w ulicy, a w czerwcu już będę podłączony do sieci. Co do ceny nie mam bladego pojęcia po ile teraz jest metr gazu. Oferta taka sama jak dla innych fizycznych jednostek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.