Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik Kipi W Naszych Piecach Wymiana Doświadczeń Użytkowników


Gość robin60

Rekomendowane odpowiedzi

W ecoNecie można wpisać SSID i klucz. Nic poza tym. Albo się połączy albo nie. Przynajmniej ja u siebie nic innego nie widziałem. 

Swoją drogą @Darbatt zmień kanał wifi na routerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Tez econet można chyba zabrać do pokoju zresetować i spróbować połączyć się na nowo aby wykluczyć pomieszczenie?
Tak już robilem, z Wi-Fi się nie łączy ale po kablu owszem.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ecoNecie można wpisać SSID i klucz. Nic poza tym. Albo się połączy albo nie. Przynajmniej ja u siebie nic innego nie widziałem. 
Swoją drogą [mention=79802]Darbatt[/mention] zmień kanał wifi na routerze.
A jak to zrobić? W tym temacie to już kompletnie zielony jestem.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kablem pod ten RangeExtender :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Darbatt napisał:

Tak już robilem, z Wi-Fi się nie łączy ale po kablu owszem.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Połącz po kablu i zrób aktualizację, po zalogowaniu na stronie jest dostępna aktualizacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Darbatt a może jeszcze jedna podpowiedź. Skontaktuj się z instalatorem który Ci to montował albo z dostawcą sprzętu. Może puścili latem jakąś aktualizację (jak nie używałeś) i stąd te problemy lub walnął Ci ecoNet i jak jest na gwarancji to niech Ci go naprawiają/wymienią.

Jeśli zrobiłeś już wszystko co za pierwszym razem (a nawet i więcej) to może warto go dać do sprawdzenia. Wiesz jak teraz robią sprzęty.

Inna bajka, że jeśli go nawet uruchomisz po kablu, a on "zaczął się psuć" to prędzej czy później i tak zakończy żywot. Więc być może masz jedyną "okazję" wymienić sobie sprzęt za darmo na nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z naszymi palnikami. Nie zalecamy tutaj od razu kręcić wszystkiego, tylko po jednym parametrze i obserwować zmiany. Tak samo wyeliminuj na początek jeden czynnik - wadę sprzętu. Później zobaczysz, może będzie trzeba wymienić router, może wzmocnić sygnał. Nie wszystko na raz bo wychodzi chaos z którego nie wiadomo co powstanie. I tak jak wspomniałem, może uda Ci się coś osiągnąć (połączenie), ale jeśli rzeczywiście psuje się ecoNet to prędzej czy później padnie. A tak pewnie wymienią na nowy i ... nową gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dragster napisał:

Podłącz kablem pod ten RangeExtender :)

W punkt.  Jeśli nie radzisz sobie z konfiguracją przez Wi-Fi a po kablu działa, podłącz kablem przez wzmacniacz i masz problem rozwiązany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak bardziej z manualnej strony. Przerobiłem dzisiaj 300-tu litrowy zbiornik hydroforowy na zbiornik na pellet. Na początek malowanie, na odcięty rant uszczelka samochodowa, dekiel ze sklejki, trochę silikonu i gotowe. Zbiornik miał iść na złom po wymianie na nowy, ale dałem mu jeszcze szansę. 

20181109_105707.jpg

20181109_114251.jpg

20181109_162324.jpg

20181109_162338.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy materiał jest dobry, ja zbiornik na Pellet zrobiłem z płyty meblowej i dna od big baga :-)
A temat econeta na razie zawieszam, zachcialo mu się działać, nie rozumiem pewnych rzeczy.00bb9735be66760e51bea42549ee8eed.jpg457db48af485f9c0795a9a87590c16d9.jpge6d6d8264d9ad36ec50e6e9fdb5fa54e.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, najważniejsze że działa, może u Ciebie był problem z adresem ip. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szamotu w wymienniku, to ja mam włożone 5 cegieł, ułożone wzdłuż, tak aby były odstępy pomiędzy. Temp spalin spadła przy Max mocy o ok 50st, piec szybciej osiąga temp.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym, to Kipi to jednak porządna firma, bez problemu wymienią mi sterownik ecomax350 na nowy model ecomax 920, oczywiście za drobną opłatą

 

Bedzie za kilka dni, włącznie z econetem

 

 

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.